Statistiky hráčů - Doskoky celkem v sezóně 2013/14 (základní část)

Sezóna:2009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/192019/20
Část sezóny:  Základní část | Playoff
Typ statistiky:  Absolutní čísla | Průměry
Pozice:  Všichni | Centři | Forwardi | Guardi
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 481<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5  Následující  >>
PJMÉNOTÝMPOSTGPGSMINFGM-A3PM-AFTM-AOFFDEFTOTASTPFSTTOBSPTS
1.Jordan, DeAndreLAC L.A. ClippersC82822870348-5150-0160-37433178311147426480123203856
2.Drummond, AndreDET DetroitC81812619479-7690-2137-3284406311071352731011101311095
3.Love, KevinMIN MinnesotaFC77772797650-1421190-505520-63322473996334113659196352010
4.Noah, JoakimCHI ChicagoC80802820380-8000-2247-335282618900431245991941211007
5.Howard, DwightHOU HoustonC71712396473-8002-7349-638231635866131240602291281297
6.Cousins, DeMarcusSAC SacramentoFC71712298591-11910-7432-595218613831207270109251911614
7.Randolph, ZachMEM MemphisPF79792705560-11982-20250-33726553079520021054183231372
8.Jefferson, AlCHA CharlotteC73732553700-13763-15191-27715663679215517667124791594
9.Gortat, MarcinWAS WashingtonC81802655455-8401-1157-229202565767138201411261211068
10.Aldridge, LaMarcusPOR PortlandFC69692498652-14233-15296-36016659976517814763123681603
11.Monroe, GregDET DetroitFC82822690504-10150-1241-36725650476017120591166471249
12.Griffin, BlakeLAC L.A. ClippersPF80802863718-135912-44482-67419256575730926592224511930
13.Thompson, TristanCLE ClevelandFC82822594363-7610-1235-339269485754721884210835961
14.Duncan, TimSAS San AntonioFC74742158444-9060-5231-316158563721220134431591391119
15.Valanciunas, JonasTOR TorontoC81812282359-6760-1198-260226488714572492413671916
16.Ibaka, SergeOKC Oklahoma CityPF81812666524-97823-60156-19922448570985233391232191227
17.Lopez, RobinPOR PortlandC82822603355-6440-1198-242326374700731962584139908
18.Faried, KennethDEN DenverPF80772178447-8200-3202-3112384466849619370135691096
19.Davis, AnthonyNOP New OrleansPF67662358522-10052-9348-440207466673105200891091891394
20.Bogut, AndrewGSW Golden StateC67671769235-3750-022-641824896711122104797121492
21.Hawes, SpencerCLE ClevelandC80782470403-883128-308119-15213152966024023744173941053
22.Lee, DavidGSW Golden StateFC69672288513-9810-1231-29618246164314720648152261257
23.Favors, DerrickUTA UtahFC73732201390-7470-1190-2841994386379123675129108970
24.Boozer, CarlosCHI ChicagoPF76762141447-9800-2148-19313749563211821653154221042
25.Hickson, J.J.DEN DenverFC69521859332-6540-8150-290206426632961774712851814
26.Varejao, AndersonCLE ClevelandFC65291800227-4590-792-135187442629140164697239546
27.Millsap, PaulATL AtlantaPF74732482483-104776-212286-391154473627232210129185781328
28.Vucevic, NikolaORL OrlandoC57571812353-6960-0105-1371854416261041696011247811
29.Plumlee, MilesPHX PhoenixC80791964286-5530-074-132198428626431855011190646
30.Anthony, CarmeloNYK New YorkPF77772982743-1643167-415459-54114547762224222495198512112
31.Batum, NicolasPOR PortlandGF82822956381-819145-402163-20311649561142015675208571070
32.Sullinger, JaredBOS BostonFC74442041384-89956-208158-2032413606011182513511949982
33.Durant, KevinOKC Oklahoma CitySF81813122849-1688192-491703-80558540598445174103285592593
34.Kanter, EnesUTA UtahC80372138419-8530-1149-204222376598752302814442987
35.Gasol, PauLAL L.A. LakersC60601884425-8854-14187-25412445658020112427141921041
36.Stephenson, LanceIND IndianaGF78782752427-87086-244140-197954635583591955421071080
37.Gibson, TajCHI ChicagoPF8282351429-8960-7211-28120035855891207411501121069
38.George, PaulIND IndianaGF80802898577-1362182-500401-46464478542283198151224221737
39.West, DavidIND IndianaPF80802472458-9394-15198-25112042254222318661133741118
40.Dalembert, SamuelDAL DallasC80681614214-3770-1101-13720034154138210419094529
41.Hibbert, RoyIND IndianaC81812409331-7542-5207-2692023365389126929148182871
42.Hill, JordanLAL L.A. LakersFC72321500286-5210-1124-18119434153554172297564696
43.James, LeBronMIA MiamiGF77772902767-1353116-306439-58581452533488126121270262089
44.Tucker, P.J.PHX PhoenixGF81812490265-61574-191156-20116136852914120411010223760
45.Chandler, TysonNYK New YorkC55551662191-3220-198-15515937052959145367163480
46.Jones, TerrenceHOU HoustonPF76712078386-71231-101118-19516236652887139537199921
47.Mozgov, TimofeyDEN DenverC82301770285-5454-24196-2601713575286221327122100770
48.Thompson, JasonSAC SacramentoFC82612007251-4960-084-14515337452753251329556586
49.Bosh, ChrisMIA MiamiFC79792531492-95374-218223-272984245228719280125781281
50.Smith, JoshDET DetroitPF77762730517-123370-265160-3011024185202521971051991101264
51.Johnson, AmirTOR TorontoFC77722214344-61220-6691-1431723335051152715612388799
52.Nowitzki, DirkDAL DallasPF80802628633-1273131-329338-3764045849821616573117451735
53.Marion, ShawnDAL DallasSF76762409341-70858-16251-65132365497124125909537791
54.Henson, JohnMIL MilwaukeeFC70231856344-6390-191-17717132649711318541114116779
55.Aminu, Al-FarouqNOP New OrleansPF80652045234-49413-4891-137129367496114147828838572
56.Morris, MarkieffPHX PhoenixPF8102153411-84534-108259-32713934648514423268147511115
57.Young, ThaddeusPHI PhiladelphiaPF79782718582-128390-292163-229166310476182213167165361417
58.Ariza, TrevorWAS WashingtonSF77772723389-853180-442149-19399376475191179126132201107
59.Bass, BrandonBOS BostonPF82732266352-7252-6205-239161309470871903610271911
60.Pekovic, NikolaMIN MinnesotaC54541663379-7010-0186-24920626246850129308423944
61.Gay, RudySAC SacramentoSF73732531537-117965-197318-38711332443720917195224561457
62.Carter-Williams, MichaelPHI PhiladelphiaPG70702414427-105455-208258-367101336437441213130247431167
63.Harris, TobiasORL OrlandoF61361850332-71632-126197-2448833642482143417824893
64.Gasol, MarcMEM MemphisC59591970336-7112-11185-241843404242151505911176859
65.Koufos, KostaMEM MemphisC80221349227-4590-060-9316025841839182326771514
66.Frye, ChanningPHX PhoenixFC82822312336-778160-43278-957334341698245608963910
67.Leonard, KawhiSAS San AntonioSF66651923337-64569-182101-126763364121331271148050844
68.Parsons, ChandlerHOU HoustonSF74742783466-987130-351164-2216934040929816888144291226
69.Humphries, KrisBOS BostonPF69301376231-4610-2117-14412728240967136316461579
70.Green, DraymondGSW Golden StateSF82121797187-45955-16582-123863234091522311029172511
71.Turner, EvanIND IndianaGF81562457434-102150-156213-262623464082621956718971131
72.Carroll, DeMarreATL AtlantaF73732341302-64297-268109-1411072964031341881087921810
73.Hayward, GordonUTA UtahGF77772800426-103285-280311-38162329391400155110212401248
74.Scola, LuisIND IndianaPF8221399263-5601-799-13686305391811642610816626
75.Blatche, AndrayBKN BrooklynFC7371618321-67415-54164-2211202703901121667511038821
76.Green, JeffBOS BostonF82822805482-1171135-396283-3565432638013818057165471382
77.Booker, TrevorWAS WashingtonPF72451553222-4030-247-7614923037964131415845491
78.Andersen, ChrisMIA MiamiFC7201396177-2753-12120-16912925037919162325397477
79.Asik, OmerHOU HoustonC4819968101-1900-078-1261012773782592145937280
80.McRoberts, JoshCHA CharlotteFC78782360247-566105-29162-8585288373333189588346661
81.Lowry, KyleTOR TorontoPG79792862457-1080190-500313-38588281369586267121194151417
82.Blair, DeJuanDAL DallasFC78131214210-3930-277-12113922936870192607721497
83.Biyombo, BismackCHA CharlotteFC779107288-1440-046-89105261366812474086222
84.Olynyk, KellyBOS BostonFC7091400234-50240-11499-1221402253651092273510627607
85.O'Quinn, KyleORL OrlandoFC69191188186-3710-357-8310026436478165397888429
86.Splitter, TiagoSAS San AntonioC59501271181-3460-3121-17312324036390117297531483
87.Deng, LuolCLE ClevelandSF63632213371-86057-189212-268992623611831116211491011
88.Brand, EltonATL AtlantaFC73151414179-3320-261-949726436174192406088419
89.Garnett, KevinBKN BrooklynFC54541109157-3560-338-476029835882123436940352
90.Zeller, CodyCHA CharlotteFC8231416172-4040-1146-20011823535392170408741490
91.Davis, GlenLAC L.A. ClippersFC68441662271-5934-1195-13710824335177159587629641
92.Pierce, PaulBKN BrooklynSF75682098321-712112-300256-3102632234817819086153311010
93.Johnson, WesleyLAL L.A. LakersSF79622240277-651100-27161-7770278348124207869077715
94.Dunleavy, MikeCHI ChicagoSF82612584333-774123-324140-164462993451861636410846929
95.Harden, JamesHOU HoustonG73732777549-1205177-483576-66561283344446177115265291851
96.DeRozan, DeMarTOR TorontoGF79793017604-140764-210519-6305129234331319786176281791
97.Rubio, RickyMIN MinnesotaPG82822638255-67044-133227-2836128134270421819122111781
98.Ilyasova, ErsanMIL MilwaukeePF55471478237-57937-131107-1301072353427213546618618
99.Patterson, PatrickTOR TorontoPF65131533225-48955-15150-7111722534278159556537555
100.Evans, TyrekeNOP New OrleansGF72222028391-89721-95239-3107626534136315584175211042
Zobrazeno 1-100 z 481<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5  Následující  >>