Statistiky hráčů - Zápasy v základě v sezóně 2017/18 (základní část)

Sezóna:2009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/18
Část sezóny:  Základní část | Playoff
Typ statistiky:  Absolutní čísla | Průměry
Pozice:  Všichni | Centři | Forwardi | Guardi
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 470<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5  Následující  >>
PJMÉNOTÝMPOSTGPGSMINFGM-A3PM-AFTM-AOFFDEFTOTASTPFSTTOBSPTS
1.Towns, Karl-AnthonyMIN MinnesotaC46461647345-64170-167165-197124427551104158399669925
2.Wiggins, AndrewMIN MinnesotaGF46461662310-71762-195124-199471421898286556929806
3.Gibson, TajMIN MinnesotaPF46461540233-4067-2983-10711923635560128385333556
4.Barnes, HarrisonDAL DallasSF45451571315-69161-173150-18050250300955630719841
5.Tatum, JaysonBOS BostonSF45451389212-42563-137136-165342112456195425838623
6.Nowitzki, DirkDAL DallasPF45451129208-44773-17759-66172312487577253119548
7.Westbrook, RussellOKC Oklahoma CityPG44441586408-93261-197221-313793504294371038920391098
8.Beal, BradleyWAS WashingtonSG44441585381-831102-286177-22434157191167865095201041
9.Butler, JimmyMIN MinnesotaGF44441619324-68252-146252-2886317423722355908617952
10.Thompson, KlayGSW Golden StateGF44441503353-725145-32252-582115717811274317526903
11.Murray, JamalDEN DenverPG44441300245-56078-221111-1214410514911780398913679
12.Lee, CourtneyNYK New YorkSG44441446220-48473-17174-77231241471246656589587
13.Lopez, RobinCHI ChicagoC44441251250-4732-755-72991172169483107739557
14.Matthews, WesleyDAL DallasSG45441551194-478104-27259-711512614112910148628551
15.Young, ThaddeusIND IndianaPF44441420228-47042-11521-36861712578897665519519
16.Gortat, MarcinWAS WashingtonC44441202171-3140-064-104982663647996255535406
17.James, LeBronCLE ClevelandSF43431587448-80579-210197-256522933453777474186491172
18.Cousins, DeMarcusNOP New OrleansFC43431551369-78394-267260-3489145454521916368215671092
19.Irving, KyrieBOS BostonPG43431407378-800112-287168-190261291552149452105141036
20.Aldridge, LaMarcusSAS San AntonioPF43431448376-75923-66190-22814422336781103236547965
21.McCollum, C.J.POR PortlandSG43431563353-786107-251117-1342914617514196458517930
22.Middleton, KhrisMIL MilwaukeeSF43431595309-67881-238157-1801819921718114254997856
23.Holiday, JrueNOP New OrleansPG43431587313-63273-21596-11926162188220996411727795
24.Anthony, CarmeloOKC Oklahoma CityF43431410279-67392-25998-1303122425563120285926748
25.Holiday, JustinCHI ChicagoSG43431472196-506108-27993-1122517219710082475628593
26.Bogdanovic, BojanIND IndianaSF43431322212-44980-20876-909124133607127542580
27.Richardson, JoshMIA MiamiGF43431457206-44971-19663-7631112143111116548539546
28.Collison, DarrenIND IndianaPG43431290200-39854-12587-9825951202308353578541
29.Prince, TaureanATL AtlantaSF43431331202-46878-19358-743320423710790399628540
30.Bazemore, KentATL AtlantaSG43431224182-43968-174106-133181691871591018110630538
31.Gasol, PauSAS San AntonioFC43431070167-36335-8479-996528334813764136346448
32.Ingles, JoeUTA UtahGF43431314144-33495-22719-24131751881839043778402
33.DeRozan, DeMarTOR TorontoGF42421453373-77648-135271-32835140175211774995121065
34.Warren, TJPHX PhoenixSF42421351339-68912-63136-177821512336093396126826
35.Love, KevinCLE ClevelandFC42421218259-55998-239189-214903124027291297019805
36.Gasol, MarcMEM MemphisC42421454266-63658-176184-220553053601661053012364774
37.Harris, TobiasDET DetroitF42421365281-609104-24199-119341852198073314311765
38.Howard, DwightCHA CharlotteC42421274239-4440-2172-326147373520581372713159650
39.Rubio, RickyUTA UtahPG42421217165-42344-14998-11118152170197106661206472
40.Williams, MarvinCHA CharlotteF42421088141-29169-15455-63411592004662293115406
41.Antetokounmpo, GiannisMIL MilwaukeeGF41411534425-77517-65294-3799531941418612863114511161
42.George, PaulOKC Oklahoma CityGF41411500288-667127-295141-175351912261241269311927844
43.Markkanen, LauriCHI ChicagoPF41411233228-530101-26980-94452653105465245122637
44.Nurkic, JusufPOR PortlandC41411106239-5150-7112-17285236321771253110752590
45.Moore, E'TwaunNOP New OrleansSG43411399229-43574-16823-353187118959842536555
46.Kanter, EnesNYK New YorkC41411031238-3950-274-8614226640855101226722550
47.Horford, AlBOS BostonFC41411338222-42759-13647-656026332321873258142550
48.Jordan, DeAndreLAC L.A. ClippersC41411317199-3010-084-13918042960951119196841482
49.Jack, JarrettNYK New YorkPG42411125141-31716-5341-52151321472567729852339
50.Walker, KembaCHA CharlottePG40401387293-69097-281186-2191711713423055488211869
51.Schroder, DennisATL AtlantaPG40401280317-71044-148132-151309112126483461073810
52.Dragic, GoranMIA MiamiPG40401282258-58961-171116-150281411691979136978693
53.Harris, GaryDEN DenverSG40401393263-53090-23369-86258511012971777413685
54.Ingram, BrandonLAL L.A. LakersSF40401368240-52124-67138-205411752161351163310529642
55.Hollis-Jefferson, RondaeBKN BrooklynSF41401178220-4619-35160-200642102749189386827609
56.Brown, JaylenBOS BostonSF40401255212-45570-18177-1374418122555112466717571
57.Drummond, AndreDET DetroitC40401309226-4230-3119-1891954015961521296011250571
58.Porter, OttoWAS WashingtonSF40401274220-45167-15748-58472092567179633423555
59.Favors, DerrickUTA UtahFC40401125205-3705-2182-114971772745992295340497
60.Ariza, TrevorHOU HoustonSF40401449167-394111-28949-5523172195697763388494
61.Anderson, RyanHOU HoustonPF41401174146-34290-24246-58671592264279183315428
62.Chandler, WilsonDEN DenverSF40401241139-33543-13158-68581612198380195815379
63.Crowder, JaeCLE ClevelandSF43401096124-31248-15964-73351041394798363510360
64.Oladipo, VictorIND IndianaSG39391326341-696102-245165-20920184204155957711135949
65.Simmons, BenPHI PhiladelphiaGF39391371275-5360-10105-189692443132831137515638655
66.Lowry, KyleTOR TorontoPG39391285198-474113-291121-1373120623726988491054630
67.Adams, StevenOKC Oklahoma CityC39391253223-3550-177-12519514634138111476241523
68.Carroll, DeMarreBKN BrooklynF39391128165-41166-19699-130641992637388355415495
69.Green, DraymondGSW Golden StateSF39391260154-33946-15178-101452643092971015110750432
70.Smith, J.R.CLE ClevelandSG42391253114-30171-20420-2918106124869240413319
71.Porzingis, KristapsNYK New YorkFC38381261321-73970-183187-2305220926148112268586899
72.Covington, RobertPHI PhiladelphiaSF38381226175-420106-27560-713219622871119667226516
73.Valanciunas, JonasTOR TorontoC3838791163-2946-1891-107832183012597125325423
74.Davis, AnthonyNOP New OrleansPF37371332368-65626-75243-2969929439384694274771005
75.Durant, KevinGSW Golden StateSF37371285352-68595-230178-20121235256197843111978977
76.Lillard, DamianPOR PortlandPG37371352301-701104-296219-23929149178240664111715925
77.Capela, ClintHOU HoustonC3737975227-3410-174-12412628441044105246366528
78.Caldwell-Pope, KentaviousLAL L.A. LakersSG37371254178-43077-21876-100291521817666645510509
79.Ibaka, SergeTOR TorontoPF37371039202-41455-15148-633719022726107154357507
80.Fournier, EvanORL OrlandoGF36361174235-50880-20297-109189811610591347212647
81.Bledsoe, EricMIL MilwaukeePG36361124227-49557-174127-16626111137147907510722638
82.Redick, J.J.PHI PhiladelphiaSG36361173210-46998-242106-112693991207719533624
83.Randolph, ZachSAC SacramentoPF3836962236-48325-8165-8369192261767530716562
84.Ball, LonzoLAL L.A. LakersPG36361222142-39959-19524-504820925725578559832367
85.Morris, MarkieffWAS WashingtonPF3636906143-30334-8746-573915519444113235917366
86.Kidd-Gilchrist, MichaelCHA CharlotteSF3636957150-3090-260-91481261744376262524360
87.Chriss, MarquesePHX PhoenixPF4236890109-26034-11249-793916920853124295442301
88.Harden, JamesHOU HoustonSG35351271334-741145-372319-368171581753189463154191132
89.Booker, DevinPHX PhoenixSG35351204294-66594-242199-22614143157161108331269881
90.Jokic, NikolaDEN DenverC37351141220-45743-128116-13410227838018894489827599
91.Bradley, AveryDET DetroitG35351111209-50570-17460-77176683767442837548
92.Teague, JeffMIN MinnesotaPG35351182173-39146-12577-961592107250905610212469
93.Payton, ElfridORL OrlandoPG35351016184-35622-5756-893810013822677469410446
94.Hill, GeorgeSAC SacramentoPG3635972129-28248-10961-7918881069664325412367
95.Henson, JohnMIL MilwaukeeFC42351034154-2600-447-878020228253116205663355
96.Pachulia, ZazaGSW Golden StateC353550578-1350-038-4536123159566423406194
97.Gordon, AaronORL OrlandoPF35341177234-51074-202110-148542252797269296326652
98.Vucevic, NikolaORL OrlandoC34341018248-50548-14046-566125531611283356438590
99.Saric, DarioPHI PhiladelphiaSF39341188192-44270-19374-858618226810185277313528
100.Lopez, BrookLAL L.A. LakersC3534760158-36448-15158-8040981385999185549422
Zobrazeno 1-100 z 470<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5  Následující  >>