Statistiky hráčů - Zápasy v základě v sezóně 2017/18 (základní část)

Sezóna:2009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
Část sezóny:  Základní část | Playoff
Typ statistiky:  Absolutní čísla | Průměry
Pozice:  Všichni | Centři | Forwardi | Guardi
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 523<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  Následující  >>
PJMÉNOTÝMPOSTGPGSMINFGM-A3PM-AFTM-AOFFDEFTOTASTPFSTTOBSPTS
1.James, LeBronCLE ClevelandSF82823026857-1580149-406388-53197612709747135116347712251
2.Beal, BradleyWAS WashingtonSG82822977683-1484199-530292-3686130236337316096214361857
3.Towns, Karl-AnthonyMIN MinnesotaC82822918639-1172120-285345-4022387741012199285641591151743
4.Middleton, KhrisMIL MilwaukeeSF82822982593-1272146-407320-36245384429328270119191211652
5.Wiggins, AndrewMIN MinnesotaGF82822979569-1300112-338202-3148227635816016391138511452
6.Prince, TaureanATL AtlantaSF82822464415-975176-457152-1805033938921416885191421158
7.Gibson, TajMIN MinnesotaPF82822726425-7377-35142-18519439058499218628959999
8.Gortat, MarcinWAS WashingtonC82822075290-5600-0110-163181442623151175409961690
9.McCollum, C.J.POR PortlandSG81812923667-1505189-476209-2505326832127216877151351732
10.Holiday, JrueNOP New OrleansPG81812927615-1244120-356187-23862303365486201123213641537
11.Howard, DwightCHA CharlotteC81812463506-9111-7334-5822557571012105251482081311347
12.Simmons, BenPHI PhiladelphiaGF81812732544-9980-11191-341145514659661211140278701279
13.Richardson, JoshMIA MiamiGF81812689399-885127-336120-14269216285231199121140751045
14.Young, ThaddeusIND IndianaPF81812607421-86458-18155-9218432851215217513510536955
15.Ingles, JoeUTA UtahGF82812578335-718204-46466-83243203443921789015920940
16.Westbrook, RussellOKC Oklahoma CityPG80802914757-168797-326417-566152652804820200147381202028
17.DeRozan, DeMarTOR TorontoGF80802711645-141389-285461-5595925631541715185175221840
18.Walker, KembaCHA CharlottePG80802736588-1363231-601363-420312162474449891179241770
19.Harris, TobiasLAC L.A. ClippersF80802668562-1221183-445179-2165837943719216471105351486
20.Murray, JamalDEN DenverPG81802565479-1062165-436229-2538221529727417379172281352
21.Bogdanovic, BojanIND IndianaSF80802464404-852155-386178-205302402701191295510681141
22.Tatum, JaysonBOS BostonSF80802438397-835105-242213-2585035240212817083114581112
23.Moore, E'TwaunNOP New OrleansSG82802586423-832128-30148-685718123818718279102121022
24.Covington, RobertPHI PhiladelphiaSF80802532345-836203-550116-13655378433156238137126721009
25.George, PaulOKC Oklahoma CityGF79792891576-1339244-608338-41272375447263233161212391734
26.Nurkic, JusufPOR PortlandC79792088480-9510-7172-273189519708143247641831111132
27.Lowry, KyleTOR TorontoPG78782510403-944238-596223-2616636843453719285183191267
28.Anthony, CarmeloOKC Oklahoma CityF78782501472-1168169-474148-193673864531031974799491261
29.Drummond, AndreDET DetroitC78782625466-8810-11239-39539984812472372501142001271171
30.Williams, MarvinCHA CharlotteF78782006258-563126-305102-1237429637096116566638744
31.Barnes, HarrisonDAL DallasSF77772634537-1208119-333259-313773914681529449118141452
32.Porter, OttoWAS WashingtonSF77772432445-885138-313106-12810338949215715111675411134
33.Rubio, RickyUTA UtahPG77772254346-82796-273220-25444307351410206121207111008
34.Valanciunas, JonasTOR TorontoC77771727390-68730-74170-211183477660811922911569980
35.Favors, DerrickUTA UtahFC77772153395-70214-63140-215198354552102164548882944
36.Jordan, DeAndreLAC L.A. ClippersC77772424373-5780-0181-31232984211711172033913771927
37.Nowitzki, DirkDAL DallasPF77771900346-758138-33797-10822416438120146435145927
38.Adams, StevenOKC Oklahoma CityC76762487448-7120-2160-2873843016858821592128781056
39.Ibaka, SergeTOR TorontoPF76762093379-784107-29794-1187840047862210299099959
40.Davis, AnthonyNOP New OrleansPF75752727780-146255-162495-5981876458321741591151621932110
41.Antetokounmpo, GiannisMIL MilwaukeeGF75752756742-140243-140487-6411565977533612311092231062014
42.Aldridge, LaMarcusSAS San AntonioPF75752509687-134727-92334-39924638963515216243111901735
43.Oladipo, VictorIND IndianaSG75752552640-1342161-434294-36847343390323175177219571735
44.Dragic, GoranMIA MiamiPG75752378484-1075111-300217-2715425330735918063166121296
45.Bledsoe, EricMIL MilwaukeePG74742322468-989125-360252-31851233284370185149216421313
46.Capela, ClintHOU HoustonC74742034441-6760-1144-25724156180268185581031371026
47.Caldwell-Pope, KentaviousLAL L.A. LakersSG74742458340-798159-415153-194603273871621451069716992
48.Brooks, DillonMEM MemphisGF82742350340-77294-264124-166492082571352337312417898
49.Kidd-Gilchrist, MichaelCHA CharlotteSF74741850282-5600-2117-1718421830271143515432681
50.Lillard, DamianPOR PortlandPG73732670621-1415227-629493-5386226332548111777206271962
51.Thompson, KlayGSW Golden StateGF73732506575-1178229-52082-983124627718511755128341461
52.Jokic, NikolaDEN DenverC75732443504-1010111-280266-31319560880345821290210611385
53.Gasol, MarcMEM MemphisC73732408434-1033109-320281-33778514592305185541941011258
54.Saric, DarioPHI PhiladelphiaSF78732310403-890157-399178-20715436652020216051148201141
55.Carroll, DeMarreBKN BrooklynF73732180325-785145-391188-2461053744791471655910330983
56.Morris, MarkieffWAS WashingtonPF73731968330-68776-207105-128753344091422165612738841
57.Harden, JamesHOU HoustonSG72722551651-1449265-722624-72741348389630169126315502191
58.Lopez, BrookLAL L.A. LakersC74721735369-793112-325111-15874220294126197309898961
59.Horford, AlBOS BostonFC72722277368-75397-22694-1201034275303391384313278927
60.Holiday, JustinCHI ChicagoSG72722265290-782161-449135-16431260291153134809331876
61.Mitchell, DonovanUTA UtahSG79712638595-1362187-550239-29752244296291213118215271616
62.Kanter, EnesNYK New YorkC71711830422-7130-2156-18427350778010518736122371000
63.Chandler, WilsonDEN DenverSF74712346281-63188-24688-114102296398160156439239738
64.Redick, J.J.PHI PhiladelphiaSG70702116404-879193-460197-21891691782101233510361198
65.Brown, JaylenBOS BostonSF70702152373-803121-306150-2336628034611418170124261017
66.Teague, JeffMIN MinnesotaPG70702311354-79484-228202-2392418520949217110217722994
67.Green, DraymondGSW Golden StateSF70702287281-61977-256134-173754605355081859520291773
68.Lee, CourtneyNYK New YorkSG76692310343-755113-278114-12430194224180109808417913
69.Henson, JohnMIL MilwaukeeFC76691970287-5021-790-1581503635131142024584109665
70.Durant, KevinGSW Golden StateSF68682325630-1222173-413359-40431433464366133502071191792
71.Markkanen, LauriCHI ChicagoPF68682020374-862145-401140-16679429508791033983401033
72.Crabbe, AllenBKN BrooklynSG75682197337-827201-532115-13528296324117168477835990
73.Schroder, DennisATL AtlantaPG67672078500-114676-262225-265441642084171477218361301
74.Ariza, TrevorHOU HoustonSF67672269268-651170-46276-8933261294105132985213782
75.Aminu, Al-FarouqPOR PortlandSF69672072230-582125-33959-809742852584136797940644
76.Anderson, KyleSAS San AntonioSF74671978231-43819-57104-146843123962021141159460585
77.Baynes, AronBOS BostonFC81671485210-4463-2159-7813030443493200228051482
78.Warren, TJPHX PhoenixSF65652142529-106320-90193-255125208333851496585411271
79.Harris, GaryDEN DenverSG67652304440-908156-394134-16237139176194119122119151170
80.Bazemore, KentATL AtlantaSG65651789284-676108-274160-2012522324822814710015745836
81.Collison, DarrenIND IndianaPG69642018316-63896-205127-14437141178368121928615855
82.Lopez, RobinCHI ChicagoC64641690342-6454-1468-901341562901241091410753756
83.Batum, NicolasCHA CharlotteGF64641981270-65092-274108-13057249306349726513123740
84.Embiid, JoelPHI PhiladelphiaC63631912510-105666-214359-467143547690199209402341111445
85.Payton, ElfridPHX PhoenixPG63631808329-66730-92109-168642102743931478316822797
86.Gasol, PauSAS San AntonioFC77631812287-62743-120158-2091294906192381212410879775
87.Rondo, RajonNOP New OrleansPG65631705231-49450-15025-46312322635331197015110537
88.Turner, MylesIND IndianaC65621836306-63956-157160-20693324417871863896118828
89.Matthews, WesleyDAL DallasSG63622131283-697153-40283-10128170198172140768316802
90.Anunoby, OGTOR TorontoSF74621481163-34673-19739-624414018455130524514438
91.Smith, J.R.CLE ClevelandSG80612244240-595143-38139-5629206235141161688111662
92.Irving, KyrieBOS BostonPG60601931534-1087166-407232-2613319422730612265140171466
93.Fox, De'AaronSAC SacramentoPG73602026328-79747-153141-195331712043201637017320844
94.Hill, GeorgeCLE ClevelandPG67601812236-51385-205110-14042139181186128618827667
95.Green, DannySAS San AntonioGF70601791217-561116-32050-6541208249110122637480600
96.Butler, JimmyMIN MinnesotaGF59592164437-92170-200363-4257923531428878116108241307
97.Love, KevinCLE ClevelandFC59591651334-729137-330234-2661014455461031204390241039
98.Ingram, BrandonLAL L.A. LakersSF59591975358-76141-105192-282572573142301634514943949
99.Hollis-Jefferson, RondaeBKN BrooklynSF68591920342-72413-54249-3161013584591671456512148946
100.Rivers, AustinLAC L.A. ClippersPG61592057341-805136-360102-159271181452421527410916920
Zobrazeno 1-100 z 523<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  Následující  >>