Statistiky hráčů - Bloky v sezóně 2017/18 (základní část)

Sezóna:2009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
Část sezóny:  Základní část | Playoff
Typ statistiky:  Absolutní čísla | Průměry
Pozice:  Všichni | Centři | Forwardi | Guardi
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 523<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  Následující  >>
PJMÉNOTÝMPOSTGPGSMINFGM-A3PM-AFTM-AOFFDEFTOTASTPFSTTOBSPTS
1.Davis, AnthonyNOP New OrleansPF75752727780-146255-162495-5981876458321741591151621932110
2.Capela, ClintHOU HoustonC74742034441-6760-1144-25724156180268185581031371026
3.Howard, DwightCHA CharlotteC81812463506-9111-7334-5822557571012105251482081311347
4.Gobert, RudyUTA UtahC56561816276-4440-0204-2991654366018015344107129756
5.Drummond, AndreDET DetroitC78782625466-8810-11239-39539984812472372501142001271171
6.Durant, KevinGSW Golden StateSF68682325630-1222173-413359-40431433464366133502071191792
7.Turner, MylesIND IndianaC65621836306-63956-157160-20693324417871863896118828
8.Towns, Karl-AnthonyMIN MinnesotaC82822918639-1172120-285345-4022387741012199285641591151743
9.Porzingis, KristapsNYK New YorkFC48481553390-88990-228218-275622543165714136931151088
10.Embiid, JoelPHI PhiladelphiaC63631912510-105666-214359-467143547690199209402341111445
11.Nurkic, JusufPOR PortlandC79792088480-9510-7172-273189519708143247641831111132
12.Henson, JohnMIL MilwaukeeFC76691970287-5021-790-1581503635131142024584109665
13.Antetokounmpo, GiannisMIL MilwaukeeGF75752756742-140243-140487-6411565977533612311092231062014
14.Gasol, MarcMEM MemphisC73732408434-1033109-320281-33778514592305185541941011258
15.Poeltl, JakobTOR TorontoC8201524253-3841-260-101165228393572123985100567
16.Ibaka, SergeTOR TorontoPF76762093379-784107-29794-1187840047862210299099959
17.Lopez, BrookLAL L.A. LakersC74721735369-793112-325111-15874220294126197309898961
18.O'Quinn, KyleNYK New YorkC77101387224-3854-1798-1271213494701581923610098550
19.Biyombo, BismackORL OrlandoFC82251495183-3520-1102-15714432446866158218495468
20.Whiteside, HassanMIA MiamiC54541364312-5782-2128-18217444461854131379294754
21.Green, DraymondGSW Golden StateSF70702287281-61977-256134-173754605355081859520291773
22.Aldridge, LaMarcusSAS San AntonioPF75752509687-134727-92334-39924638963515216243111901735
23.Allen, JarrettBKN BrooklynC72311441234-3975-15114-14714424438849147288288587
24.Favors, DerrickUTA UtahFC77772153395-70214-63140-215198354552102164548882944
25.Plumlee, MasonDEN DenverC74261439221-3680-182-1801322684001421844910381524
26.Collins, JohnATL AtlantaPF74261785314-54516-47133-186176365541982154710580777
27.Green, DannySAS San AntonioGF70601791217-561116-32050-6541208249110122637480600
28.Gasol, PauSAS San AntonioFC77631812287-62743-120158-2091294906192381212410879775
29.Adams, StevenOKC Oklahoma CityC76762487448-7120-2160-2873843016858821592128781056
30.Horford, AlBOS BostonFC72722277368-75397-22694-1201034275303391384313278927
31.Grant, JeramiOKC Oklahoma CitySF8111647244-45632-110162-2408623331957156315477682
32.Cousins, DeMarcusNOP New OrleansFC48481737406-864104-294294-39410551261725718379242761210
33.Richardson, JoshMIA MiamiGF81812689399-885127-336120-14269216285231199121140751045
34.West, DavidGSW Golden StatePF730999216-3783-860-7964174238138120478075495
35.Udoh, EkpeUTA UtahFC63381060-1200-142-56688215053105432074162
36.Covington, RobertPHI PhiladelphiaSF80802532345-836203-550116-13655378433156238137126721009
37.James, LeBronCLE ClevelandSF82823026857-1580149-406388-53197612709747135116347712251
38.Jordan, DeAndreLAC L.A. ClippersC77772424373-5780-0181-31232984211711172033913771927
39.Simmons, BenPHI PhiladelphiaGF81812732544-9980-11191-341145514659661211140278701279
40.Chriss, MarquesePHX PhoenixPF72491527202-47756-19096-15876319395832055110770556
41.Valanciunas, JonasTOR TorontoC77771727390-68730-74170-211183477660811922911569980
42.Cauley-Stein, WillieSAC SacramentoC73582044388-7733-12153-2471313795101721857710967932
43.Mejri, SalahDAL DallasC61172988-1370-338-668516124635121223967214
44.Holiday, JrueNOP New OrleansPG81812927615-1244120-356187-23862303365486201123213641537
45.Vucevic, NikolaORL OrlandoC57571683399-84064-20477-941014225231911445610962939
46.Johnson, WesleyLAC L.A. ClippersSF74401486150-36860-17743-582918721661146765562403
47.Jokic, NikolaDEN DenverC75732443504-1010111-280266-31319560880345821290210611385
48.Gortat, MarcinWAS WashingtonC82822075290-5600-0110-163181442623151175409961690
49.Len, AlexPHX PhoenixC69131395214-3781-3158-23117534351882158277861587
50.Anderson, KyleSAS San AntonioSF74671978231-43819-57104-146843123962021141159460585
51.Gibson, TajMIN MinnesotaPF82822726425-7377-35142-18519439058499218628959999
52.Tatum, JaysonBOS BostonSF80802438397-835105-242213-2585035240212817083114581112
53.Oladipo, VictorIND IndianaSG75752552640-1342161-434294-36847343390323175177219571735
54.McGee, JaValeGSW Golden StateC6517615136-2190-638-52591101693391212757310
55.Looney, KevonGSW Golden StatePF664910112-1931-542-778313221542106343156267
56.Bell, JordanGSW Golden StatePG5713809116-1850-430-446014720710292355156262
57.Lopez, RobinCHI ChicagoC64641690342-6454-1468-901341562901241091410753756
58.Bender, DraganPHX PhoenixFC82372069187-484118-32239-51403213611301662211253531
59.Maker, ThonMIL MilwaukeeFC74121238130-31631-10465-937515022546162384453356
60.Barton, WillDEN DenverGF81402683465-1028156-422182-2267033940933116882149521268
61.Harrell, MontrezlLAC L.A. ClippersPF7631293348-5481-7139-22210320330674143366852836
62.Davis, EdPOR PortlandPF7801471170-2920-174-11118339257540188326652414
63.Wiggins, AndrewMIN MinnesotaGF82822979569-1300112-338202-3148227635816016391138511452
64.Johnson, JamesMIA MiamiPF73411943309-61457-185113-162612973582801927014251788
65.Dedmon, DewayneATL AtlantaC62461542250-47750-14167-8610038948990162408651617
66.Baynes, AronBOS BostonFC81671485210-4463-2159-7813030443493200228051482
67.Moreland, EricDET DetroitFC67380566-1220-011-298119727878116314251143
68.Harden, JamesHOU HoustonSG72722551651-1449265-722624-72741348389630169126315502191
69.Anthony, CarmeloOKC Oklahoma CityF78782501472-1168169-474148-193673864531031974799491261
70.Martin, JarellMEM MemphisPF73361661221-49634-9889-1169722131873211398649565
71.Labissiere, SkalSAC SacramentoPF60281240205-45818-5195-1189918928872132257349523
72.Hollis-Jefferson, RondaeBKN BrooklynSF68591920342-72413-54249-3161013584591671456512148946
73.Theis, DanielBOS BostonFC633936126-23318-5861-819018427456157305648331
74.Wade, DwyaneMIA MiamiSG6731536299-68232-111135-189502022522281246114047765
75.Kleber, MaxiDAL DallasPF72361206151-30940-12844-597116323451114263047386
76.Randle, JuliusLAL L.A. LakersPF82492190504-90410-45305-42518147265321027443213451323
77.Gordon, AaronORL OrlandoPF58571909375-865115-342157-2258737045713611159107451022
78.Nowitzki, DirkDAL DallasPF77771900346-758138-33797-10822416438120146435145927
79.Bazemore, KentATL AtlantaSG65651789284-676108-274160-2012522324822814710015745836
80.Wall, JohnWAS WashingtonPG41411410280-66762-167175-24122128150393805715845797
81.Millsap, PaulDEN DenverPF38371143202-43539-113112-1616518024510399397344555
82.Johnson, AmirPHI PhiladelphiaFC74181171140-26010-3252-85123207330118193455544342
83.Beasley, MichaelNYK New YorkSF74301653409-80734-86124-159973174141231453614343976
84.Ingram, BrandonLAL L.A. LakersSF59591975358-76141-105192-282572573142301634514943949
85.Ball, LonzoLAL L.A. LakersPG52501780203-56490-29532-71692913603761178813643528
86.Harkless, MauricePOR PortlandSF59361264147-29749-11842-594611616253103484043385
87.Huestis, JoshOKC Oklahoma CitySF691098260-18233-1156-20421191612082152643159
88.Nogueira, LucasTOR TorontoC49341849-805-1919-281869872249231643122
89.Bledsoe, EricMIL MilwaukeePG74742322468-989125-360252-31851233284370185149216421313
90.Prince, TaureanATL AtlantaSF82822464415-975176-457152-1805033938921416885191421158
91.Siakam, PascalTOR TorontoPF8151679253-49829-13254-8779285364159166626742589
92.Mahinmi, IanWAS WashingtonC7701145138-2480-290-128135177312532303810042366
93.Warren, TJPHX PhoenixSF65652142529-106320-90193-255125208333851496585411271
94.Porter, OttoWAS WashingtonSF77772432445-885138-313106-12810338949215715111675411134
95.Adebayo, BamMIA MiamiFC69191368174-3400-7129-179118263381101138326641477
96.Markkanen, LauriCHI ChicagoPF68682020374-862145-401140-16679429508791033983401033
97.Aminu, Al-FarouqPOR PortlandSF69672072230-582125-33959-809742852584136797940644
98.George, PaulOKC Oklahoma CityGF79792891576-1339244-608338-41272375447263233161212391734
99.Mirotic, NikolaNOP New OrleansPF55141494306-684135-358112-1375934640580108446239859
100.Chandler, WilsonDEN DenverSF74712346281-63188-24688-114102296398160156439239738
Zobrazeno 1-100 z 523<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  Následující  >>