Statistiky hráčů - Odehrané zápasy v sezóně 2017/18 (základní část)

Sezóna:2009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/18
Část sezóny:  Základní část | Playoff
Typ statistiky:  Absolutní čísla | Průměry
Pozice:  Všichni | Centři | Forwardi | Guardi
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 470<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5  Následující  >>
PJMÉNOTÝMPOSTGPGSMINFGM-A3PM-AFTM-AOFFDEFTOTASTPFSTTOBSPTS
1.Towns, Karl-AnthonyMIN MinnesotaC46461647345-64170-167165-197124427551104158399669925
2.Wiggins, AndrewMIN MinnesotaGF46461662310-71762-195124-199471421898286556929806
3.Gibson, TajMIN MinnesotaPF46461540233-4067-2983-10711923635560128385333556
4.Crawford, JamalMIN MinnesotaSG460862163-39356-16463-71745521075325525445
5.Jones, TyusMIN MinnesotaPG461085578-17322-6636-41973821286158322214
6.Barnes, HarrisonDAL DallasSF45451571315-69161-173150-18050250300955630719841
7.Tatum, JaysonBOS BostonSF45451389212-42563-137136-165342112456195425838623
8.Matthews, WesleyDAL DallasSG45441551194-478104-27259-711512614112910148628551
9.Nowitzki, DirkDAL DallasPF45451129208-44773-17759-66172312487577253119548
10.Ferrell, YogiDAL DallasPG45151295168-37574-18551-651913915810610033514461
11.Mills, PattySAS San AntonioPG45121094143-34776-20254-601276881286231616416
12.Rozier, TerryBOS BostonPG4501039152-38471-19541-5228172200916245345416
13.Daniels, TroyPHX PhoenixSG450846125-29899-23932-3644953257411312381
14.Forbes, BrynSAS San AntonioSG4512935132-30758-14614-30105262457119252336
15.Murray, DejounteSAS San AntonioG4514792114-2723-1552-744316320611071356914283
16.Baynes, AronBOS BostonFC4533829113-2350-642-577316623941107144227268
17.Bender, DraganPHX PhoenixFC45499890-24364-17016-21161351515269114928260
18.Westbrook, RussellOKC Oklahoma CityPG44441586408-93261-197221-313793504294371038920391098
19.Beal, BradleyWAS WashingtonSG44441585381-831102-286177-22434157191167865095201041
20.Butler, JimmyMIN MinnesotaGF44441619324-68252-146252-2886317423722355908617952
21.Thompson, KlayGSW Golden StateGF44441503353-725145-32252-582115717811274317526903
22.Murray, JamalDEN DenverPG44441300245-56078-221111-1214410514911780398913679
23.Lee, CourtneyNYK New YorkSG44441446220-48473-17174-77231241471246656589587
24.Lopez, RobinCHI ChicagoC44441251250-4732-755-72991172169483107739557
25.Oubre, KellyWAS WashingtonSF4491197176-40069-17699-1193617821448127384919520
26.Young, ThaddeusIND IndianaPF44441420228-47042-11521-36861712578897665519519
27.Barea, JoseDAL DallasPG4411011190-43875-19963-8391281372665924872518
28.Valentine, DenzelCHI ChicagoSG44311252164-38880-20319-24302082381309833495427
29.Gortat, MarcinWAS WashingtonC44441202171-3140-064-104982663647996255535406
30.Stephenson, LanceIND IndianaGF4451037157-35634-10844-653720824513110024717392
31.McDermott, DougNYK New YorkSF4411028137-29051-12337-472789116436983011362
32.Joseph, CoryIND IndianaPG4411127137-31141-10241-511510712214065394711356
33.Grant, JerianCHI ChicagoPG4415945119-29032-10872-10117841012057732514342
34.Ulis, TylerPHX PhoenixPG44321058126-33122-8255-671566811857846783329
35.Powell, DwightDAL DallasPF440818125-21212-4555-77611472083997342716317
36.O'Quinn, KyleNYK New YorkC443757126-2110-658-786519926488122195746310
37.Plumlee, MasonDEN DenverC4421893129-2250-148-1178017525586100287049306
38.Felton, RaymondOKC Oklahoma CityPG440754125-29837-10916-241472861104527366303
39.Connaughton, PatPOR PortlandGF445878108-23449-13326-31138699546692714291
40.Biyombo, BismackORL OrlandoFC441079991-1740-159-8885176261248794557241
41.Davis, EdPOR PortlandPF44080588-1630-042-6710019329318110223828218
42.Patterson, PatrickOKC Oklahoma CityPF44063047-12733-8620-22117788244322218147
43.James, LeBronCLE ClevelandSF43431587448-80579-210197-256522933453777474186491172
44.Cousins, DeMarcusNOP New OrleansFC43431551369-78394-267260-3489145454521916368215671092
45.Irving, KyrieBOS BostonPG43431407378-800112-287168-190261291552149452105141036
46.Aldridge, LaMarcusSAS San AntonioPF43431448376-75923-66190-22814422336781103236547965
47.McCollum, C.J.POR PortlandSG43431563353-786107-251117-1342914617514196458517930
48.Middleton, KhrisMIL MilwaukeeSF43431595309-67881-238157-1801819921718114254997856
49.Holiday, JrueNOP New OrleansPG43431587313-63273-21596-11926162188220996411727795
50.Anthony, CarmeloOKC Oklahoma CityF43431410279-67392-25998-1303122425563120285926748
51.Barton, WillDEN DenverGF43101337232-52679-21383-1133517120617381447726626
52.Simmons, JonathonORL OrlandoGF43241233224-49239-124107-1424011615610011033917594
53.Holiday, JustinCHI ChicagoSG43431472196-506108-27993-1122517219710082475628593
54.Clarkson, JordanLAL L.A. LakersG432976232-52553-16273-9634831171315029731590
55.Bogdanovic, BojanIND IndianaSF43431322212-44980-20876-909124133607127542580
56.Dinwiddie, SpencerBKN BrooklynPG43331207187-47785-248110-13525117142275105336217569
57.Randle, JuliusLAL L.A. LakersPF4310989217-4008-32127-18582226308841432010329569
58.Moore, E'TwaunNOP New OrleansSG43411399229-43574-16823-353187118959842536555
59.Richardson, JoshMIA MiamiGF43431457206-44971-19663-7631112143111116548539546
60.Collison, DarrenIND IndianaPG43431290200-39854-12587-9825951202308353578541
61.Prince, TaureanATL AtlantaSF43431331202-46878-19358-743320423710790399628540
62.Bazemore, KentATL AtlantaSG43431224182-43968-174106-133181691871591018110630538
63.Green, JeffCLE ClevelandSF430971163-34028-84118-136401051455982254315472
64.Ellington, WayneMIA MiamiSG4301076153-367126-31134-4012111123414427255466
65.Olynyk, KellyMIA MiamiFC43191025164-32554-13072-935119724895137369219454
66.Gasol, PauSAS San AntonioFC43431070167-36335-8479-996528334813764136346448
67.Smart, MarcusBOS BostonG4391306146-42158-19677-106361211572021115610422427
68.Korver, KyleCLE ClevelandGF430956140-305102-23535-40681875071163213417
69.Jackson, JoshPHX PhoenixSF4316951156-40228-10774-1284611315955117397414414
70.Ingles, JoeUTA UtahGF43431314144-33495-22719-24131751881839043778402
71.Turner, EvanPOR PortlandGF43201150151-32919-6554-64181351539993286615375
72.Crowder, JaeCLE ClevelandSF43401096124-31248-15964-73351041394798363510360
73.Miller, DariusNOP New OrleansSF432918106-23776-18134-3956267518512246322
74.Grant, JeramiOKC Oklahoma CitySF431889117-23115-5865-97461161623285203339314
75.West, DavidGSW Golden StatePF430570132-2163-733-47391081477669274348300
76.Young, NickGSW Golden StateGF431615103-23161-15620-2884654184818224287
77.Dieng, GorguiMIN MinnesotaC430786108-22212-3952-67631442074984313718280
78.Theis, DanielBOS BostonFC43258378-1499-3542-545612618225104214330207
79.Maker, ThonMIL MilwaukeeFC43878870-17719-5737-555010715730104253035196
80.DeRozan, DeMarTOR TorontoGF42421453373-77648-135271-32835140175211774995121065
81.Williams, LouisLAC L.A. ClippersSG42121337312-689126-303230-254208610620958361208980
82.Warren, TJPHX PhoenixSF42421351339-68912-63136-177821512336093396126826
83.Love, KevinCLE ClevelandFC42421218259-55998-239189-214903124027291297019805
84.Gasol, MarcMEM MemphisC42421454266-63658-176184-220553053601661053012364774
85.Harris, TobiasDET DetroitF42421365281-609104-24199-119341852198073314311765
86.Kuzma, KyleLAL L.A. LakersPF42201318265-57684-22490-122602072678194248118704
87.Howard, DwightCHA CharlotteC42421274239-4440-2172-326147373520581372713159650
88.Brogdon, MalcolmMIL MilwaukeeG42161309222-46156-14762-7122119141142119375711562
89.Sabonis, DomantasIND IndianaPF42121042206-3867-18101-13610824034888120168719520
90.LeVert, CarisBKN BrooklynGF4291135189-44052-14777-11135127162178935310714507
91.Belinelli, MarcoATL AtlantaSG421978167-39678-19980-86107080843539463492
92.Rubio, RickyUTA UtahPG42421217165-42344-14998-11118152170197106661206472
93.Harris, JoeBKN BrooklynSG4261037153-32778-20338-4924111135597821428422
94.Smith, IshDET DetroitPG429928186-3955-2541-54179311017265244811418
95.Williams, MarvinCHA CharlotteF42421088141-29169-15455-63411592004662293115406
96.Henson, JohnMIL MilwaukeeFC42351034154-2600-447-878020228253116205663355
97.Jack, JarrettNYK New YorkPG42411125141-31716-5341-52151321472567729852339
98.Brooks, DillonMEM MemphisGF42341142127-27940-10437-51199711648134294513331
99.Temple, GarrettSAC SacramentoGF42331042118-30653-14932-4514891037687405223321
100.Smith, J.R.CLE ClevelandSG42391253114-30171-20420-2918106124869240413319
Zobrazeno 1-100 z 470<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5  Následující  >>