Statistiky hráčů - Fauly v sezóně 2017/18 (základní část)

Sezóna:2009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
Část sezóny:  Základní část | Playoff
Typ statistiky:  Absolutní čísla | Průměry
Pozice:  Všichni | Centři | Forwardi | Guardi
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 523<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  Následující  >>
PJMÉNOTÝMPOSTGPGSMINFGM-A3PM-AFTM-AOFFDEFTOTASTPFSTTOBSPTS
1.Towns, Karl-AnthonyMIN MinnesotaC82822918639-1172120-285345-4022387741012199285641591151743
2.Randle, JuliusLAL L.A. LakersPF82492190504-90410-45305-42518147365421027443213451323
3.Middleton, KhrisMIL MilwaukeeSF82822982593-1272146-407320-36245384429328270119191211652
4.Drummond, AndreDET DetroitC78782625466-8810-11239-39539984812472372501142001271171
5.Howard, DwightCHA CharlotteC81812463506-9111-7334-5822557571012105249482081311347
6.Nurkic, JusufPOR PortlandC79792088480-9510-7172-273189519708143247641831111132
7.Covington, RobertPHI PhiladelphiaSF80802532345-836203-550116-13655378433156238137126721009
8.Oubre, KellyWAS WashingtonSF81112231318-790126-369191-2335930436398234809035953
9.George, PaulOKC Oklahoma CityGF79792891576-1340244-609338-41172375447263233161212391734
10.Brooks, DillonMEM MemphisGF82742350340-77294-264124-166492082571352337312417898
11.Antetokounmpo, GiannisMIL MilwaukeeGF75752756742-140243-140487-6411565977533612311092231062014
12.Mahinmi, IanWAS WashingtonC7701145138-2480-290-128135177312532303810042366
13.Olynyk, KellyMIA MiamiFC76221779316-636106-280134-174893424312072226214735872
14.Sabonis, DomantasIND IndianaPF74191810340-66113-37168-2241654075721512204013732861
15.Jackson, JoshPHX PhoenixSF77351959389-93257-217177-2799525635111921880146351012
16.Gibson, TajMIN MinnesotaPF82822726425-7377-35142-18519439058499218628959999
17.Morris, MarkieffWAS WashingtonPF73731968330-68776-207105-128753344091422165612738841
18.Adams, StevenOKC Oklahoma CityC76762487448-7120-2160-2863843016858821592128781056
19.Collins, JohnATL AtlantaPF74261785314-54516-47133-186176365541982154710580777
20.Mitchell, DonovanUTA UtahSG79712638595-1362187-550239-29752244296291213118215271616
21.Jokic, NikolaDEN DenverC75732443504-1010111-280266-31319560880345821290210611385
22.Poeltl, JakobTOR TorontoC8201524253-3841-260-101165228393572123985100567
23.Simmons, BenPHI PhiladelphiaGF81812732544-9980-11191-341145514659661211140278701279
24.Martin, JarellMEM MemphisPF73361661221-49634-9889-1169722131873211398649565
25.Embiid, JoelPHI PhiladelphiaC63631912510-105666-214359-467143547690199209402341111445
26.Ibaka, SergeTOR TorontoPF76762093379-784107-29794-1187840047862209299099959
27.Rubio, RickyUTA UtahPG77772254346-82796-273220-25444307351410206121207111008
28.Chriss, MarquesePHX PhoenixPF72491527202-47756-19096-15876319395832055110770556
29.Tucker, P.J.HOU HoustonGF82342281172-441115-31043-609336445777205787426502
30.Jordan, DeAndreLAC L.A. ClippersC77772424373-5780-0181-31232984211711172033913771927
31.Henson, JohnMIL MilwaukeeFC76691970287-5021-790-1581503635131142024584109665
32.Holiday, JrueNOP New OrleansPG81812927615-1244120-356187-23862303365486201123213641537
33.Westbrook, RussellOKC Oklahoma CityPG80802914757-168797-326417-566152652804820200147381202028
34.Baynes, AronBOS BostonFC81671485210-4463-2159-7813030443493200228051482
35.Richardson, JoshMIA MiamiGF81812689399-885127-336120-14269216285231199121140751045
36.Anthony, CarmeloOKC Oklahoma CityF78782501472-1168169-474148-193673864531031974799491261
37.Lopez, BrookLAL L.A. LakersC74721735369-793112-325111-15874220294126195309898961
38.Lowry, KyleTOR TorontoPG78782510403-944238-596223-2616636843453719285183191267
39.Valanciunas, JonasTOR TorontoC77771727390-68730-74170-211183477660811922911569980
40.Johnson, JamesMIA MiamiPF73411943309-61457-185113-162612973582801927014151788
41.O'Quinn, KyleNYK New YorkC77101387224-3844-1798-1271213494701581923610098550
42.Johnson, AmirPHI PhiladelphiaFC74181171140-26010-3252-85123207330118192455544342
43.Davis, EdPOR PortlandFC7801471170-2920-174-11118339257540188326652414
44.Kanter, EnesNYK New YorkC71711830422-7130-2156-18427350778010518736122371000
45.Crowder, JaeUTA UtahSF80472090271-671110-341121-1485921627599187647421773
46.Dinwiddie, SpencerBKN BrooklynG80582306324-838141-433218-2684021925952418668128231007
47.Turner, MylesIND IndianaC65621836306-63956-157160-20693324417871863896118828
48.Powell, DwightDAL DallasPF79251672255-43028-84133-18513530944491186675932671
49.Bledsoe, EricMIL MilwaukeePG74742322468-989125-360252-31751233284370185149216421313
50.Gasol, MarcMEM MemphisC73732408434-1033109-320281-33778514592305185541941011258
51.Capela, ClintHOU HoustonC74742034441-6760-1144-25724156180268185581031371026
52.Cauley-Stein, WillieSAC SacramentoC73582044388-7733-12153-2471313795101721857710967932
53.Valentine, DenzelCHI ChicagoSG77372095301-721143-37038-5148345393244185659911783
54.Green, DraymondGSW Golden StateSF70702287281-61977-256134-173754605355081859520291773
55.Plumlee, MasonDEN DenverC74261439221-3680-182-1791322684001421844910381524
56.Cousins, DeMarcusNOP New OrleansFC48481737406-864104-294294-39410551261725718379242761210
57.Moore, E'TwaunNOP New OrleansSG82802586423-832128-30148-685718123818718279102121022
58.Brown, JaylenBOS BostonSF70702152373-803121-306150-2336628034611418170124261017
59.Ntilikina, FrankNYK New YorkPG7891706182-50050-15749-68371401772501816513118463
60.Dragic, GoranMIA MiamiPG75752378484-1075111-300217-2715425330735918063166121296
61.Chalmers, MarioMEM MemphisPG66101421168-44353-191118-138131441571971797911714507
62.Ingles, JoeUTA UtahGF82812578335-718204-46466-83243203443921789015920940
63.Stephenson, LanceIND IndianaGF8271850303-70967-23284-127623624242351774613117757
64.Oladipo, VictorIND IndianaSG75752552640-1342161-434294-36847343390323175177219571735
65.Simmons, JonathonORL OrlandoGF69502029354-76169-204185-241611782391711755814616962
66.Young, ThaddeusIND IndianaPF81812607421-86458-18155-9218432851215217513510536955
67.Gortat, MarcinWAS WashingtonC82822075290-5600-0110-163181442623151175409961690
68.Dunn, KrisCHI ChicagoPG52431525286-66643-13484-1142419722131017410415027699
69.Murray, JamalDEN DenverPG81802565479-1062165-436229-2538221529727417379172281352
70.Bogdanovic, BogdanSAC SacramentoGF78532175344-772129-329100-119311922232581727212516917
71.Nance Jr., LarryCLE ClevelandPF66271421240-4132-1291-13716129145282172885138573
72.Teague, JeffMIN MinnesotaPG70702311354-79484-228202-2392418520949217110217723994
73.Tatum, JaysonBOS BostonSF80802438397-835105-242213-2585035240212817083114581112
74.Harden, JamesHOU HoustonSG72722551651-1449265-722624-72741348389630169126315502191
75.Johnson, StanleyDET DetroitSF69501894210-56067-234112-14533219252112169957714599
76.McCollum, C.J.POR PortlandSG81812923667-1505189-476209-2505326832127216877151351732
77.Booker, DevinPHX PhoenixSG54541865455-1054147-384289-3292621824425316847194141346
78.Barton, WillDEN DenverGF81402683465-1028156-422182-2267033940933116882149521268
79.Prince, TaureanATL AtlantaSF82822464415-975176-457152-1805033938921416885191421158
80.Crabbe, AllenBKN BrooklynSG75682197337-827201-532115-13528296324117168477835990
81.Siakam, PascalTOR TorontoPF8151679253-49829-13254-8779285364159166626742589
82.Bender, DraganPHX PhoenixFC82372069187-484118-32239-51403213611301662211253531
83.Carroll, DeMarreBKN BrooklynF73732180325-785145-391188-2461053744791471655910330983
84.Harris, TobiasLAC L.A. ClippersF80802668562-1221183-445179-2165837943719216471105351486
85.Favors, DerrickUTA UtahFC77772153395-70214-63140-215198354552102164548882944
86.Wiggins, AndrewMIN MinnesotaGF82822979569-1300112-338202-3148227635816016391138511452
87.Ingram, BrandonLAL L.A. LakersSF59591975358-76141-105192-282572573142301634514943949
88.Fox, De'AaronSAC SacramentoPG73602026328-79747-153141-195331712043201637017320844
89.Turner, EvanPOR PortlandGF79402034258-57742-13291-10730214244173163479929649
90.Dedmon, DewayneATL AtlantaC62461542250-47750-14167-8610038948990162408651617
91.Maker, ThonMIL MilwaukeeFC74121238130-31631-10465-937515022546162384453356
92.Aldridge, LaMarcusSAS San AntonioFC75752509687-134727-92334-39924638963515216143111901735
93.Smith, J.R.CLE ClevelandSG80612244240-595143-38139-5629206235141161688111662
94.Beal, BradleyWAS WashingtonSG82822977683-1484199-530292-3696130236337316096214361857
95.Kuzma, KyleLAL L.A. LakersPF77372401468-1039159-434147-2088839548314116049140341242
96.Saric, DarioPHI PhiladelphiaSF78732310403-890157-399178-20715436652020216051148201141
97.Miller, DariusNOP New OrleansSF8231944216-487147-35858-6718146164111160285817637
98.Davis, AnthonyNOP New OrleansFC75752727780-146255-162495-5981876458321741591151621932110
99.LeVert, CarisBKN BrooklynGF71101864320-73585-245133-187532072602991598215322858
100.Harris, DevinDEN DenverG7111340187-45479-227142-17012115127152158477612595
Zobrazeno 1-100 z 523<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  Následující  >>