Statistiky hráčů - New Orleans Pelicans - Trefené trojky v sezóně 2018/19 (základní část)

Sezóna:2009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/192019/20
Část sezóny:  Základní část | Playoff
Typ statistiky:  Absolutní čísla | Průměry
Pozice:  Všichni | Centři | Forwardi | Guardi
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-20 z 20<<  Předcházející  1  Následující  >>
PJMÉNOTÝMPOSTGPGSMINFGM-A3PM-AFTM-AOFFDEFTOTASTPFSTTOBSPTS
1.Miller, DariusNOP New OrleansSF69151757189-484133-36456-7114114128146165405923567
2.Holiday, JrueNOP New OrleansPG67672402547-1159118-363208-27175259334518148109210541420
3.Mirotic, NikolaNOP New OrleansPF3222925182-40785-23185-101462182643586213725534
4.Moore, E'TwaunNOP New OrleansSG53361463256-53276-17645-59359212710211240598633
5.Randle, JuliusNOP New OrleansPF73492232571-108967-195356-48716247263422924652208451565
6.Clark, IanNOP New OrleansSG606973151-38366-20233-37137689949522588401
7.Jackson, FrankNOP New OrleansPG61161169194-44753-16954-7325109134699225482495
8.Williams, KenrichNOP New OrleansSF46291079107-27952-15613-19551642198395453619279
9.Davis, AnthonyNOP New OrleansPF56561850530-102648-145344-433174498672218132881121351452
10.Payton, ElfridNOP New OrleansPG42421250179-41233-10555-7449171220320814411217446
11.Hill, SolomonNOP New OrleansSF441587868-17832-10123-3234991335580233110191
12.Frazier, TimNOP New OrleansPG471790988-19527-7732-41321051372069325604235
13.Johnson, WesleyNOP New OrleansSF261337735-8819-506-910445416451212795
14.Johnson, StanleyNOP New OrleansSF18024738-9111-349-139334228221226196
15.Bertans, DairisNOP New OrleansSG12016712-4710-340-027910712034
16.Wood, ChristianNOP New OrleansPF8218949-926-2131-4113506361471410135
17.Harrison, AndrewNOP New OrleansSG60383-122-101-2235770209
18.Smith, JasonNOP New OrleansFC20202-92-72-2224130108
19.Okafor, JahlilNOP New OrleansC5924935212-3621-559-89821962784096155240484
20.Diallo, CheickNOP New OrleansPF641896168-2711-450-677525733233113294933387
Zobrazeno 1-20 z 20<<  Předcházející  1  Následující  >>