Statistiky hráčů - Odehrané minuty v sezóně 2017/18 (základní část)

Sezóna:2009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/18
Část sezóny:  Základní část | Playoff
Typ statistiky:  Absolutní čísla | Průměry
Pozice:  Všichni | Centři | Forwardi | Guardi
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 470<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5  Následující  >>
PJMÉNOTÝMPOSTGPGSMINFGM-A3PM-AFTM-AOFFDEFTOTASTPFSTTOBSPTS
1.Wiggins, AndrewMIN MinnesotaGF46461662310-71762-195124-199471421898286556929806
2.Towns, Karl-AnthonyMIN MinnesotaC46461647345-64170-167165-197124427551104158399669925
3.Butler, JimmyMIN MinnesotaGF44441619324-68252-146252-2886317423722355908617952
4.Middleton, KhrisMIL MilwaukeeSF43431595309-67881-238157-1801819921718114254997856
5.James, LeBronCLE ClevelandSF43431587448-80579-210197-256522933453777474186491172
6.Holiday, JrueNOP New OrleansPG43431587313-63273-21596-11926162188220996411727795
7.Westbrook, RussellOKC Oklahoma CityPG44441586408-93261-197221-313793504294371038920391098
8.Beal, BradleyWAS WashingtonSG44441585381-831102-286177-22434157191167865095201041
9.Barnes, HarrisonDAL DallasSF45451571315-69161-173150-18050250300955630719841
10.McCollum, C.J.POR PortlandSG43431563353-786107-251117-1342914617514196458517930
11.Cousins, DeMarcusNOP New OrleansFC43431551369-78394-267260-3489145454521916368215671092
12.Matthews, WesleyDAL DallasSG45441551194-478104-27259-711512614112910148628551
13.Gibson, TajMIN MinnesotaPF46461540233-4067-2983-10711923635560128385333556
14.Antetokounmpo, GiannisMIL MilwaukeeGF41411534425-77517-65294-3799531941418612863114511161
15.Thompson, KlayGSW Golden StateGF44441503353-725145-32252-582115717811274317526903
16.George, PaulOKC Oklahoma CityGF41411500288-667127-295141-175351912261241269311927844
17.Holiday, JustinCHI ChicagoSG43431472196-506108-27993-1122517219710082475628593
18.Richardson, JoshMIA MiamiGF43431457206-44971-19663-7631112143111116548539546
19.Gasol, MarcMEM MemphisC42421454266-63658-176184-220553053601661053012364774
20.DeRozan, DeMarTOR TorontoGF42421453373-77648-135271-32835140175211774995121065
21.Ariza, TrevorHOU HoustonSF40401449167-394111-28949-5523172195697763388494
22.Aldridge, LaMarcusSAS San AntonioPF43431448376-75923-66190-22814422336781103236547965
23.Lee, CourtneyNYK New YorkSG44441446220-48473-17174-77231241471246656589587
24.Young, ThaddeusIND IndianaPF44441420228-47042-11521-36861712578897665519519
25.Anthony, CarmeloOKC Oklahoma CityF43431410279-67392-25998-1303122425563120285926748
26.Irving, KyrieBOS BostonPG43431407378-800112-287168-190261291552149452105141036
27.Moore, E'TwaunNOP New OrleansSG43411399229-43574-16823-353187118959842536555
28.Harris, GaryDEN DenverSG40401393263-53090-23369-86258511012971777413685
29.Tatum, JaysonBOS BostonSF45451389212-42563-137136-165342112456195425838623
30.Walker, KembaCHA CharlottePG40401387293-69097-281186-2191711713423055488211869
31.Simmons, BenPHI PhiladelphiaGF39391371275-5360-10105-189692443132831137515638655
32.Ingram, BrandonLAL L.A. LakersSF40401368240-52124-67138-205411752161351163310529642
33.Harris, TobiasDET DetroitF42421365281-609104-24199-119341852198073314311765
34.Lillard, DamianPOR PortlandPG37371352301-701104-296219-23929149178240664111715925
35.Warren, TJPHX PhoenixSF42421351339-68912-63136-177821512336093396126826
36.Horford, AlBOS BostonFC41411338222-42759-13647-656026332321873258142550
37.Williams, LouisLAC L.A. ClippersSG42121337312-689126-303230-254208610620958361208980
38.Barton, WillDEN DenverGF43101337232-52679-21383-1133517120617381447726626
39.Davis, AnthonyNOP New OrleansPF37371332368-65626-75243-2969929439384694274771005
40.Prince, TaureanATL AtlantaSF43431331202-46878-19358-743320423710790399628540
41.Oladipo, VictorIND IndianaSG39391326341-696102-245165-20920184204155957711135949
42.Bogdanovic, BojanIND IndianaSF43431322212-44980-20876-909124133607127542580
43.Kuzma, KyleLAL L.A. LakersPF42201318265-57684-22490-122602072678194248118704
44.Jordan, DeAndreLAC L.A. ClippersC41411317199-3010-084-13918042960951119196841482
45.Ingles, JoeUTA UtahGF43431314144-33495-22719-24131751881839043778402
46.Drummond, AndreDET DetroitC40401309226-4230-3119-1891954015961521296011250571
47.Brogdon, MalcolmMIL MilwaukeeG42161309222-46156-14762-7122119141142119375711562
48.Gordon, EricHOU HoustonSG40231308260-623129-383139-16815789310574289214788
49.Smart, MarcusBOS BostonG4391306146-42158-19677-106361211572021115610422427
50.Murray, JamalDEN DenverPG44441300245-56078-221111-1214410514911780398913679
51.Ferrell, YogiDAL DallasPG45151295168-37574-18551-651913915810610033514461
52.Collison, DarrenIND IndianaPG43431290200-39854-12587-9825951202308353578541
53.Mitchell, DonovanUTA UtahSG41331287286-65094-269110-128201161361361276110218776
54.Durant, KevinGSW Golden StateSF37371285352-68595-230178-20121235256197843111978977
55.Lowry, KyleTOR TorontoPG39391285198-474113-291121-1373120623726988491054630
56.Dragic, GoranMIA MiamiPG40401282258-58961-171116-150281411691979136978693
57.Schroder, DennisATL AtlantaPG40401280317-71044-148132-151309112126483461073810
58.Howard, DwightCHA CharlotteC42421274239-4440-2172-326147373520581372713159650
59.Porter, OttoWAS WashingtonSF40401274220-45167-15748-58472092567179633423555
60.Evans, TyrekeMEM MemphisGF41221272296-63489-219124-1573517621119677448214805
61.Harden, JamesHOU HoustonSG35351271334-741145-372319-368171581753189463154191132
62.Porzingis, KristapsNYK New YorkFC38381261321-73970-183187-2305220926148112268586899
63.Green, DraymondGSW Golden StateSF39391260154-33946-15178-101452643092971015110750432
64.Brown, JaylenBOS BostonSF40401255212-45570-18177-1374418122555112466717571
65.Caldwell-Pope, KentaviousLAL L.A. LakersSG37371254178-43077-21876-100291521817666645510509
66.Adams, StevenOKC Oklahoma CityC39391253223-3550-177-12519514634138111476241523
67.Smith, J.R.CLE ClevelandSG42391253114-30171-20420-2918106124869240413319
68.Valentine, DenzelCHI ChicagoSG44311252164-38880-20319-24302082381309833495427
69.Lopez, RobinCHI ChicagoC44441251250-4732-755-72991172169483107739557
70.Chandler, WilsonDEN DenverSF40401241139-33543-13158-68581612198380195815379
71.Markkanen, LauriCHI ChicagoPF41411233228-530101-26980-94452653105465245122637
72.Simmons, JonathonORL OrlandoGF43241233224-49239-124107-1424011615610011033917594
73.Covington, RobertPHI PhiladelphiaSF38381226175-420106-27560-713219622871119667226516
74.Bazemore, KentATL AtlantaSG43431224182-43968-174106-133181691871591018110630538
75.Ball, LonzoLAL L.A. LakersPG36361222142-39959-19524-504820925725578559832367
76.Love, KevinCLE ClevelandFC42421218259-55998-239189-214903124027291297019805
77.Rubio, RickyUTA UtahPG42421217165-42344-14998-11118152170197106661206472
78.Dinwiddie, SpencerBKN BrooklynPG43331207187-47785-248110-13525117142275105336217569
79.Booker, DevinPHX PhoenixSG35351204294-66594-242199-22614143157161108331269881
80.Gortat, MarcinWAS WashingtonC44441202171-3140-064-104982663647996255535406
81.Oubre, KellyWAS WashingtonSF4491197176-40069-17699-1193617821448127384919520
82.Saric, DarioPHI PhiladelphiaSF39341188192-44270-19374-858618226810185277313528
83.Teague, JeffMIN MinnesotaPG35351182173-39146-12577-961592107250905610212469
84.Hollis-Jefferson, RondaeBKN BrooklynSF41401178220-4619-35160-200642102749189386827609
85.Gordon, AaronORL OrlandoPF35341177234-51074-202110-148542252797269296326652
86.Fournier, EvanORL OrlandoGF36361174235-50880-20297-109189811610591347212647
87.Johnson, TylerMIA MiamiSG40121174173-40466-18671-81211231448687314925483
88.Anderson, RyanHOU HoustonPF41401174146-34290-24246-58671592264279183315428
89.Redick, J.J.PHI PhiladelphiaSG36361173210-46998-242106-112693991207719533624
90.Crabbe, AllenBKN BrooklynSG40331162155-40797-26966-78161551716886275013473
91.Dunn, KrisCHI ChicagoPG39301155224-51732-9851-73221571792501297911718531
92.Turner, EvanPOR PortlandGF43201150151-32919-6554-64181351539993286615375
93.Brooks, DillonMEM MemphisGF42341142127-27940-10437-51199711648134294513331
94.Jokic, NikolaDEN DenverC37351141220-45743-128116-13410227838018894489827599
95.Wall, JohnWAS WashingtonPG33331137230-54644-127152-21219103122306624611637656
96.LeVert, CarisBKN BrooklynGF4291135189-44052-14777-11135127162178935310714507
97.Tucker, P.J.HOU HoustonGF424113276-20045-13431-394920125039115413912228
98.Nowitzki, DirkDAL DallasPF45451129208-44773-17759-66172312487577253119548
99.Carroll, DeMarreBKN BrooklynF39391128165-41166-19699-130641992637388355415495
100.Joseph, CoryIND IndianaPG4411127137-31141-10241-511510712214065394711356
Zobrazeno 1-100 z 470<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5  Následující  >>