Statistiky hráčů - Trefené trojky v sezóně 2017/18 (základní část)

Sezóna:2009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/18
Část sezóny:  Základní část | Playoff
Typ statistiky:  Absolutní čísla | Průměry
Pozice:  Všichni | Centři | Forwardi | Guardi
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 523<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  Následující  >>
PJMÉNOTÝMPOSTGPGSMINFGM-A3PM-AFTM-AOFFDEFTOTASTPFSTTOBSPTS
1.Harden, JamesHOU HoustonSG72722551651-1449265-722624-72741348389630169126315502191
2.George, PaulOKC Oklahoma CityGF79792891576-1339244-608338-41272375447263233161212391734
3.Lowry, KyleTOR TorontoPG78782510403-944238-596223-2616636843453719285183191267
4.Walker, KembaCHA CharlottePG80802736588-1363231-601363-420312162474449891179241770
5.Thompson, KlayGSW Golden StateGF73732506575-1178229-52082-983124627718511755128341461
6.Lillard, DamianPOR PortlandPG73732670621-1415227-629493-5386226332548111777206271962
7.Ellington, WayneMIA MiamiSG7722041285-700227-57967-7823195218799453528864
8.Gordon, EricHOU HoustonSG69302154415-970218-608195-2412514517015411644130271243
9.Curry, StephenGSW Golden StatePG51511631428-864212-501278-302362252613101148015381346
10.Ingles, JoeUTA UtahGF82812578335-718204-46466-83243203443921789015920940
11.Covington, RobertPHI PhiladelphiaSF80802532345-836203-550116-13655378433156238137126721009
12.Crabbe, AllenBKN BrooklynSG75682197337-827201-532115-13528296324117168477835990
13.Beal, BradleyWAS WashingtonSG82822977683-1484199-530292-3686130236337316096214361857
14.Redick, J.J.PHI PhiladelphiaSG70702116404-879193-460197-21891691782101233510361198
15.McCollum, C.J.POR PortlandSG81812923667-1505189-476209-2505326832127216877151351732
16.Mitchell, DonovanUTA UtahSG79712638595-1362187-550239-29752244296291213118215271616
17.Williams, LouisLAC L.A. ClippersSG79192589582-1337186-518432-4914015819841710685234191782
18.Harris, TobiasLAC L.A. ClippersF80802668562-1221183-445179-2165837943719216471105351486
19.Daniels, TroyPHX PhoenixSG79151622232-575183-45856-64121151274813726565703
20.Prince, TaureanATL AtlantaSF82822464415-975176-457152-1805033938921416885191421158
21.Hield, BuddySAC SacramentoSG80122024416-933176-40871-815525230715514885124221079
22.Durant, KevinGSW Golden StateSF68682325630-1222173-413359-40431433464366133502071191792
23.Ariza, TrevorHOU HoustonSF67672269268-651170-46276-8933261294105132985213782
24.Anthony, CarmeloOKC Oklahoma CityF78782501472-1168169-474148-193673864531031974799491261
25.Irving, KyrieBOS BostonPG60601931534-1087166-407232-2613319422730612265140171466
26.Murray, JamalDEN DenverPG81802565479-1062165-436229-2538221529727417379172281352
27.Miles, C.J.TOR TorontoGF7031337227-599164-45481-971813415255134373921699
28.Korver, KyleCLE ClevelandGF7341574222-484164-37664-72915616588130315527672
29.Oladipo, VictorIND IndianaSG75752552640-1342161-434294-36847343390323175177219571735
30.Holiday, JustinCHI ChicagoSG72722265290-782161-449135-16431260291153134809331876
31.Kuzma, KyleLAL L.A. LakersPF77372401468-1039159-434147-2088839548314116049140341242
32.Caldwell-Pope, KentaviousLAL L.A. LakersSG74742458340-798159-415153-194603273871621451069716992
33.Tolliver, AnthonyDET DetroitPF79141757219-472159-365106-1335019124190144325821703
34.Saric, DarioPHI PhiladelphiaSF78732310403-890157-399178-20715436652020216051148201141
35.Barton, WillDEN DenverGF81402683465-1028156-422182-2267033940933116882149521268
36.Harris, GaryDEN DenverSG67652304440-908156-394134-16237139176194119122119151170
37.Bogdanovic, BojanIND IndianaSF80802464404-852155-386178-205302402701191295510681141
38.Mills, PattySAS San AntonioPG82362107280-682154-414105-118261281542291285510611819
39.Rozier, TerryBOS BostonPG80162068316-800153-402115-14963313376232123808019900
40.Matthews, WesleyDAL DallasSG63622131283-697153-40283-10128170198172140768316802
41.Harris, JoeBKN BrooklynSG78141975305-621150-35886-10451209260128153359120846
42.James, LeBronCLE ClevelandSF82823026857-1580149-406388-53197612709747135116347712251
43.Belinelli, MarcoPHI PhiladelphiaSG8021947337-763149-395148-1631913115014891669412971
44.Booker, DevinPHX PhoenixSG54541865455-1054147-384289-3292621824425316847194141346
45.Miller, DariusNOP New OrleansSF8231944216-487147-35858-6718146164111160285817637
46.Middleton, KhrisMIL MilwaukeeSF82822982593-1272146-407320-36245384429328270119191211652
47.Markkanen, LauriCHI ChicagoPF68682020374-862145-401140-16679429508791033983401033
48.Carroll, DeMarreBKN BrooklynF73732180325-785145-391188-2461053744791471655910330983
49.Paul, ChrisHOU HoustonPG58581847367-798144-379203-2213727631345714196128141081
50.Valentine, DenzelCHI ChicagoSG77372095301-721143-37038-5148345393244185659911783
51.Smith, J.R.CLE ClevelandSG80612244240-595143-38139-5629206235141161688111662
52.Dinwiddie, SpencerBKN BrooklynPG80582306324-838141-433218-2684021925952418668128231007
53.Porter, OttoWAS WashingtonSF77772432445-885138-313106-12810338949215715111675411134
54.Nowitzki, DirkDAL DallasPF77771900346-758138-33797-10822416438120146435145927
55.Love, KevinCLE ClevelandFC59591651334-729137-330234-2661014455461031204390241039
56.Rivers, AustinLAC L.A. ClippersPG61592057341-805136-360102-159271181452421527410916920
57.Mirotic, NikolaNOP New OrleansPF55141494306-684135-358112-1375934640580108446239859
58.Ferrell, YogiDAL DallasPG82212282311-730134-35982-1032622324920115364789838
59.Anderson, RyanHOU HoustonPF66501725207-480131-33972-939423733160126244221617
60.Hardaway Jr., TimNYK New YorkGF57541885360-856130-410146-17932192224155123629210996
61.Bogdanovic, BogdanSAC SacramentoSG78532175344-772129-329100-119311922232581727212516917
62.Moore, E'TwaunNOP New OrleansSG82802586423-832128-30148-685718123818718279102121022
63.Richardson, JoshMIA MiamiGF81812689399-885127-336120-14269216285231199121140751045
64.Fournier, EvanORL OrlandoGF57571837368-802127-335150-173231571801651384795161013
65.Hood, RodneyCLE ClevelandGF60231616322-751127-333111-1292214316595105457012882
66.Oubre, KellyWAS WashingtonSF81112231318-790126-369191-2335930436398234809035953
67.Williams, MarvinCHA CharlotteF78782006258-563126-305102-1237429637096116566638744
68.Bledsoe, EricMIL MilwaukeePG74742322468-989125-360252-31851233284370185149216421313
69.Bullock, ReggieDET DetroitGF62521732267-546125-28139-49271271549570474713698
70.Aminu, Al-FarouqPOR PortlandSF69672072230-582125-33959-809742852584136797940644
71.Young, NickGSW Golden StateGF8081393201-488123-32656-65201051253610038407581
72.Brown, JaylenBOS BostonSF70702152373-803121-306150-2336628034611418170124261017
73.Towns, Karl-AnthonyMIN MinnesotaC82822918639-1172120-285345-4022387741012199285641591151743
74.Holiday, JrueNOP New OrleansPG81812927615-1244120-356187-23862303365486201123213641537
75.Barnes, HarrisonDAL DallasSF77772634537-1208119-333259-313773914681529449118141452
76.Johnson, TylerMIA MiamiSG72392052309-711119-324106-12934214248165148608134843
77.Bender, DraganPHX PhoenixFC82372069187-484118-32239-51403213611301662211253531
78.Green, DannySAS San AntonioGF70601791217-561116-32050-6541208249110122637480600
79.Gordon, AaronORL OrlandoPF58571909375-865115-342157-2258737045713611159107451022
80.Barea, JoseDAL DallasPG69101603303-690115-31380-1021518620143483351433801
81.Tucker, P.J.HOU HoustonGF82342281172-441115-31043-609336445777205787426502
82.Evans, TyrekeMEM MemphisGF52321607366-809114-286164-209442212652699657117171010
83.Augustin, D.J.ORL OrlandoPG75361760244-540114-272164-1893013016028794541230766
84.Lee, CourtneyNYK New YorkSG76692310343-755113-278114-12430194224180109808417913
85.Wiggins, AndrewMIN MinnesotaGF82822979569-1300112-338202-3148227635816016391138511452
86.Clarkson, JordanCLE ClevelandG8121888430-954112-318152-190571602172211075812761124
87.Lopez, BrookLAL L.A. LakersC74721735369-793112-325111-15874220294126197309898961
88.Jokic, NikolaDEN DenverC75732443504-1010111-280266-31319560880345821290210611385
89.Dragic, GoranMIA MiamiPG75752378484-1075111-300217-2715425330735918063166121296
90.Griffin, BlakeDET DetroitPF58581970436-996111-322259-3307335542833413941165181242
91.Crowder, JaeUTA UtahSF80472090271-671110-341121-1485921627599187647421773
92.Green, GeraldHOU HoustonGF412929168-413110-29851-60151181332587243115497
93.Gasol, MarcMEM MemphisC73732408434-1033109-320281-33778514592305185541941011258
94.Bazemore, KentATL AtlantaSG65651789284-676108-274160-2012522324822814710015745836
95.VanVleet, FredTOR TorontoPG7601520232-545108-26184-10125159184243130687419656
96.Snell, TonyMIL MilwaukeeSF75592053185-425108-26838-48913214198115473628516
97.Ibaka, SergeTOR TorontoPF76762093379-784107-29794-1187840047862210299099959
98.Olynyk, KellyMIA MiamiFC76221779316-636106-280134-174893424312072226214735872
99.Tatum, JaysonBOS BostonSF80802438397-835105-242213-2585035240212817083114581112
100.Cousins, DeMarcusNOP New OrleansFC48481737406-864104-294294-39410551261725718379242761210
Zobrazeno 1-100 z 523<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  Následující  >>