Statistiky hráčů - Útočné doskoky v sezóně 2017/18 (základní část)

Sezóna:2009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/18
Část sezóny:  Základní část | Playoff
Typ statistiky:  Absolutní čísla | Průměry
Pozice:  Všichni | Centři | Forwardi | Guardi
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 523<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  Následující  >>
PJMÉNOTÝMPOSTGPGSMINFGM-A3PM-AFTM-AOFFDEFTOTASTPFSTTOBSPTS
1.Drummond, AndreDET DetroitC78782625466-8810-11239-39539984812472372501142001271171
2.Adams, StevenOKC Oklahoma CityC76762487448-7120-2160-2873843016858821592128781056
3.Jordan, DeAndreLAC L.A. ClippersC77772424373-5780-0181-31232984211711172033913771927
4.Kanter, EnesNYK New YorkC71711830422-7130-2156-18427350778010518736122371000
5.Howard, DwightCHA CharlotteC81812463506-9111-7334-5822557571012105251482081311347
6.Aldridge, LaMarcusSAS San AntonioPF75752509687-134727-92334-39924638963515216243111901735
7.Capela, ClintHOU HoustonC74742034441-6760-1144-25724156180268185581031371026
8.Towns, Karl-AnthonyMIN MinnesotaC82822918639-1172120-285345-4022387741012199285641591151743
9.Favors, DerrickUTA UtahFC77772153395-70214-63140-215198354552102164548882944
10.Jokic, NikolaDEN DenverC75732443504-1010111-280266-31319560880345821290210611385
11.Gibson, TajMIN MinnesotaPF82822726425-7377-35142-18519439058499218628959999
12.Nurkic, JusufPOR PortlandC79792088480-9510-7172-273189519708143247641831111132
13.Davis, AnthonyNOP New OrleansPF75752727780-146255-162495-5981876458321741591151621932110
14.Young, ThaddeusIND IndianaPF81812607421-86458-18155-9218432851215217513510536955
15.Valanciunas, JonasTOR TorontoC77771727390-68730-74170-211183477660811922911569980
16.Davis, EdPOR PortlandPF7801471170-2920-174-11118339257540188326652414
17.Randle, JuliusLAL L.A. LakersPF82492190504-90410-45305-42518147265321027443213451323
18.Gortat, MarcinWAS WashingtonC82822075290-5600-0110-163181442623151175409961690
19.Collins, JohnATL AtlantaPF74261785314-54516-47133-186176365541982154710580777
20.Len, AlexPHX PhoenixC69131395214-3781-3158-23117534351882158277861587
21.Whiteside, HassanMIA MiamiC54541364312-5782-2128-18217444461854131379294754
22.Sabonis, DomantasIND IndianaPF74191810340-66113-37168-2241654075721512204013732861
23.Gobert, RudyUTA UtahC56561816276-4440-0204-2991654366018015344107129756
24.Poeltl, JakobTOR TorontoC8201524253-3841-260-101165228393572123985100567
25.Nance Jr., LarryCLE ClevelandPF66271421240-4132-1291-13716129145282172885138573
26.Portis, BobbyCHI ChicagoPF7341643382-81180-223120-1561593394981231305010323964
27.Antetokounmpo, GiannisMIL MilwaukeeGF75752756742-140243-140487-6411565977533612311092231062014
28.Saric, DarioPHI PhiladelphiaSF78732310403-890157-399178-20715436652020216051148201141
29.Westbrook, RussellOKC Oklahoma CityPG80802914757-168797-326417-566152652804820200147381202028
30.Henson, JohnMIL MilwaukeeFC76691970287-5021-790-1581503635131142024584109665
31.Koufos, KostaSAC SacramentoC71131391222-3890-033-7414932347287146474932477
32.Green, JaMychalMEM MemphisPF55541542223-48843-12780-11114731746479153327625569
33.Simmons, BenPHI PhiladelphiaGF81812732544-9980-11191-341145514659661211140278701279
34.Allen, JarrettBKN BrooklynC72311441234-3975-15114-14714424438849147288288587
35.Biyombo, BismackORL OrlandoFC82251495183-3520-1102-15714432446866158218495468
36.Embiid, JoelPHI PhiladelphiaC63631912510-105666-214359-467143547690199209402341111445
37.Powell, DwightDAL DallasPF79251672255-43028-84133-18513530944491186675932671
38.Mahinmi, IanWAS WashingtonC7701145138-2480-290-128135177312532303810042366
39.Lopez, RobinCHI ChicagoC64641690342-6454-1468-901341562901241091410753756
40.Chandler, TysonPHX PhoenixC46461151121-1870-058-9413428441853106165927300
41.Plumlee, MasonDEN DenverC74261439221-3680-182-1801322684001421844910381524
42.Cauley-Stein, WillieSAC SacramentoC73582044388-7733-12153-2471313795101721857710967932
43.Baynes, AronBOS BostonFC81671485210-4463-2159-7813030443493200228051482
44.Gasol, PauSAS San AntonioFC77631812287-62743-120158-2091294906192381212410879775
45.Thompson, TristanCLE ClevelandFC53221072132-2350-043-7912622635233102163617307
46.Warren, TJPHX PhoenixSF65652142529-106320-90193-255125208333851496585411271
47.Johnson, AmirPHI PhiladelphiaFC74181171140-26010-3252-85123207330118193455544342
48.O'Quinn, KyleNYK New YorkC77101387224-3854-1798-1271213494701581923610098550
49.Ilyasova, ErsanPHI PhiladelphiaPF69431729277-61391-253105-13511828740590157617226750
50.Adebayo, BamMIA MiamiFC69191368174-3400-7129-179118263381101138326641477
51.Booker, TrevorIND IndianaPF6871158177-3438-3366-9311720131882120285921428
52.Murray, DejounteSAS San AntonioG81481743270-6099-34105-1481103494592311519713431654
53.Zeller, TylerMIL MilwaukeeC66341109187-33410-2857-7911019530547126154735441
54.Monroe, GregBOS BostonC51141040218-3860-088-11910924135011495449423524
55.Dieng, GorguiMIN MinnesotaC7901333186-38819-6179-10210625436071147455939470
56.Cousins, DeMarcusNOP New OrleansFC48481737406-864104-294294-39410551261725718379242761210
57.Carroll, DeMarreBKN BrooklynF73732180325-785145-391188-2461053744791471655910330983
58.Porter, OttoWAS WashingtonSF77772432445-885138-313106-12810338949215715111675411134
59.Horford, AlBOS BostonFC72722277368-75397-22694-1201034275303391384313278927
60.Harrell, MontrezlLAC L.A. ClippersPF7631293348-5481-7139-22210320330674143366852836
61.Chandler, WilsonDEN DenverSF74712346281-63188-24688-114102296398160156439239738
62.Love, KevinCLE ClevelandFC59591651334-729137-330234-2661014455461031204390241039
63.Hollis-Jefferson, RondaeBKN BrooklynSF68591920342-72413-54249-3161013584591671456512148946
64.Vucevic, NikolaORL OrlandoC57571683399-84064-20477-941014225231911445610962939
65.Dedmon, DewayneATL AtlantaC62461542250-47750-14167-8610038948990162408651617
66.Labissiere, SkalSAC SacramentoPF60281240205-45818-5195-1189918928872132257349523
67.James, LeBronCLE ClevelandSF82823026857-1580149-406388-53197612709747135116347712251
68.Beasley, MichaelNYK New YorkSF74301653409-80734-86124-159973174141231453614343976
69.Randolph, ZachSAC SacramentoPF59571508361-76351-14784-107973003971271194211610857
70.Aminu, Al-FarouqPOR PortlandSF69672072230-582125-33959-809742852584136797940644
71.Martin, JarellMEM MemphisPF73361661221-49634-9889-1169722131873211398649565
72.Jackson, JoshPHX PhoenixSF77351959389-93257-217177-2799525635111921880146351012
73.Anderson, RyanHOU HoustonPF66501725207-480131-33972-939423733160126244221617
74.Turner, MylesIND IndianaC65621836306-63956-157160-20693324417871863896118828
75.Tucker, P.J.HOU HoustonGF82342281172-441115-31043-609336445777205787426502
76.Theis, DanielBOS BostonFC633936126-23318-5861-819018427456157305648331
77.Olynyk, KellyMIA MiamiFC76221779316-636106-280134-174893424312072226214735872
78.Nwaba, DavidCHI ChicagoSG70211646202-42318-52133-20389237326104158597729555
79.Pachulia, ZazaGSW Golden StateC6957972149-2640-175-9389232321109122387217373
80.Kuzma, KyleLAL L.A. LakersPF77372401468-1039159-434147-2088839548314116049140341242
81.Gordon, AaronORL OrlandoPF58571909375-865115-342157-2258737045713611159107451022
82.Grant, JeramiOKC Oklahoma CitySF8111647244-45632-110162-2408623331957156315477682
83.Mejri, SalahDAL DallasC61172988-1370-338-668516124635121223967214
84.Kidd-Gilchrist, MichaelCHA CharlotteSF74741850282-5600-2117-1718421830271143515432681
85.Anderson, KyleSAS San AntonioSF74671978231-43819-57104-146843123962021141159460585
86.Felicio, CristianoCHI ChicagoFC5516977127-2150-254-818315023355104165411308
87.Looney, KevonGSW Golden StatePF664910112-1931-542-778313221542106343156267
88.Wiggins, AndrewMIN MinnesotaGF82822979569-1300112-338202-3148227635816016391138511452
89.Murray, JamalDEN DenverPG81802565479-1062165-436229-2538221529727417379172281352
90.Moreland, EricDET DetroitFC67380566-1220-011-298119727878116314251143
91.Butler, JimmyMIN MinnesotaGF59592164437-92170-200363-4257923531428878116108241307
92.Markkanen, LauriCHI ChicagoPF68682020374-862145-401140-16679429508791033983401033
93.Siakam, PascalTOR TorontoPF8151679253-49829-13254-8779285364159166626742589
94.Gasol, MarcMEM MemphisC73732408434-1033109-320281-33778514592305185541941011258
95.Ibaka, SergeTOR TorontoPF76762093379-784107-29794-1187840047862210299099959
96.Cunningham, DanteBKN BrooklynSF73251562164-36458-16831-527822029848111393330417
97.Barnes, HarrisonDAL DallasSF77772634537-1208119-333259-313773914681529449118141452
98.Plumlee, MilesATL AtlantaC5535918105-1800-027-60771512284579176330237
99.Gay, RudySAS San AntonioSF5761231253-53737-118112-145762152917398467838655
100.Chriss, MarquesePHX PhoenixPF72491527202-47756-19096-15876319395832055110770556
Zobrazeno 1-100 z 523<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  Následující  >>