Statistiky hráčů - Asistence v sezóně 2017/18 (základní část)

Sezóna:2009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/18
Část sezóny:  Základní část | Playoff
Typ statistiky:  Absolutní čísla | Průměry
Pozice:  Všichni | Centři | Forwardi | Guardi
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 523<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  Následující  >>
PJMÉNOTÝMPOSTGPGSMINFGM-A3PM-AFTM-AOFFDEFTOTASTPFSTTOBSPTS
1.Westbrook, RussellOKC Oklahoma CityPG80802914757-168797-326417-566152652804820200147381202028
2.James, LeBronCLE ClevelandSF82823026857-1580149-406388-53197612709747135116347712251
3.Simmons, BenPHI PhiladelphiaGF81812732544-9980-11191-341145514659661211140278701279
4.Harden, JamesHOU HoustonSG72722551651-1449265-722624-72741348389630169126315502191
5.Lowry, KyleTOR TorontoPG78782510403-944238-596223-2616636843453719285183191267
6.Rondo, RajonNOP New OrleansPG65631705231-49450-15025-46312322635331197015110537
7.Dinwiddie, SpencerBKN BrooklynPG80582306324-838141-433218-2684021925952418668128231007
8.Green, DraymondGSW Golden StateSF70702287281-61977-256134-173754605355081859520291773
9.Teague, JeffMIN MinnesotaPG70702311354-79484-228202-2392418520949217110217722994
10.Holiday, JrueNOP New OrleansPG81812927615-1244120-356187-23862303365486201123213641537
11.Lillard, DamianPOR PortlandPG73732670621-1415227-629493-5386226332548111777206271962
12.Jokic, NikolaDEN DenverC75732443504-1010111-280266-31319560880345821290210611385
13.Paul, ChrisHOU HoustonPG58581847367-798144-379203-2213727631345714196128141081
14.Walker, KembaCHA CharlottePG80802736588-1363231-601363-420312162474449891179241770
15.Barea, JoseDAL DallasPG69101603303-690115-31380-1021518620143483351433801
16.DeRozan, DeMarTOR TorontoGF80802711645-141389-285461-5595925631541715185175221840
17.Williams, LouisLAC L.A. ClippersSG79192589582-1337186-518432-4914015819841710685234191782
18.Schroder, DennisATL AtlantaPG67672078500-114676-262225-265441642084171477218361301
19.Rubio, RickyUTA UtahPG77772254346-82796-273220-25444307351410206121207111008
20.Wall, JohnWAS WashingtonPG41411410280-66762-167175-24122128150393805715845797
21.Payton, ElfridPHX PhoenixPG63631808329-66730-92109-168642102743931478316822797
22.Ingles, JoeUTA UtahGF82812578335-718204-46466-83243203443921789015920940
23.Ball, LonzoLAL L.A. LakersPG52501780203-56490-29532-71692913603761178813643528
24.Beal, BradleyWAS WashingtonSG82822977683-1484199-530292-3686130236337316096214361857
25.Bledsoe, EricMIL MilwaukeePG74742322468-989125-360252-31851233284370185149216421313
26.Collison, DarrenIND IndianaPG69642018316-63896-205127-14437141178368121928615855
27.Durant, KevinGSW Golden StateSF68682325630-1222173-413359-40431433464366133502071191792
28.Antetokounmpo, GiannisMIL MilwaukeeGF75752756742-140243-140487-6411565977533612311092231062014
29.Smith, IshDET DetroitPG82352043389-80135-10181-116271972243601406410820894
30.Dragic, GoranMIA MiamiPG75752378484-1075111-300217-2715425330735918063166121296
31.Batum, NicolasCHA CharlotteGF64641981270-65092-274108-13057249306349726513123740
32.Jack, JarrettNYK New YorkPG62561548189-44325-8663-752216919134898351154466
33.Grant, JerianCHI ChicagoPG74261686209-50461-188140-1883114117234213263898619
34.Horford, AlBOS BostonFC72722277368-75397-22694-1201034275303391384313278927
35.Griffin, BlakeDET DetroitPF58581970436-996111-322259-3307335542833413941165181242
36.Barton, WillDEN DenverGF81402683465-1028156-422182-2267033940933116882149521268
37.Middleton, KhrisMIL MilwaukeeSF82822982593-1272146-407320-36245384429328270119191211652
38.Oladipo, VictorIND IndianaSG75752552640-1342161-434294-36847343390323175177219571735
39.Fox, De'AaronSAC SacramentoPG73602026328-79747-153141-195331712043201637017320844
40.Ulis, TylerPHX PhoenixPG71431658214-55142-14684-10124104128311120701277554
41.Curry, StephenGSW Golden StatePG51511631428-864212-501278-302362252613101148015381346
42.Dunn, KrisCHI ChicagoPG52431525286-66643-13484-1152419722131017510415027699
43.Irving, KyrieBOS BostonPG60601931534-1087166-407232-2613319422730612265140171466
44.Gasol, MarcMEM MemphisC73732408434-1033109-320281-33778514592305185541941011258
45.McConnell, TJPHI PhiladelphiaPG7611706210-42127-6231-39371892263031229211213478
46.LeVert, CarisBKN BrooklynGF71101864320-73585-245133-187532072603001598215322858
47.Mitchell, DonovanUTA UtahSG79712638595-1362187-550239-29752244296291213118215271616
48.Butler, JimmyMIN MinnesotaGF59592164437-92170-200363-4257923531428878116108241307
49.Augustin, D.J.ORL OrlandoPG75361760244-540114-272164-1893013016028794541230766
50.Satoransky, TomasWAS WashingtonGF73301643201-38447-10175-9672161233286131528315524
51.Johnson, JamesMIA MiamiPF73411943309-61457-185113-162612973582801927014251788
52.Murray, JamalDEN DenverPG81802565479-1062165-436229-2538221529727417379172281352
53.McCollum, C.J.POR PortlandSG81812923667-1505189-476209-2505326832127216877151351732
54.Mack, ShelvinORL OrlandoPG6931365178-41448-13969-97231431662729154898473
55.Evans, TyrekeMEM MemphisGF52321607366-809114-286164-209442212652699657117171010
56.George, PaulOKC Oklahoma CityGF79792891576-1339244-608338-41272375447263233161212391734
57.Joseph, CoryIND IndianaPG82172210256-60467-19070-9439224263260141808718649
58.Smart, MarcusBOS BostonG54111614189-51575-24997-133431461892591337112923550
59.Bogdanovic, BogdanSAC SacramentoSG78532175344-772129-329100-119311922232581727212516917
60.Cousins, DeMarcusNOP New OrleansFC48481737406-864104-294294-39410551261725718379242761210
61.Booker, DevinPHX PhoenixSG54541865455-1054147-384289-3292621824425316847194141346
62.Ntilikina, FrankNYK New YorkPG7891706182-50050-15749-68371401772501816513118463
63.Russell, D'AngeloBKN BrooklynG48351234278-67290-27897-13130159189249933614717743
64.Valentine, DenzelCHI ChicagoSG77372095301-721143-37038-5148345393244185659911783
65.VanVleet, FredTOR TorontoPG7601520232-545108-26184-10125159184243130687419656
66.Rivers, AustinLAC L.A. ClippersPG61592057341-805136-360102-159271181452421527410916920
67.Gasol, PauSAS San AntonioFC77631812287-62743-120158-2091294906192381212410879775
68.Jackson, ReggieDET DetroitPG45451201246-57752-169112-13429961252388727994656
69.Drummond, AndreDET DetroitC78782625466-8810-11239-39539984812472372501142001271171
70.Stephenson, LanceIND IndianaGF8271850303-70967-23284-127623624242351774613217757
71.Rozier, TerryBOS BostonPG80162068316-800153-402115-14963313376232123808019900
72.Jones, TyusMIN MinnesotaPG82111467150-32845-12971-811611613223211095596416
73.Richardson, JoshMIA MiamiGF81812689399-885127-336120-14269216285231199121140751045
74.Murray, DejounteSAS San AntonioG81481743270-6099-34105-1481103494592311519713431654
75.Ingram, BrandonLAL L.A. LakersSF59591975358-76141-105192-282572573142301634514943949
76.Mills, PattySAS San AntonioPG82362107280-682154-414105-118261281542291285510611819
77.Bazemore, KentATL AtlantaSG65651789284-676108-274160-2012522324822814710015745836
78.Wade, DwyaneMIA MiamiSG6731536299-68232-111135-189502022522281246114047765
79.Clarkson, JordanCLE ClevelandG8121888430-954112-318152-190571602172211075812761124
80.Prince, TaureanATL AtlantaSF82822464415-975176-457152-1805033938921416885191421158
81.Randle, JuliusLAL L.A. LakersPF82492190504-90410-45305-42518147265321027443213451323
82.Redick, J.J.PHI PhiladelphiaSG70702116404-879193-460197-21891691782101233510361198
83.Iguodala, AndreGSW Golden StateGF6471622148-32033-11755-875019624621099546738384
84.Teodosic, MilosLAC L.A. ClippersPG45361134151-36088-23239-461611012620910323975429
85.Olynyk, KellyMIA MiamiFC76221779316-636106-280134-174893424312072226214735872
86.Mudiay, EmmanuelNYK New YorkPG64141245204-52647-14898-12926126152206804111311553
87.Taylor, IsaiahATL AtlantaPG6791167163-39020-8099-141227294206116348410445
88.Felton, RaymondOKC Oklahoma CityPG8221365224-55281-23036-442513115620391497616565
89.Saric, DarioPHI PhiladelphiaSF78732310403-890157-399178-20715436652020216051148201141
90.Anderson, KyleSAS San AntonioSF74671978231-43819-57104-146843123962021141159460585
91.Ferrell, YogiDAL DallasPG82212282311-730134-35982-1032622324920115364789838
92.Wright, DelonTOR TorontoPG6941433201-43256-15397-1174515319820081727833555
93.Towns, Karl-AnthonyMIN MinnesotaC82822918639-1172120-285345-4022387741012199285641591151743
94.Embiid, JoelPHI PhiladelphiaC63631912510-105666-214359-467143547690199209402341111445
95.Chalmers, MarioMEM MemphisPG66101421168-44353-191118-138131441571971797911714507
96.Parker, TonySAS San AntonioPG55211071178-38810-3755-78788951955228681421
97.Harris, GaryDEN DenverSG67652304440-908156-394134-16237139176194119122119151170
98.Frazier, TimWAS WashingtonPG591183868-17217-5623-3018971151949747577176
99.Harris, TobiasLAC L.A. ClippersF80802668562-1221183-445179-2165837943719216471105351486
100.Vucevic, NikolaORL OrlandoC57571683399-84064-20477-941014225231911445610962939
Zobrazeno 1-100 z 523<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  Následující  >>