Statistiky hráčů - Odehrané minuty v sezóně 2017/18 (základní část)

Sezóna:2009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
Část sezóny:  Základní část | Playoff
Typ statistiky:  Absolutní čísla | Průměry
Pozice:  Všichni | Centři | Forwardi | Guardi
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 523<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  Následující  >>
PJMÉNOTÝMPOSTGPGSMINFGM-A3PM-AFTM-AOFFDEFTOTASTPFSTTOBSPTS
1.James, LeBronCLE ClevelandSF82823026857-1580149-406388-53197612709747135116347712251
2.Middleton, KhrisMIL MilwaukeeSF82822982593-1272146-407320-36245384429328270119191211652
3.Wiggins, AndrewMIN MinnesotaGF82822979569-1300112-338202-3148227635816016391138511452
4.Beal, BradleyWAS WashingtonSG82822977683-1484199-530292-3686130236337316096214361857
5.Holiday, JrueNOP New OrleansPG81812927615-1244120-356187-23862303365486201123213641537
6.McCollum, C.J.POR PortlandSG81812923667-1505189-476209-2505326832127216877151351732
7.Towns, Karl-AnthonyMIN MinnesotaC82822918639-1172120-285345-4022387741012199285641591151743
8.Westbrook, RussellOKC Oklahoma CityPG80802914757-168797-326417-566152652804820200147381202028
9.George, PaulOKC Oklahoma CityGF79792891576-1339244-608338-41272375447263233161212391734
10.Antetokounmpo, GiannisMIL MilwaukeeGF75752756742-140243-140487-6411565977533612311092231062014
11.Walker, KembaCHA CharlottePG80802736588-1363231-601363-420312162474449891179241770
12.Simmons, BenPHI PhiladelphiaGF81812732544-9980-11191-341145514659661211140278701279
13.Davis, AnthonyNOP New OrleansPF75752727780-146255-162495-5981876458321741591151621932110
14.Gibson, TajMIN MinnesotaPF82822726425-7377-35142-18519439058499218628959999
15.DeRozan, DeMarTOR TorontoGF80802711645-141389-285461-5595925631541715185175221840
16.Richardson, JoshMIA MiamiGF81812689399-885127-336120-14269216285231199121140751045
17.Barton, WillDEN DenverGF81402683465-1028156-422182-2267033940933116882149521268
18.Lillard, DamianPOR PortlandPG73732670621-1415227-629493-5386226332548111777206271962
19.Harris, TobiasLAC L.A. ClippersF80802668562-1221183-445179-2165837943719216471105351486
20.Mitchell, DonovanUTA UtahSG79712638595-1362187-550239-29752244296291213118215271616
21.Barnes, HarrisonDAL DallasSF77772634537-1208119-333259-313773914681529449118141452
22.Drummond, AndreDET DetroitC78782625466-8810-11239-39539984812472372501142001271171
23.Young, ThaddeusIND IndianaPF81812607421-86458-18155-9218432851215217513510536955
24.Williams, LouisLAC L.A. ClippersSG79192589582-1337186-518432-4914015819841710685234191782
25.Moore, E'TwaunNOP New OrleansSG82802586423-832128-30148-685718123818718279102121022
26.Ingles, JoeUTA UtahGF82812578335-718204-46466-83243203443921789015920940
27.Murray, JamalDEN DenverPG81802565479-1062165-436229-2538221529727417379172281352
28.Oladipo, VictorIND IndianaSG75752552640-1342161-434294-36847343390323175177219571735
29.Harden, JamesHOU HoustonSG72722551651-1449265-722624-72741348389630169126315502191
30.Covington, RobertPHI PhiladelphiaSF80802532345-836203-550116-13655378433156238137126721009
31.Lowry, KyleTOR TorontoPG78782510403-944238-596223-2616636843453719285183191267
32.Aldridge, LaMarcusSAS San AntonioPF75752509687-134727-92334-39924638963515216243111901735
33.Thompson, KlayGSW Golden StateGF73732506575-1178229-52082-983124627718511755128341461
34.Anthony, CarmeloOKC Oklahoma CityF78782501472-1168169-474148-193673864531031974799491261
35.Adams, StevenOKC Oklahoma CityC76762487448-7120-2160-2873843016858821592128781056
36.Prince, TaureanATL AtlantaSF82822464415-975176-457152-1805033938921416885191421158
37.Bogdanovic, BojanIND IndianaSF80802464404-852155-386178-205302402701191295510681141
38.Howard, DwightCHA CharlotteC81812463506-9111-7334-5822557571012105251482081311347
39.Caldwell-Pope, KentaviousLAL L.A. LakersSG74742458340-798159-415153-194603273871621451069716992
40.Jokic, NikolaDEN DenverC75732443504-1010111-280266-31319560880345821290210611385
41.Tatum, JaysonBOS BostonSF80802438397-835105-242213-2585035240212817083114581112
42.Porter, OttoWAS WashingtonSF77772432445-885138-313106-12810338949215715111675411134
43.Jordan, DeAndreLAC L.A. ClippersC77772424373-5780-0181-31232984211711172033913771927
44.Gasol, MarcMEM MemphisC73732408434-1033109-320281-33778514592305185541941011258
45.Kuzma, KyleLAL L.A. LakersPF77372401468-1039159-434147-2088839548314116049140341242
46.Dragic, GoranMIA MiamiPG75752378484-1075111-300217-2715425330735918063166121296
47.Brooks, DillonMEM MemphisGF82742350340-77294-264124-166492082571352337312417898
48.Chandler, WilsonDEN DenverSF74712346281-63188-24688-114102296398160156439239738
49.Durant, KevinGSW Golden StateSF68682325630-1222173-413359-40431433464366133502071191792
50.Bledsoe, EricMIL MilwaukeePG74742322468-989125-360252-31851233284370185149216421313
51.Teague, JeffMIN MinnesotaPG70702311354-79484-228202-2392418520949217110217722994
52.Saric, DarioPHI PhiladelphiaSF78732310403-890157-399178-20715436652020216051148201141
53.Lee, CourtneyNYK New YorkSG76692310343-755113-278114-12430194224180109808417913
54.Dinwiddie, SpencerBKN BrooklynPG80582306324-838141-433218-2684021925952418668128231007
55.Harris, GaryDEN DenverSG67652304440-908156-394134-16237139176194119122119151170
56.Green, DraymondGSW Golden StateSF70702287281-61977-256134-173754605355081859520291773
57.Ferrell, YogiDAL DallasPG82212282311-730134-35982-1032622324920115364789838
58.Tucker, P.J.HOU HoustonGF82342281172-441115-31043-609336445777205787426502
59.Horford, AlBOS BostonFC72722277368-75397-22694-1201034275303391384313278927
60.Ariza, TrevorHOU HoustonSF67672269268-651170-46276-8933261294105132985213782
61.Holiday, JustinCHI ChicagoSG72722265290-782161-449135-16431260291153134809331876
62.Rubio, RickyUTA UtahPG77772254346-82796-273220-25444307351410206121207111008
63.Smith, J.R.CLE ClevelandSG80612244240-595143-38139-5629206235141161688111662
64.Oubre, KellyWAS WashingtonSF81112231318-790126-369191-2335930436398234809035953
65.Joseph, CoryIND IndianaPG82172210256-60467-19070-9439224263260141808718649
66.Crabbe, AllenBKN BrooklynSG75682197337-827201-532115-13528296324117168477835990
67.Randle, JuliusLAL L.A. LakersPF82492190504-90410-45305-42518147265321027443213451323
68.Carroll, DeMarreBKN BrooklynF73732180325-785145-391188-2461053744791471655910330983
69.Bogdanovic, BogdanSAC SacramentoSG78532175344-772129-329100-119311922232581727212516917
70.Butler, JimmyMIN MinnesotaGF59592164437-92170-200363-4257923531428878116108241307
71.Gordon, EricHOU HoustonSG69302154415-970218-608195-2412514517015411644130271243
72.Favors, DerrickUTA UtahFC77772153395-70214-63140-215198354552102164548882944
73.Brown, JaylenBOS BostonSF70702152373-803121-306150-2336628034611418170124261017
74.Warren, TJPHX PhoenixSF65652142529-106320-90193-255125208333851496585411271
75.Matthews, WesleyDAL DallasSG63622131283-697153-40283-10128170198172140768316802
76.Redick, J.J.PHI PhiladelphiaSG70702116404-879193-460197-21891691782101233510361198
77.Mills, PattySAS San AntonioPG82362107280-682154-414105-118261281542291285510611819
78.Valentine, DenzelCHI ChicagoSG77372095301-721143-37038-5148345393244185659911783
79.Ibaka, SergeTOR TorontoPF76762093379-784107-29794-1187840047862210299099959
80.Crowder, JaeUTA UtahSF80472090271-671110-341121-1485921627599187647421773
81.Nurkic, JusufPOR PortlandC79792088480-9510-7172-273189519708143247641831111132
82.Schroder, DennisATL AtlantaPG67672078500-114676-262225-265441642084171477218361301
83.Gortat, MarcinWAS WashingtonC82822075290-5600-0110-163181442623151175409961690
84.Aminu, Al-FarouqPOR PortlandSF69672072230-582125-33959-809742852584136797940644
85.Bender, DraganPHX PhoenixFC82372069187-484118-32239-51403213611301662211253531
86.Rozier, TerryBOS BostonPG80162068316-800153-402115-14963313376232123808019900
87.Rivers, AustinLAC L.A. ClippersPG61592057341-805136-360102-159271181452421527410916920
88.Snell, TonyMIL MilwaukeeSF75592053185-425108-26838-48913214198115473628516
89.Johnson, TylerMIA MiamiSG72392052309-711119-324106-12934214248165148608134843
90.Cauley-Stein, WillieSAC SacramentoC73582044388-7733-12153-2471313795101721857710967932
91.Smith, IshDET DetroitPG82352043389-80135-10181-116271972243601406410820894
92.Ellington, WayneMIA MiamiSG7722041285-700227-57967-7823195218799453528864
93.Capela, ClintHOU HoustonC74742034441-6760-1144-25724156180268185581031371026
94.Turner, EvanPOR PortlandGF79402034258-57742-13291-10730214244173163479929649
95.Simmons, JonathonORL OrlandoGF69502029354-76169-204185-241611782391711755814616962
96.Fox, De'AaronSAC SacramentoPG73602026328-79747-153141-195331712043201637017320844
97.Hield, BuddySAC SacramentoSG80122024416-933176-40871-815525230715514885124221079
98.Markkanen, LauriCHI ChicagoPF68682020374-862145-401140-16679429508791033983401033
99.Collison, DarrenIND IndianaPG69642018316-63896-205127-14437141178368121928615855
100.Williams, MarvinCHA CharlotteF78782006258-563126-305102-1237429637096116566638744
Zobrazeno 1-100 z 523<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  Následující  >>