Statistiky hráčů - Odehrané zápasy v sezóně 2017/18 (základní část)

Sezóna:2009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
Část sezóny:  Základní část | Playoff
Typ statistiky:  Absolutní čísla | Průměry
Pozice:  Všichni | Centři | Forwardi | Guardi
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 523<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  Následující  >>
PJMÉNOTÝMPOSTGPGSMINFGM-A3PM-AFTM-AOFFDEFTOTASTPFSTTOBSPTS
1.James, LeBronCLE ClevelandSF82823026857-1580149-406388-53197612709747136116347712251
2.Beal, BradleyWAS WashingtonSG82822977683-1484199-530292-3696130236337316096214361857
3.Towns, Karl-AnthonyMIN MinnesotaC82822918639-1172120-285345-4022387741012199285641591151743
4.Middleton, KhrisMIL MilwaukeeSF82822982593-1272146-407320-36245384429328270119191211652
5.Wiggins, AndrewMIN MinnesotaGF82822979569-1300112-338202-3148227635816016391138511452
6.Randle, JuliusLAL L.A. LakersPF82492190504-90410-45305-42518147365421027443213451323
7.Prince, TaureanATL AtlantaSF82822464415-975176-457152-1805033938921416885191421158
8.Moore, E'TwaunNOP New OrleansSG82802586423-832128-30148-685718123818718279102121022
9.Gibson, TajMIN MinnesotaPF82822726425-7377-35142-18519439058499218628959999
10.Ingles, JoeUTA UtahGF82812578335-718204-46466-83243203443921789015920940
11.Brooks, DillonMEM MemphisGF82742350340-77294-264124-166492082571352337312417898
12.Smith, IshDET DetroitPG82352043389-80135-10181-116271972243601406410820894
13.Ferrell, YogiDAL DallasPG82212282311-730134-35982-1032622324920115364789838
14.Mills, PattySAS San AntonioPG82362107280-682154-414105-118261281542291285510611819
15.Stephenson, LanceIND IndianaGF8271850303-70967-23284-127623624242351774613117757
16.Gortat, MarcinWAS WashingtonC82822075290-5600-0110-163181442623151175409961690
17.Joseph, CoryIND IndianaPG82172210256-60467-19070-9439224263260141808718649
18.Miller, DariusNOP New OrleansSF8231944216-487147-35858-6718146164111160285817637
19.Poeltl, JakobTOR TorontoC8201524253-3841-260-101165228393572123985100567
20.Felton, RaymondOKC Oklahoma CityPG8221365224-55281-23036-442513115620391497616565
21.Bender, DraganPHX PhoenixFC82372069187-484118-32239-51403213611301662211253531
22.Tucker, P.J.HOU HoustonGF82342281172-441115-31043-609336445777205787426502
23.Biyombo, BismackORL OrlandoFC82251495183-3520-1102-15714432446866158218495468
24.Connaughton, PatPOR PortlandGF8251488165-39074-21037-443612516191120234322441
25.Jones, TyusMIN MinnesotaPG82111467150-32845-12971-811611613223211095596416
26.Patterson, PatrickOKC Oklahoma CityPF8231270106-26666-17140-46321611935787483323318
27.McCollum, C.J.POR PortlandSG81812923667-1505189-476209-2505326832127216877151351732
28.Holiday, JrueNOP New OrleansPG81812927615-1244120-356187-23862303365486201123213641537
29.Murray, JamalDEN DenverPG81802565479-1062165-436229-2538221529727417379172281352
30.Howard, DwightCHA CharlotteC81812463506-9111-7334-5822557571012105249482081311347
31.Simmons, BenPHI PhiladelphiaGF81812732544-9980-11191-341145514659661211140278701279
32.Barton, WillDEN DenverGF81402683465-1028156-422182-2267033940933116882149521268
33.Clarkson, JordanCLE ClevelandG8121888430-954112-318152-190571602172211075812761124
34.Richardson, JoshMIA MiamiGF81812689399-885127-336120-14269216285231199121140751045
35.Young, ThaddeusIND IndianaPF81812607421-86458-18155-9218432851215217513510536955
36.Oubre, KellyWAS WashingtonSF81112231318-790126-369191-2335930436398234809035953
37.Grant, JeramiOKC Oklahoma CitySF8111647244-45632-110162-2408623331957155315477682
38.Murray, DejounteSAS San AntonioPG81481743270-6099-34105-1481103494592311519713431654
39.McDermott, DougDAL DallasSF8141768237-50892-21664-814016020079122195616630
40.Siakam, PascalTOR TorontoPF8151679253-49829-13254-8779285364159166626742589
41.Baynes, AronBOS BostonFC81671485210-4463-2159-7813030443493200228051482
42.Westbrook, RussellOKC Oklahoma CityPG80802914757-168797-326417-566152652804820200147381202028
43.DeRozan, DeMarTOR TorontoSG80802711645-141389-287461-5595925631541715185175221840
44.Walker, KembaCHA CharlottePG80802736588-1363231-601363-420322162484449891179241770
45.Harris, TobiasLAC L.A. ClippersF80802668562-1221183-445179-2165837943719216471105351486
46.Bogdanovic, BojanIND IndianaSF80802464404-852155-386178-205302402701191295510681141
47.Tatum, JaysonBOS BostonSF80802438397-835105-242213-2585035240212817083114581112
48.Hield, BuddySAC SacramentoSG80122024416-933176-40871-815525230715514885124221079
49.Lamb, JeremyCHA CharlotteSG80181967380-83294-254179-208492753241861386193321033
50.Covington, RobertPHI PhiladelphiaSF80802532345-836203-550116-13655378433156238137126721009
51.Dinwiddie, SpencerBKN BrooklynG80582306324-838141-433218-2684021925952418668128231007
52.Belinelli, MarcoPHI PhiladelphiaSG8021947337-764149-395148-1632013115114891669412971
53.Rozier, TerryBOS BostonPG80162068316-800153-402115-14963313376232123808019900
54.Crawford, JamalMIN MinnesotaSG8001653308-742104-314102-1132178991858540959822
55.Crowder, JaeUTA UtahSF80472090271-671110-341121-1485921627599187647421773
56.Smith, J.R.CLE ClevelandSG80612244240-595143-38139-5629206235141161688111662
57.Young, NickGSW Golden StateGF8081393201-488123-32656-65201051253610038407581
58.Forbes, BrynSAS San AntonioG80121517209-49789-22848-7212981108010828372555
59.Williams, LouisLAC L.A. ClippersSG79192589582-1337186-518432-4914015819841710685234191782
60.George, PaulOKC Oklahoma CityGF79792891576-1340244-609338-41172375447263233161212391734
61.Mitchell, DonovanUTA UtahSG79712638595-1362187-550239-29752244296291213118215271616
62.Nurkic, JusufPOR PortlandC79792088480-9510-7172-273189519708143247641831111132
63.Kaminsky, FrankCHA CharlotteFC7941835307-716104-274155-1944624228812995366619873
64.Daniels, TroyPHX PhoenixSG79151622232-575183-45856-64121151274813726565703
65.Tolliver, AnthonyDET DetroitPF79141757219-472159-365106-1335019124190144325821703
66.Powell, DwightDAL DallasPF79251672255-43028-84133-18513530944491186675932671
67.Turner, EvanPOR PortlandGF79402034258-57742-13291-10730214244173163479929649
68.Dieng, GorguiMIN MinnesotaC7901333186-38819-6179-10210625436071147455939470
69.Lowry, KyleTOR TorontoPG78782510403-944238-596223-2616636843453719285183191267
70.Anthony, CarmeloOKC Oklahoma CityF78782501472-1168169-474148-193673864531031974799491261
71.Drummond, AndreDET DetroitC78782625466-8810-11239-39539984812472372501142001271171
72.Saric, DarioPHI PhiladelphiaSF78732310403-890157-399178-20715436652020216051148201141
73.Bogdanovic, BogdanSAC SacramentoGF78532175344-772129-329100-119311922232581727212516917
74.Green, JeffCLE ClevelandSF78131828295-61853-170203-2346018624699149417534846
75.Harris, JoeBKN BrooklynSG78141975305-621150-35886-10451209260128153359120846
76.Williams, MarvinCHA CharlotteF78782006258-563126-305102-1237429637096116566638744
77.Ntilikina, FrankNYK New YorkPG7891706182-50050-15749-68371401772501816513118463
78.Davis, EdPOR PortlandFC7801471170-2920-174-11118339257540188326652414
79.Barnes, HarrisonDAL DallasSF77772634537-1208119-333259-313773914681529449118141452
80.Kuzma, KyleLAL L.A. LakersPF77372401468-1039159-434147-2088839548314116049140341242
81.Porter, OttoWAS WashingtonSF77772432445-885138-313106-12810338949215715111675411134
82.Jackson, JoshPHX PhoenixSF77351959389-93257-217177-2799525635111921880146351012
83.Rubio, RickyUTA UtahPG77772254346-82796-273220-25444307351410206121207111008
84.Valanciunas, JonasTOR TorontoC77771727390-68730-74170-211183477660811922911569980
85.Favors, DerrickUTA UtahFC77772153395-70214-63140-215198354552102164548882944
86.Nowitzki, DirkDAL DallasPF77771900346-758138-33797-10822416438120146435145927
87.Jordan, DeAndreLAC L.A. ClippersC77772424373-5780-0181-31232984211711172033913771927
88.Ellington, WayneMIA MiamiSG7722041285-700227-57967-7823195218799453528864
89.Valentine, DenzelCHI ChicagoSG77372095301-721143-37038-5148345393244185659911783
90.Gasol, PauSAS San AntonioC77631812287-62743-120158-2091294906192381212410879775
91.O'Quinn, KyleNYK New YorkC77101387224-3844-1798-1271213494701581923610098550
92.Meeks, JodieWAS WashingtonSG7701119157-39372-210101-11715111126705529374487
93.Bertans, DavisSAS San AntonioPF77101086161-36694-25240-49181351537493263628456
94.Mahinmi, IanWAS WashingtonC7701145138-2480-290-128135177312532303810042366
95.Adams, StevenOKC Oklahoma CityC76762487448-7120-2160-2863843016858821592128781056
96.Ibaka, SergeTOR TorontoPF76762093379-784107-29794-1187840047862209299099959
97.Lee, CourtneyNYK New YorkSG76692310343-755113-278114-12430194224180109808417913
98.Olynyk, KellyMIA MiamiFC76221779316-636106-280134-174893424312072226214735872
99.Harrell, MontrezlLAC L.A. ClippersPF7631293348-5481-7139-22210320330674143366852836
100.Scott, MikeWAS WashingtonPF7611406276-52466-16350-765019724780148237910668
Zobrazeno 1-100 z 523<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  Následující  >>