Statistiky hráčů - Obranné doskoky v sezóně 2017/18 (základní část)

Sezóna:2009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
Část sezóny:  Základní část | Playoff
Typ statistiky:  Absolutní čísla | Průměry
Pozice:  Všichni | Centři | Forwardi | Guardi
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 523<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  Následující  >>
PJMÉNOTÝMPOSTGPGSMINFGM-A3PM-AFTM-AOFFDEFTOTASTPFSTTOBSPTS
1.Drummond, AndreDET DetroitC78782625466-8810-11239-39539984812472372501142001271171
2.Jordan, DeAndreLAC L.A. ClippersC77772424373-5780-0181-31232984211711172033913771927
3.Towns, Karl-AnthonyMIN MinnesotaC82822918639-1172120-285345-4022387741012199285641591151743
4.Howard, DwightCHA CharlotteC81812463506-9111-7334-5822557571012105249482081311347
5.Westbrook, RussellOKC Oklahoma CityPG80802914757-168797-326417-566152652804820200147381202028
6.Davis, AnthonyNOP New OrleansFC75752727780-146255-162495-5981876458321741591151621932110
7.James, LeBronCLE ClevelandSF82823026857-1580149-406388-53197612709747136116347712251
8.Jokic, NikolaDEN DenverC75732443504-1010111-280266-31319560880345821290210611385
9.Antetokounmpo, GiannisMIL MilwaukeeGF75752756742-140243-140487-6411565977533612311092231062014
10.Capela, ClintHOU HoustonC74742034441-6760-1144-25724156180268185581031371026
11.Embiid, JoelPHI PhiladelphiaC63631912510-105666-214359-467143547690199209402341111445
12.Nurkic, JusufPOR PortlandC79792088480-9510-7172-273189519708143247641831111132
13.Simmons, BenPHI PhiladelphiaGF81812732544-9980-11191-341145514659661211140278701279
14.Gasol, MarcMEM MemphisC73732408434-1033109-320281-33778514592305185541941011258
15.Cousins, DeMarcusNOP New OrleansFC48481737406-864104-294294-39410551261725718379242761210
16.Kanter, EnesNYK New YorkC71711830422-7130-2156-18427350778010518736122371000
17.Gasol, PauSAS San AntonioC77631812287-62743-120158-2091294906192381212410879775
18.Valanciunas, JonasTOR TorontoC77771727390-68730-74170-211183477660811922911569980
19.Randle, JuliusLAL L.A. LakersPF82492190504-90410-45305-42518147365421027443213451323
20.Green, DraymondGSW Golden StateSF70702287281-61977-256134-173754605355081859520291773
21.Love, KevinCLE ClevelandFC59591651334-729137-330234-2661014455461031204390241039
22.Whiteside, HassanMIA MiamiC54541364312-5782-2128-18217444461854131379294754
23.Gortat, MarcinWAS WashingtonC82822075290-5600-0110-163181442623151175409961690
24.Gobert, RudyUTA UtahC56561816276-4440-0204-2991654366018015344107129756
25.Durant, KevinGSW Golden StateSF68682325630-1222173-413359-40431433464366133502071191792
26.Markkanen, LauriCHI ChicagoPF68682020374-862145-401140-16679429508791033983401033
27.Aminu, Al-FarouqPOR PortlandPF69672072230-582125-33959-809742852584136797940644
28.Horford, AlBOS BostonFC72722277368-75397-22694-1201034275303391384313278927
29.Vucevic, NikolaORL OrlandoC57571683399-84064-20477-941014225231911445610962939
30.Nowitzki, DirkDAL DallasPF77771900346-758138-33797-10822416438120146435145927
31.Sabonis, DomantasIND IndianaPF74191810340-66113-37168-2241654075721512204013732861
32.Ibaka, SergeTOR TorontoPF76762093379-784107-29794-1187840047862209299099959
33.Kuzma, KyleLAL L.A. LakersPF77372401468-1039159-434147-2088839548314116049140341242
34.Davis, EdPOR PortlandFC7801471170-2920-174-11118339257540188326652414
35.Barnes, HarrisonDAL DallasSF77772634537-1208119-333259-313773914681529449118141452
36.Gibson, TajMIN MinnesotaPF82822726425-7377-35142-18519439058499218628959999
37.Aldridge, LaMarcusSAS San AntonioFC75752509687-134727-92334-39924638963515216143111901735
38.Porter, OttoWAS WashingtonSF77772432445-885138-313106-12810338949215715111675411134
39.Dedmon, DewayneATL AtlantaC62461542250-47750-14167-8610038948990162408651617
40.Anthony, CarmeloOKC Oklahoma CityF78782501472-1168169-474148-193673864531031974799491261
41.Middleton, KhrisMIL MilwaukeeSF82822982593-1272146-407320-36245384429328270119191211652
42.Harris, TobiasLAC L.A. ClippersF80802668562-1221183-445179-2165837943719216471105351486
43.Cauley-Stein, WillieSAC SacramentoC73582044388-7733-12153-2471313795101721857710967932
44.Covington, RobertPHI PhiladelphiaSF80802532345-836203-550116-13655378433156238137126721009
45.George, PaulOKC Oklahoma CityGF79792891576-1340244-609338-41172375447263233161212391734
46.Carroll, DeMarreBKN BrooklynF73732180325-785145-391188-2461053744791471655910330983
47.Gordon, AaronORL OrlandoPF58571909375-865115-342157-2258737045713611159107451022
48.Lowry, KyleTOR TorontoPG78782510403-944238-596223-2616636843453719285183191267
49.Saric, DarioPHI PhiladelphiaSF78732310403-890157-399178-20715436652020216051148201141
50.Collins, JohnATL AtlantaPF74261785314-54516-47133-186176365541982154710580777
51.Tucker, P.J.HOU HoustonGF82342281172-441115-31043-609336445777205787426502
52.Henson, JohnMIL MilwaukeeFC76691970287-5021-790-1581503635131142024584109665
53.Stephenson, LanceIND IndianaGF8271850303-70967-23284-127623624242351774613117757
54.Hollis-Jefferson, RondaeBKN BrooklynF68591920342-72413-54249-3161013584591671456512148946
55.Griffin, BlakeDET DetroitPF58581970436-996111-322259-3307335542833413941165181242
56.Favors, DerrickUTA UtahFC77772153395-70214-63140-215198354552102164548882944
57.Tatum, JaysonBOS BostonSF80802438397-835105-242213-2585035240212817083114581112
58.Murray, DejounteSAS San AntonioPG81481743270-6099-34105-1481103494592311519713431654
59.O'Quinn, KyleNYK New YorkC77101387224-3844-1798-1271213494701581923610098550
60.Harden, JamesHOU HoustonSG72722551651-1449265-722624-72741348389630169126315502191
61.Mirotic, NikolaNOP New OrleansPF55141494306-684135-358112-1375934640580108446239859
62.Valentine, DenzelCHI ChicagoSG77372095301-721143-37038-5148345393244185659911783
63.Oladipo, VictorIND IndianaSG75752552640-1342161-434294-36847343390323175177219571735
64.Len, AlexPHX PhoenixC69131395214-3781-3158-23117534351882158277861587
65.Olynyk, KellyMIA MiamiFC76221779316-636106-280134-174893424312072226214735872
66.Barton, WillDEN DenverGF81402683465-1028156-422182-2267033940933116882149521268
67.Prince, TaureanATL AtlantaSF82822464415-975176-457152-1805033938921416885191421158
68.Portis, BobbyCHI ChicagoPF7341643382-81180-223120-1561593394981231305010323964
69.Morris, MarkieffWAS WashingtonPF73731968330-68776-207105-128753344091422165612738841
70.Young, ThaddeusIND IndianaPF81812607421-86458-18155-9218432851215217513510536955
71.Caldwell-Pope, KentaviousLAL L.A. LakersSG74742458340-798159-415153-194603273871621451069716992
72.Turner, MylesIND IndianaC65621836306-63956-157160-20693324417871863896118828
73.Biyombo, BismackORL OrlandoFC82251495183-3520-1102-15714432446866158218495468
74.Koufos, KostaSAC SacramentoC71131391222-3890-033-7414932347287146474932477
75.Bender, DraganPHX PhoenixFC82372069187-484118-32239-51403213611301662211253531
76.Ingles, JoeUTA UtahGF82812578335-718204-46466-83243203443921789015920940
77.Chriss, MarquesePHX PhoenixPF72491527202-47756-19096-15876319395832055110770556
78.Beasley, MichaelNYK New YorkSF74301653409-80734-86124-159973174141231453614343976
79.Green, JaMychalMEM MemphisPF55541542223-48843-12780-11114731746479153327625569
80.Rozier, TerryBOS BostonPG80162068316-800153-402115-14963313376232123808019900
81.Anderson, KyleSAS San AntonioSF74671978231-43819-57104-146843123962021141159460585
82.Powell, DwightDAL DallasPF79251672255-43028-84133-18513530944491186675932671
83.Rubio, RickyUTA UtahPG77772254346-82796-273220-25444307351410206121207111008
84.Winslow, JustiseMIA MiamiGF68251680207-48849-12966-10464306370148140547733529
85.Oubre, KellyWAS WashingtonSF81112231318-790126-369191-2335930436398234809035953
86.Baynes, AronBOS BostonFC81671485210-4463-2159-7813030443493200228051482
87.Holiday, JrueNOP New OrleansPG81812927615-1244120-356187-23862303365486201123213641537
88.Beal, BradleyWAS WashingtonSG82822977683-1484199-530292-3696130236337316096214361857
89.Adams, StevenOKC Oklahoma CityC76762487448-7120-2160-2863843016858821592128781056
90.Randolph, ZachSAC SacramentoPF59571508361-76351-14784-107973003971271194211610857
91.Johnson, JamesMIA MiamiPF73411943309-61457-185113-162612973582801927014151788
92.Crabbe, AllenBKN BrooklynSG75682197337-827201-532115-13528296324117168477835990
93.Williams, MarvinCHA CharlotteF78782006258-563126-305102-1237429637096116566638744
94.Chandler, WilsonDEN DenverSF74712346281-63188-24688-114102296398159156439239738
95.Lyles, TreyDEN DenverPF7321391270-55083-218101-1435529234791111306134724
96.Nance Jr., LarryCLE ClevelandPF66271421240-4132-1291-13716129145282172885138573
97.Ball, LonzoLAL L.A. LakersPG52501780203-56490-29532-71692913603761178813643528
98.Ilyasova, ErsanPHI PhiladelphiaPF69431729277-61391-253105-13511828740590157617226750
99.Siakam, PascalTOR TorontoPF8151679253-49829-13254-8779285364159166626742589
100.Chandler, TysonPHX PhoenixC46461151121-1870-058-9313428441853106165927300
Zobrazeno 1-100 z 523<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  Následující  >>