Statistiky hráčů - Bloky v sezóně 2017/18 (základní část)

Sezóna:2009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/18
Část sezóny:  Základní část | Playoff
Typ statistiky:  Absolutní čísla | Průměry
Pozice:  Všichni | Centři | Forwardi | Guardi
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 470<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5  Následující  >>
PJMÉNOTÝMPOSTGPGSMINFGM-A3PM-AFTM-AOFFDEFTOTASTPFSTTOBSPTS
1.Porzingis, KristapsNYK New YorkFC38381261321-73970-183187-2305220926148112268586899
2.Durant, KevinGSW Golden StateSF37371285352-68595-230178-20121235256197843111978977
3.Davis, AnthonyNOP New OrleansPF37371332368-65626-75243-2969929439384694274771005
4.Turner, MylesIND IndianaC3332964173-35328-8485-114391762155290165574459
5.Towns, Karl-AnthonyMIN MinnesotaC46461647345-64170-167165-197124427551104158399669925
6.Cousins, DeMarcusNOP New OrleansFC43431551369-78394-267260-3489145454521916368215671092
7.Capela, ClintHOU HoustonC3737975227-3410-174-12412628441044105246366528
8.Gasol, MarcMEM MemphisC42421454266-63658-176184-220553053601661053012364774
9.Henson, JohnMIL MilwaukeeFC42351034154-2600-447-878020228253116205663355
10.Embiid, JoelPHI PhiladelphiaC3131971254-52328-97202-253682683361061091912960738
11.Howard, DwightCHA CharlotteC42421274239-4440-2172-326147373520581372713159650
12.Ibaka, SergeTOR TorontoPF37371039202-41455-15148-633719022726107154357507
13.Biyombo, BismackORL OrlandoFC441079991-1740-159-8885176261248794557241
14.Nurkic, JusufPOR PortlandC41411106239-5150-7112-17285236321771253110752590
15.Udoh, EkpeUTA UtahFC40365748-940-033-4554591134484341352129
16.Antetokounmpo, GiannisMIL MilwaukeeGF41411534425-77517-65294-3799531941418612863114511161
17.Drummond, AndreDET DetroitC40401309226-4230-3119-1891954015961521296011250571
18.Green, DraymondGSW Golden StateSF39391260154-33946-15178-101452643092971015110750432
19.James, LeBronCLE ClevelandSF43431587448-80579-210197-256522933453777474186491172
20.Lopez, BrookLAL L.A. LakersC3534760158-36448-15158-8040981385999185549422
21.Plumlee, MasonDEN DenverC4421893129-2250-148-1178017525586100287049306
22.West, DavidGSW Golden StatePF430570132-2163-733-47391081477669274348300
23.Aldridge, LaMarcusSAS San AntonioPF43431448376-75923-66190-22814422336781103236547965
24.Gasol, PauSAS San AntonioFC43431070167-36335-8479-996528334813764136346448
25.O'Quinn, KyleNYK New YorkC443757126-2110-658-786519926488122195746310
26.Poeltl, JakobTOR TorontoC420735127-1941-233-628811019822110153446288
27.Mejri, SalahDAL DallasC40146756-810-223-42481111592182132346135
28.Whiteside, HassanMIA MiamiC2525638143-2592-258-80722172891651203944346
29.Horford, AlBOS BostonFC41411338222-42759-13647-656026332321873258142550
30.Chriss, MarquesePHX PhoenixPF4236890109-26034-11249-793916920853124295442301
31.Adams, StevenOKC Oklahoma CityC39391253223-3550-177-12519514634138111476241523
32.Jordan, DeAndreLAC L.A. ClippersC41411317199-3010-084-13918042960951119196841482
33.Gobert, RudyUTA UtahC181853976-1270-056-82471251722141103541208
34.Favors, DerrickUTA UtahFC40401125205-3705-2182-114971772745992295340497
35.Collins, JohnATL AtlantaPF374814160-2731-774-10110415025439116255340395
36.Johnson, WesleyLAC L.A. ClippersSF382390494-22835-10930-40171201373591444040253
37.Bell, JordanGSW Golden StatePG371054687-1310-320-30461031496872263840194
38.Lopez, RobinCHI ChicagoC44441251250-4732-755-72991172169483107739557
39.Richardson, JoshMIA MiamiGF43431457206-44971-19663-7631112143111116548539546
40.Grant, JeramiOKC Oklahoma CitySF431889117-23115-5865-97461161623285203339314
41.Simmons, BenPHI PhiladelphiaGF39391371275-5360-10105-189692443132831137515638655
42.Tatum, JaysonBOS BostonSF45451389212-42563-137136-165342112456195425838623
43.Vucevic, NikolaORL OrlandoC34341018248-50548-14046-566125531611283356438590
44.Wall, JohnWAS WashingtonPG33331137230-54644-127152-21219103122306624611637656
45.Green, DannySAS San AntonioGF3434902113-27161-15311-15151041196047364437298
46.Len, AlexPHX PhoenixC402833123-2230-094-1281122183304988135036340
47.Oladipo, VictorIND IndianaSG39391326341-696102-245165-20920184204155957711135949
48.Gortat, MarcinWAS WashingtonC44441202171-3140-064-104982663647996255535406
49.Maker, ThonMIL MilwaukeeFC43878870-17719-5737-555010715730104253035196
50.Gibson, TajMIN MinnesotaPF46461540233-4067-2983-10711923635560128385333556
51.Cauley-Stein, WillieSAC SacramentoC40271062200-3882-981-130671942619092395933483
52.Ball, LonzoLAL L.A. LakersPG36361222142-39959-19524-504820925725578559832367
53.Allen, JarrettBKN BrooklynC35059986-1642-641-5357941511666162631215
54.Roberson, AndreOKC Oklahoma CityGF343491677-1478-369-2766961623976362931171
55.Bazemore, KentATL AtlantaSG43431224182-43968-174106-133181691871591018110630538
56.Theis, DanielBOS BostonFC43258378-1499-3542-545612618225104214330207
57.Harkless, MauricePOR PortlandSF371975777-17321-6224-3425761012561262930199
58.Nogueira, LucasTOR TorontoC25226834-553-1112-14134255113515103083
59.Wiggins, AndrewMIN MinnesotaGF46461662310-71762-195124-199471421898286556929806
60.Ingram, BrandonLAL L.A. LakersSF40401368240-52124-67138-205411752161351163310529642
61.Randle, JuliusLAL L.A. LakersPF4310989217-4008-32127-18582226308841432010329569
62.Holiday, JustinCHI ChicagoSG43431472196-506108-27993-1122517219710082475628593
63.Prince, TaureanATL AtlantaSF43431331202-46878-19358-743320423710790399628540
64.Bender, DraganPHX PhoenixFC45499890-24364-17016-21161351515269114928260
65.Davis, EdPOR PortlandPF44080588-1630-042-6710019329318110223828218
66.Martin, JarellMEM MemphisPF401370784-19111-3835-44428913119102223328214
67.George, PaulOKC Oklahoma CityGF41411500288-667127-295141-175351912261241269311927844
68.Holiday, JrueNOP New OrleansPG43431587313-63273-21596-11926162188220996411727795
69.Hollis-Jefferson, RondaeBKN BrooklynSF41401178220-4619-35160-200642102749189386827609
70.Jokic, NikolaDEN DenverC37351141220-45743-128116-13410227838018894489827599
71.Wade, DwyaneCLE ClevelandSG393916167-37819-5978-1103312015314869387327431
72.Baynes, AronBOS BostonFC4533829113-2350-642-577316623941107144227268
73.Huestis, JoshOKC Oklahoma CitySF38155936-10020-673-11196483135012172795
74.Thompson, KlayGSW Golden StateGF44441503353-725145-32252-582115717811274317526903
75.Warren, TJPHX PhoenixSF42421351339-68912-63136-177821512336093396126826
76.Anthony, CarmeloOKC Oklahoma CityF43431410279-67392-25998-1303122425563120285926748
77.Gordon, AaronORL OrlandoPF35341177234-51074-202110-148542252797269296326652
78.Barton, WillDEN DenverGF43101337232-52679-21383-1133517120617381447726626
79.Covington, RobertPHI PhiladelphiaSF38381226175-420106-27560-713219622871119667226516
80.Kleber, MaxiDAL DallasPF392969788-17718-6320-2943831262467131626214
81.Johnson, TylerMIA MiamiSG40121174173-40466-18671-81211231448687314925483
82.Valanciunas, JonasTOR TorontoC3838791163-2946-1891-107832183012597125325423
83.Johnson, JamesMIA MiamiPF3513930138-28530-9155-802714717413998347525361
84.Johnson, AmirPHI PhiladelphiaFC37857575-1423-1527-456811117952106253225180
85.Moreland, EricDET DetroitFC38145524-500-07-134395138437015202555
86.Kidd-Gilchrist, MichaelCHA CharlotteSF3636957150-3090-260-91481261744376262524360
87.Anderson, KyleSAS San AntonioSF37311012116-2257-2268-86411792209956505124307
88.Wright, BrandanMEM MemphisFC24132650-880-020-2931548592612624120
89.Looney, KevonGSW Golden StatePF35036341-680-024-40385694165091824106
90.Porter, OttoWAS WashingtonSF40401274220-45167-15748-58472092567179633423555
91.Temple, GarrettSAC SacramentoGF42331042118-30653-14932-4514891037687405223321
92.Aminu, Al-FarouqPOR PortlandSF3129935110-26661-15221-29401732133364273323302
93.Harrell, MontrezlLAC L.A. ClippersPF373532125-2080-148-7847911382852123123298
94.Siakam, PascalTOR TorontoPF414822116-24612-8122-39491411907384363123266
95.Iguodala, AndreGSW Golden StateGF394100984-19916-7137-563311614913356334123221
96.McGee, JaValeGSW Golden StateC32426353-870-419-25213960163891323125
97.Bledsoe, EricMIL MilwaukeePG36361124227-49557-174127-16626111137147907510722638
98.Markkanen, LauriCHI ChicagoPF41411233228-530101-26980-94452653105465245122637
99.Kanter, EnesNYK New YorkC41411031238-3950-274-8614226640855101226722550
100.Smart, MarcusBOS BostonG4391306146-42158-19677-106361211572021115610422427
Zobrazeno 1-100 z 470<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5  Následující  >>