Statistiky hráčů - Útočné doskoky v sezóně 2017/18 (základní část)

Sezóna:2009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/18
Část sezóny:  Základní část | Playoff
Typ statistiky:  Absolutní čísla | Průměry
Pozice:  Všichni | Centři | Forwardi | Guardi
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 470<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5  Následující  >>
PJMÉNOTÝMPOSTGPGSMINFGM-A3PM-AFTM-AOFFDEFTOTASTPFSTTOBSPTS
1.Drummond, AndreDET DetroitC40401309226-4230-3119-1891954015961521296011250571
2.Adams, StevenOKC Oklahoma CityC39391253223-3550-177-12519514634138111476241523
3.Jordan, DeAndreLAC L.A. ClippersC41411317199-3010-084-13918042960951119196841482
4.Howard, DwightCHA CharlotteC42421274239-4440-2172-326147373520581372713159650
5.Aldridge, LaMarcusSAS San AntonioPF43431448376-75923-66190-22814422336781103236547965
6.Kanter, EnesNYK New YorkC41411031238-3950-274-8614226640855101226722550
7.Capela, ClintHOU HoustonC3737975227-3410-174-12412628441044105246366528
8.Towns, Karl-AnthonyMIN MinnesotaC46461647345-64170-167165-197124427551104158399669925
9.Gibson, TajMIN MinnesotaPF46461540233-4067-2983-10711923635560128385333556
10.Len, AlexPHX PhoenixC402833123-2230-094-1281122183304988135036340
11.Sabonis, DomantasIND IndianaPF42121042206-3867-18101-13610824034888120168719520
12.Chandler, TysonPHX PhoenixC343487288-1430-048-751062283343686124321224
13.Collins, JohnATL AtlantaPF374814160-2731-774-10110415025439116255340395
14.Jokic, NikolaDEN DenverC37351141220-45743-128116-13410227838018894489827599
15.Davis, EdPOR PortlandPF44080588-1630-042-6710019329318110223828218
16.Davis, AnthonyNOP New OrleansPF37371332368-65626-75243-2969929439384694274771005
17.Lopez, RobinCHI ChicagoC44441251250-4732-755-72991172169483107739557
18.Gortat, MarcinWAS WashingtonC44441202171-3140-064-104982663647996255535406
19.Favors, DerrickUTA UtahFC40401125205-3705-2182-114971772745992295340497
20.Antetokounmpo, GiannisMIL MilwaukeeGF41411534425-77517-65294-3799531941418612863114511161
21.Cousins, DeMarcusNOP New OrleansFC43431551369-78394-267260-3489145454521916368215671092
22.Love, KevinCLE ClevelandFC42421218259-55998-239189-214903124027291297019805
23.Poeltl, JakobTOR TorontoC420735127-1941-233-628811019822110153446288
24.Saric, DarioPHI PhiladelphiaSF39341188192-44270-19374-858618226810185277313528
25.Young, ThaddeusIND IndianaPF44441420228-47042-11521-36861712578897665519519
26.Nurkic, JusufPOR PortlandC41411106239-5150-7112-17285236321771253110752590
27.Biyombo, BismackORL OrlandoFC441079991-1740-159-8885176261248794557241
28.Valanciunas, JonasTOR TorontoC3838791163-2946-1891-107832183012597125325423
29.Warren, TJPHX PhoenixSF42421351339-68912-63136-177821512336093396126826
30.Randle, JuliusLAL L.A. LakersPF4310989217-4008-32127-18582226308841432010329569
31.Nance Jr., LarryLAL L.A. LakersPF3217697119-2020-244-70821332154491453215282
32.Henson, JohnMIL MilwaukeeFC42351034154-2600-447-878020228253116205663355
33.Plumlee, MasonDEN DenverC4421893129-2250-148-1178017525586100287049306
34.Westbrook, RussellOKC Oklahoma CityPG44441586408-93261-197221-313793504294371038920391098
35.Koufos, KostaSAC SacramentoC424775107-1970-024-53771682454877293019238
36.Baynes, AronBOS BostonFC4533829113-2350-642-577316623941107144227268
37.Whiteside, HassanMIA MiamiC2525638143-2592-258-80722172891651203944346
38.Mahinmi, IanWAS WashingtonC42062058-1080-047-67709316329125215222163
39.Simmons, BenPHI PhiladelphiaGF39391371275-5360-10105-189692443132831137515638655
40.Randolph, ZachSAC SacramentoPF3836962236-48325-8165-8369192261767530716562
41.Embiid, JoelPHI PhiladelphiaC3131971254-52328-97202-253682683361061091912960738
42.Johnson, AmirPHI PhiladelphiaFC37857575-1423-1527-456811117952106253225180
43.Cauley-Stein, WillieSAC SacramentoC40271062200-3882-981-130671942619092395933483
44.Anderson, RyanHOU HoustonPF41401174146-34290-24246-58671592264279183315428
45.Portis, BobbyCHI ChicagoPF350720164-33832-8962-77661472135344164010422
46.Roberson, AndreOKC Oklahoma CityGF343491677-1478-369-2766961623976362931171
47.Gasol, PauSAS San AntonioFC43431070167-36335-8479-996528334813764136346448
48.O'Quinn, KyleNYK New YorkC443757126-2110-658-786519926488122195746310
49.Booker, TrevorPHI PhiladelphiaPF335616107-2043-1442-64651151805163174213259
50.Hollis-Jefferson, RondaeBKN BrooklynSF41401178220-4619-35160-200642102749189386827609
51.Carroll, DeMarreBKN BrooklynF39391128165-41166-19699-130641992637388355415495
52.Butler, JimmyMIN MinnesotaGF44441619324-68252-146252-2886317423722355908617952
53.Dieng, GorguiMIN MinnesotaC430786108-22212-3952-67631442074984313718280
54.Ilyasova, ErsanATL AtlantaPF3226830133-29448-12248-63621241864066313111362
55.Faried, KennethDEN DenverPF29743973-1380-136-4962791411847122212182
56.Vucevic, NikolaORL OrlandoC34341018248-50548-14046-566125531611283356438590
57.Powell, DwightDAL DallasPF440818125-21212-4555-77611472083997342716317
58.Green, JaMychalMEM MemphisPF2727727105-22222-5839-5561123184337117458271
59.Kuzma, KyleLAL L.A. LakersPF42201318265-57684-22490-122602072678194248118704
60.Horford, AlBOS BostonFC41411338222-42759-13647-656026332321873258142550
61.Chandler, WilsonDEN DenverSF40401241139-33543-13158-68581612198380195815379
62.Labissiere, SkalSAC SacramentoPF3816655117-2557-1852-69581071652780163922293
63.Allen, JarrettBKN BrooklynC35059986-1642-641-5357941511666162631215
64.Adebayo, BamMIA MiamiFC341068287-1560-461-81561121684470203221235
65.Theis, DanielBOS BostonFC43258378-1499-3542-545612618225104214330207
66.Gasol, MarcMEM MemphisC42421454266-63658-176184-220553053601661053012364774
67.Zeller, TylerBKN BrooklynC3527616111-2029-2238-5655113168266383518269
68.Gordon, AaronORL OrlandoPF35341177234-51074-202110-148542252797269296326652
69.Udoh, EkpeUTA UtahFC40365748-940-033-4554591134484341352129
70.James, LeBronCLE ClevelandSF43431587448-80579-210197-256522933453777474186491172
71.Porzingis, KristapsNYK New YorkFC38381261321-73970-183187-2305220926148112268586899
72.Olynyk, KellyMIA MiamiFC43191025164-32554-13072-935119724895137369219454
73.Barnes, HarrisonDAL DallasSF45451571315-69161-173150-18050250300955630719841
74.Maker, ThonMIL MilwaukeeFC43878870-17719-5737-555010715730104253035196
75.Siakam, PascalTOR TorontoPF414822116-24612-8122-39491411907384363123266
76.Tucker, P.J.HOU HoustonGF424113276-20045-13431-394920125039115413912228
77.Thompson, TristanCLE ClevelandFC23543547-830-021-38498613512436148115
78.Ball, LonzoLAL L.A. LakersPG36361222142-39959-19524-504820925725578559832367
79.Kidd-Gilchrist, MichaelCHA CharlotteSF3636957150-3090-260-91481261744376262524360
80.Mejri, SalahDAL DallasC40146756-810-223-42481111592182132346135
81.Wiggins, AndrewMIN MinnesotaGF46461662310-71762-195124-199471421898286556929806
82.Porter, OttoWAS WashingtonSF40401274220-45167-15748-58472092567179633423555
83.Harrell, MontrezlLAC L.A. ClippersPF373532125-2080-148-7847911382852123123298
84.Dedmon, DewayneATL AtlantaC2420573107-18416-3929-38471391863273103720259
85.Gobert, RudyUTA UtahC181853976-1270-056-82471251722141103541208
86.Jackson, JoshPHX PhoenixSF4316951156-40228-10774-1284611315955117397414414
87.Gay, RudySAS San AntonioSF345771147-30923-6973-93461301765162275422390
88.Grant, JeramiOKC Oklahoma CitySF431889117-23115-5865-97461161623285203339314
89.Ennis, JamesMEM MemphisSF401494898-19427-7661-6946931394171273510284
90.Bell, JordanGSW Golden StatePG371054687-1310-320-30461031496872263840194
91.Zeller, CodyCHA CharlotteFC19037847-951-142-584659105165292121137
92.Markkanen, LauriCHI ChicagoPF41411233228-530101-26980-94452653105465245122637
93.Green, DraymondGSW Golden StateSF39391260154-33946-15178-101452643092971015110750432
94.Murray, JamalDEN DenverPG44441300245-56078-221111-1214410514911780398913679
95.Brown, JaylenBOS BostonSF40401255212-45570-18177-1374418122555112466717571
96.Beasley, MichaelNYK New YorkSF376709192-36714-3659-82441431875161157520457
97.Murray, DejounteSAS San AntonioG4514792114-2723-1552-744316320611071356914283
98.Kleber, MaxiDAL DallasPF392969788-17718-6320-2943831262467131626214
99.Monroe, GregPHX PhoenixC201141985-1480-025-3543100143443710315195
100.Moreland, EricDET DetroitFC38145524-500-07-134395138437015202555
Zobrazeno 1-100 z 470<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5  Následující  >>