Statistiky hráčů - Asistence v sezóně 2017/18 (základní část)

Sezóna:2009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/18
Část sezóny:  Základní část | Playoff
Typ statistiky:  Absolutní čísla | Průměry
Pozice:  Všichni | Centři | Forwardi | Guardi
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 470<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5  Následující  >>
PJMÉNOTÝMPOSTGPGSMINFGM-A3PM-AFTM-AOFFDEFTOTASTPFSTTOBSPTS
1.Westbrook, RussellOKC Oklahoma CityPG44441586408-93261-197221-313793504294371038920391098
2.James, LeBronCLE ClevelandSF43431587448-80579-210197-256522933453777474186491172
3.Harden, JamesHOU HoustonSG35351271334-741145-372319-368171581753189463154191132
4.Wall, JohnWAS WashingtonPG33331137230-54644-127152-21219103122306624611637656
5.Green, DraymondGSW Golden StateSF39391260154-33946-15178-101452643092971015110750432
6.Simmons, BenPHI PhiladelphiaGF39391371275-5360-10105-189692443132831137515638655
7.Dinwiddie, SpencerBKN BrooklynPG43331207187-47785-248110-13525117142275105336217569
8.Lowry, KyleTOR TorontoPG39391285198-474113-291121-1373120623726988491054630
9.Barea, JoseDAL DallasPG4411011190-43875-19963-8391281372665924872518
10.Schroder, DennisATL AtlantaPG40401280317-71044-148132-151309112126483461073810
11.Jack, JarrettNYK New YorkPG42411125141-31716-5341-52151321472567729852339
12.Ball, LonzoLAL L.A. LakersPG36361222142-39959-19524-504820925725578559832367
13.Dunn, KrisCHI ChicagoPG39301155224-51732-9851-73221571792501297911718531
14.Teague, JeffMIN MinnesotaPG35351182173-39146-12577-961592107250905610212469
15.Lillard, DamianPOR PortlandPG37371352301-701104-296219-23929149178240664111715925
16.Walker, KembaCHA CharlottePG40401387293-69097-281186-2191711713423055488211869
17.Collison, DarrenIND IndianaPG43431290200-39854-12587-9825951202308353578541
18.Paul, ChrisHOU HoustonPG2525798160-35165-17381-881812414222866456311466
19.Payton, ElfridORL OrlandoPG35351016184-35622-5756-893810013822677469410446
20.Rondo, RajonNOP New OrleansPG292873293-19621-626-812931052255427617213
21.Butler, JimmyMIN MinnesotaGF44441619324-68252-146252-2886317423722355908617952
22.Holiday, JrueNOP New OrleansPG43431587313-63273-21596-11926162188220996411727795
23.Cousins, DeMarcusNOP New OrleansFC43431551369-78394-267260-3489145454521916368215671092
24.Horford, AlBOS BostonFC41411338222-42759-13647-656026332321873258142550
25.Irving, KyrieBOS BostonPG43431407378-800112-287168-190261291552149452105141036
26.DeRozan, DeMarTOR TorontoGF42421453373-77648-135271-32835140175211774995121065
27.Williams, LouisLAC L.A. ClippersSG42121337312-689126-303230-254208610620958361208980
28.Grant, JerianCHI ChicagoPG4415945119-29032-10872-10117841012057732514342
29.Smart, MarcusBOS BostonG4391306146-42158-19677-106361211572021115610422427
30.Durant, KevinGSW Golden StateSF37371285352-68595-230178-20121235256197843111978977
31.Dragic, GoranMIA MiamiPG40401282258-58961-171116-150281411691979136978693
32.Rubio, RickyUTA UtahPG42421217165-42344-14998-11118152170197106661206472
33.Curry, StephenGSW Golden StatePG3030979260-527122-295187-204191361551967450854829
34.Evans, TyrekeMEM MemphisGF41221272296-63489-219124-1573517621119677448214805
35.Jokic, NikolaDEN DenverC37351141220-45743-128116-13410227838018894489827599
36.Antetokounmpo, GiannisMIL MilwaukeeGF41411534425-77517-65294-3799531941418612863114511161
37.Ulis, TylerPHX PhoenixPG44321058126-33122-8255-671566811857846783329
38.Ingles, JoeUTA UtahGF43431314144-33495-22719-24131751881839043778402
39.Middleton, KhrisMIL MilwaukeeSF43431595309-67881-238157-1801819921718114254997856
40.Jackson, ReggieDET DetroitPG3333894181-40642-12479-942271931806921823483
41.LeVert, CarisBKN BrooklynGF4291135189-44052-14777-11135127162178935310714507
42.Barton, WillDEN DenverGF43101337232-52679-21383-1133517120617381447726626
43.Smith, IshDET DetroitPG429928186-3955-2541-54179311017265244811418
44.McConnell, TJPHI PhiladelphiaPG351867116-21814-3515-191910312216864466510261
45.Beal, BradleyWAS WashingtonSG44441585381-831102-286177-22434157191167865095201041
46.Gasol, MarcMEM MemphisC42421454266-63658-176184-220553053601661053012364774
47.Booker, DevinPHX PhoenixSG35351204294-66594-242199-22614143157161108331269881
48.Bazemore, KentATL AtlantaSG43431224182-43968-174106-133181691871591018110630538
49.Oladipo, VictorIND IndianaSG39391326341-696102-245165-20920184204155957711135949
50.Fox, De'AaronSAC SacramentoPG3623951146-36018-6061-881680961538236878371
51.Drummond, AndreDET DetroitC40401309226-4230-3119-1891954015961521296011250571
52.Wade, DwyaneCLE ClevelandSG393916167-37819-5978-1103312015314869387327431
53.Bledsoe, EricMIL MilwaukeePG36361124227-49557-174127-16626111137147907510722638
54.Griffin, BlakeLAC L.A. ClippersPF2727920202-46850-151151-188391672061456322849605
55.Ntilikina, FrankNYK New YorkPG41086988-24725-7727-3816829814410447779228
56.Brogdon, MalcolmMIL MilwaukeeG42161309222-46156-14762-7122119141142119375711562
57.McCollum, C.J.POR PortlandSG43431563353-786107-251117-1342914617514196458517930
58.Joseph, CoryIND IndianaPG4411127137-31141-10241-511510712214065394711356
59.Johnson, JamesMIA MiamiPF3513930138-28530-9155-802714717413998347525361
60.Gasol, PauSAS San AntonioFC43431070167-36335-8479-996528334813764136346448
61.Nelson, JameerNOP New OrleansPG37081270-17332-8913-171076861375722543185
62.Mitchell, DonovanUTA UtahSG41331287286-65094-269110-128201161361361276110218776
63.Ingram, BrandonLAL L.A. LakersSF40401368240-52124-67138-205411752161351163310529642
64.Iguodala, AndreGSW Golden StateGF394100984-19916-7137-563311614913356334123221
65.Clarkson, JordanLAL L.A. LakersG432976232-52553-16273-9634831171315029731590
66.Stephenson, LanceIND IndianaGF4451037157-35634-10844-653720824513110024717392
67.Batum, NicolasCHA CharlotteGF2828875111-28031-11237-461910112013131265810290
68.Valentine, DenzelCHI ChicagoSG44311252164-38880-20319-24302082381309833495427
69.Harris, GaryDEN DenverSG40401393263-53090-23369-86258511012971777413685
70.Matthews, WesleyDAL DallasSG45441551194-478104-27259-711512614112910148628551
71.Mills, PattySAS San AntonioPG45121094143-34776-20254-601276881286231616416
72.Jones, TyusMIN MinnesotaPG461085578-17322-6636-41973821286158322214
73.George, PaulOKC Oklahoma CityGF41411500288-667127-295141-175351912261241269311927844
74.Lee, CourtneyNYK New YorkSG44441446220-48473-17174-77231241471246656589587
75.Redick, J.J.PHI PhiladelphiaSG36361173210-46998-242106-112693991207719533624
76.James, MikePHX PhoenixPG3210669121-31226-9764-841277891204527497332
77.Murray, JamalDEN DenverPG44441300245-56078-221111-1214410514911780398913679
78.Augustin, D.J.ORL OrlandoPG37775094-21745-11375-89953621174928510308
79.VanVleet, FredTOR TorontoPG420759106-26343-11536-431080901177135407291
80.Chalmers, MarioMEM MemphisPG39787998-27332-11767-8289910711610747627295
81.Rivers, AustinLAC L.A. ClippersPG32301047183-43881-20059-911552671158140608506
82.Bogdanovic, BogdanSAC SacramentoSG40151050167-35056-14455-67148910311484396310445
83.Waiters, DionMIA MiamiSG3030918163-41052-17051-69869771136123709429
84.Mack, ShelvinORL OrlandoPG31351341-11310-3427-39852601132916273119
85.Frazier, TimWAS WashingtonPG331151643-10511-3614-16958671135827403111
86.Thompson, KlayGSW Golden StateGF44441503353-725145-32252-582115717811274317526903
87.Vucevic, NikolaORL OrlandoC34341018248-50548-14046-566125531611283356438590
88.Richardson, JoshMIA MiamiGF43431457206-44971-19663-7631112143111116548539546
89.Felton, RaymondOKC Oklahoma CityPG440754125-29837-10916-241472861104527366303
90.Murray, DejounteSAS San AntonioG4514792114-2723-1552-744316320611071356914283
91.Prince, TaureanATL AtlantaSF43431331202-46878-19358-743320423710790399628540
92.Crawford, JamalMIN MinnesotaSG460862163-39356-16463-71745521075325525445
93.Embiid, JoelPHI PhiladelphiaC3131971254-52328-97202-253682683361061091912960738
94.Ferrell, YogiDAL DallasPG45151295168-37574-18551-651913915810610033514461
95.Dellavedova, MatthewMIL MilwaukeePG28351245-12020-5713-15123244106498361123
96.Gordon, EricHOU HoustonSG40231308260-623129-383139-16815789310574289214788
97.Fournier, EvanORL OrlandoGF36361174235-50880-20297-109189811610591347212647
98.Towns, Karl-AnthonyMIN MinnesotaC46461647345-64170-167165-197124427551104158399669925
99.Saric, DarioPHI PhiladelphiaSF39341188192-44270-19374-858618226810185277313528
100.Simmons, JonathonORL OrlandoGF43241233224-49239-124107-1424011615610011033917594
Zobrazeno 1-100 z 470<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5  Následující  >>