Statistiky hráčů - Trefené trojky v sezóně 2017/18 (základní část)

Sezóna:2009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/18
Část sezóny:  Základní část | Playoff
Typ statistiky:  Absolutní čísla | Průměry
Pozice:  Všichni | Centři | Forwardi | Guardi
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 470<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5  Následující  >>
PJMÉNOTÝMPOSTGPGSMINFGM-A3PM-AFTM-AOFFDEFTOTASTPFSTTOBSPTS
1.Harden, JamesHOU HoustonSG35351271334-741145-372319-368171581753189463154191132
2.Thompson, KlayGSW Golden StateGF44441503353-725145-32252-582115717811274317526903
3.Gordon, EricHOU HoustonSG40231308260-623129-383139-16815789310574289214788
4.George, PaulOKC Oklahoma CityGF41411500288-667127-295141-175351912261241269311927844
5.Williams, LouisLAC L.A. ClippersSG42121337312-689126-303230-254208610620958361208980
6.Ellington, WayneMIA MiamiSG4301076153-367126-31134-4012111123414427255466
7.Curry, StephenGSW Golden StatePG3030979260-527122-295187-204191361551967450854829
8.Lowry, KyleTOR TorontoPG39391285198-474113-291121-1373120623726988491054630
9.Irving, KyrieBOS BostonPG43431407378-800112-287168-190261291552149452105141036
10.Ariza, TrevorHOU HoustonSF40401449167-394111-28949-5523172195697763388494
11.Holiday, JustinCHI ChicagoSG43431472196-506108-27993-1122517219710082475628593
12.McCollum, C.J.POR PortlandSG43431563353-786107-251117-1342914617514196458517930
13.Covington, RobertPHI PhiladelphiaSF38381226175-420106-27560-713219622871119667226516
14.Lillard, DamianPOR PortlandPG37371352301-701104-296219-23929149178240664111715925
15.Harris, TobiasDET DetroitF42421365281-609104-24199-119341852198073314311765
16.Matthews, WesleyDAL DallasSG45441551194-478104-27259-711512614112910148628551
17.Beal, BradleyWAS WashingtonSG44441585381-831102-286177-22434157191167865095201041
18.Oladipo, VictorIND IndianaSG39391326341-696102-245165-20920184204155957711135949
19.Korver, KyleCLE ClevelandGF430956140-305102-23535-40681875071163213417
20.Markkanen, LauriCHI ChicagoPF41411233228-530101-26980-94452653105465245122637
21.Daniels, TroyPHX PhoenixSG450846125-29899-23932-3644953257411312381
22.Love, KevinCLE ClevelandFC42421218259-55998-239189-214903124027291297019805
23.Redick, J.J.PHI PhiladelphiaSG36361173210-46998-242106-112693991207719533624
24.Walker, KembaCHA CharlottePG40401387293-69097-281186-2191711713423055488211869
25.Crabbe, AllenBKN BrooklynSG40331162155-40797-26966-78161551716886275013473
26.Durant, KevinGSW Golden StateSF37371285352-68595-230178-20121235256197843111978977
27.Ingles, JoeUTA UtahGF43431314144-33495-22719-24131751881839043778402
28.Cousins, DeMarcusNOP New OrleansFC43431551369-78394-267260-3489145454521916368215671092
29.Booker, DevinPHX PhoenixSG35351204294-66594-242199-22614143157161108331269881
30.Mitchell, DonovanUTA UtahSG41331287286-65094-269110-128201161361361276110218776
31.Anthony, CarmeloOKC Oklahoma CityF43431410279-67392-25998-1303122425563120285926748
32.Hood, RodneyUTA UtahGF3411957198-49091-23772-84118293585926586559
33.Harris, GaryDEN DenverSG40401393263-53090-23369-86258511012971777413685
34.Anderson, RyanHOU HoustonPF41401174146-34290-24246-58671592264279183315428
35.Evans, TyrekeMEM MemphisGF41221272296-63489-219124-1573517621119677448214805
36.Dinwiddie, SpencerBKN BrooklynPG43331207187-47785-248110-13525117142275105336217569
37.Kuzma, KyleLAL L.A. LakersPF42201318265-57684-22490-122602072678194248118704
38.Miles, C.J.TOR TorontoGF353645112-28983-22038-43858662268241911345
39.Hield, BuddySAC SacramentoSG4111981194-44582-19139-4423122145687237606509
40.Middleton, KhrisMIL MilwaukeeSF43431595309-67881-238157-1801819921718114254997856
41.Rivers, AustinLAC L.A. ClippersPG32301047183-43881-20059-911552671158140608506
42.Fournier, EvanORL OrlandoGF36361174235-50880-20297-109189811610591347212647
43.Bogdanovic, BojanIND IndianaSF43431322212-44980-20876-909124133607127542580
44.Valentine, DenzelCHI ChicagoSG44311252164-38880-20319-24302082381309833495427
45.James, LeBronCLE ClevelandSF43431587448-80579-210197-256522933453777474186491172
46.Barton, WillDEN DenverGF43101337232-52679-21383-1133517120617381447726626
47.Murray, JamalDEN DenverPG44441300245-56078-221111-1214410514911780398913679
48.Prince, TaureanATL AtlantaSF43431331202-46878-19358-743320423710790399628540
49.Belinelli, MarcoATL AtlantaSG421978167-39678-19980-86107080843539463492
50.Harris, JoeBKN BrooklynSG4261037153-32778-20338-4924111135597821428422
51.Caldwell-Pope, KentaviousLAL L.A. LakersSG37371254178-43077-21876-100291521817666645510509
52.Mills, PattySAS San AntonioPG45121094143-34776-20254-601276881286231616416
53.Miller, DariusNOP New OrleansSF432918106-23776-18134-3956267518512246322
54.Barea, JoseDAL DallasPG4411011190-43875-19963-8391281372665924872518
55.Gordon, AaronORL OrlandoPF35341177234-51074-202110-148542252797269296326652
56.Moore, E'TwaunNOP New OrleansSG43411399229-43574-16823-353187118959842536555
57.Ferrell, YogiDAL DallasPG45151295168-37574-18551-651913915810610033514461
58.Holiday, JrueNOP New OrleansPG43431587313-63273-21596-11926162188220996411727795
59.Lee, CourtneyNYK New YorkSG44441446220-48473-17174-77231241471246656589587
60.Nowitzki, DirkDAL DallasPF45451129208-44773-17759-66172312487577253119548
61.Richardson, JoshMIA MiamiGF43431457206-44971-19663-7631112143111116548539546
62.Rozier, TerryBOS BostonPG4501039152-38471-19541-5228172200916245345416
63.Smith, J.R.CLE ClevelandSG42391253114-30171-20420-2918106124869240413319
64.Towns, Karl-AnthonyMIN MinnesotaC46461647345-64170-167165-197124427551104158399669925
65.Porzingis, KristapsNYK New YorkFC38381261321-73970-183187-2305220926148112268586899
66.Brown, JaylenBOS BostonSF40401255212-45570-18177-1374418122555112466717571
67.Bradley, AveryDET DetroitG35351111209-50570-17460-77176683767442837548
68.Saric, DarioPHI PhiladelphiaSF39341188192-44270-19374-858618226810185277313528
69.Oubre, KellyWAS WashingtonSF4491197176-40069-17699-1193617821448127384919520
70.Williams, MarvinCHA CharlotteF42421088141-29169-15455-63411592004662293115406
71.Bazemore, KentATL AtlantaSG43431224182-43968-174106-133181691871591018110630538
72.Porter, OttoWAS WashingtonSF40401274220-45167-15748-58472092567179633423555
73.Carroll, DeMarreBKN BrooklynF39391128165-41166-19699-130641992637388355415495
74.Johnson, TylerMIA MiamiSG40121174173-40466-18671-81211231448687314925483
75.Paul, ChrisHOU HoustonPG2525798160-35165-17381-881812414222866456311466
76.Tolliver, AnthonyDET DetroitPF39477585-20064-16238-5124771014166153111272
77.Bender, DraganPHX PhoenixFC45499890-24364-17016-21161351515269114928260
78.Tatum, JaysonBOS BostonSF45451389212-42563-137136-165342112456195425838623
79.Wiggins, AndrewMIN MinnesotaGF46461662310-71762-195124-199471421898286556929806
80.Westbrook, RussellOKC Oklahoma CityPG44441586408-93261-197221-313793504294371038920391098
81.Barnes, HarrisonDAL DallasSF45451571315-69161-173150-18050250300955630719841
82.Dragic, GoranMIA MiamiPG40401282258-58961-171116-150281411691979136978693
83.Aminu, Al-FarouqPOR PortlandSF3129935110-26661-15221-29401732133364273323302
84.Green, DannySAS San AntonioGF3434902113-27161-15311-15151041196047364437298
85.Young, NickGSW Golden StateGF431615103-23161-15620-2884654184818224287
86.Horford, AlBOS BostonFC41411338222-42759-13647-656026332321873258142550
87.Ball, LonzoLAL L.A. LakersPG36361222142-39959-19524-504820925725578559832367
88.Gasol, MarcMEM MemphisC42421454266-63658-176184-220553053601661053012364774
89.Smart, MarcusBOS BostonG4391306146-42158-19677-106361211572021115610422427
90.Forbes, BrynSAS San AntonioSG4512935132-30758-14614-30105262457119252336
91.Snell, TonyMIL MilwaukeeSF38291105106-22758-14029-38575804861242012299
92.Bledsoe, EricMIL MilwaukeePG36361124227-49557-174127-16626111137147907510722638
93.Brogdon, MalcolmMIL MilwaukeeG42161309222-46156-14762-7122119141142119375711562
94.Bogdanovic, BogdanSAC SacramentoSG40151050167-35056-14455-67148910311484396310445
95.Crawford, JamalMIN MinnesotaSG460862163-39356-16463-71745521075325525445
96.Ibaka, SergeTOR TorontoPF37371039202-41455-15148-633719022726107154357507
97.Speights, MarreeseORL OrlandoFC34145286-23255-15525-36157489247152314252
98.Acy, QuincyBKN BrooklynSF39175471-20655-16039-48241331572380154211236
99.Collison, DarrenIND IndianaPG43431290200-39854-12587-9825951202308353578541
100.Olynyk, KellyMIA MiamiFC43191025164-32554-13072-935119724895137369219454
Zobrazeno 1-100 z 470<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5  Následující  >>