Statistiky hráčů - Fauly v sezóně 2017/18 (základní část)

Sezóna:2009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/18
Část sezóny:  Základní část | Playoff
Typ statistiky:  Absolutní čísla | Průměry
Pozice:  Všichni | Centři | Forwardi | Guardi
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 470<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5  Následující  >>
PJMÉNOTÝMPOSTGPGSMINFGM-A3PM-AFTM-AOFFDEFTOTASTPFSTTOBSPTS
1.Cousins, DeMarcusNOP New OrleansFC43431551369-78394-267260-3489145454521916368215671092
2.Towns, Karl-AnthonyMIN MinnesotaC46461647345-64170-167165-197124427551104158399669925
3.Randle, JuliusLAL L.A. LakersPF4310989217-4008-32127-18582226308841432010329569
4.Middleton, KhrisMIL MilwaukeeSF43431595309-67881-238157-1801819921718114254997856
5.Howard, DwightCHA CharlotteC42421274239-4440-2172-326147373520581372713159650
6.Olynyk, KellyMIA MiamiFC43191025164-32554-13072-935119724895137369219454
7.Brooks, DillonMEM MemphisGF42341142127-27940-10437-51199711648134294513331
8.Drummond, AndreDET DetroitC40401309226-4230-3119-1891954015961521296011250571
9.Dunn, KrisCHI ChicagoPG39301155224-51732-9851-73221571792501297911718531
10.Antetokounmpo, GiannisMIL MilwaukeeGF41411534425-77517-65294-3799531941418612863114511161
11.Gibson, TajMIN MinnesotaPF46461540233-4067-2983-10711923635560128385333556
12.Mitchell, DonovanUTA UtahSG41331287286-65094-269110-128201161361361276110218776
13.Oubre, KellyWAS WashingtonSF4491197176-40069-17699-1193617821448127384919520
14.George, PaulOKC Oklahoma CityGF41411500288-667127-295141-175351912261241269311927844
15.Nurkic, JusufPOR PortlandC41411106239-5150-7112-17285236321771253110752590
16.Mahinmi, IanWAS WashingtonC42062058-1080-047-67709316329125215222163
17.Chriss, MarquesePHX PhoenixPF4236890109-26034-11249-793916920853124295442301
18.O'Quinn, KyleNYK New YorkC443757126-2110-658-786519926488122195746310
19.Anthony, CarmeloOKC Oklahoma CityF43431410279-67392-25998-1303122425563120285926748
20.Sabonis, DomantasIND IndianaPF42121042206-3867-18101-13610824034888120168719520
21.Brogdon, MalcolmMIL MilwaukeeG42161309222-46156-14762-7122119141142119375711562
22.Covington, RobertPHI PhiladelphiaSF38381226175-420106-27560-713219622871119667226516
23.Jordan, DeAndreLAC L.A. ClippersC41411317199-3010-084-13918042960951119196841482
24.Jackson, JoshPHX PhoenixSF4316951156-40228-10774-1284611315955117397414414
25.Ingram, BrandonLAL L.A. LakersSF40401368240-52124-67138-205411752161351163310529642
26.Richardson, JoshMIA MiamiGF43431457206-44971-19663-7631112143111116548539546
27.Collins, JohnATL AtlantaPF374814160-2731-774-10110415025439116255340395
28.Henson, JohnMIL MilwaukeeFC42351034154-2600-447-878020228253116205663355
29.Tucker, P.J.HOU HoustonGF424113276-20045-13431-394920125039115413912228
30.Simmons, BenPHI PhiladelphiaGF39391371275-5360-10105-189692443132831137515638655
31.Morris, MarkieffWAS WashingtonPF3636906143-30334-8746-573915519444113235917366
32.Porzingis, KristapsNYK New YorkFC38381261321-73970-183187-2305220926148112268586899
33.Brown, JaylenBOS BostonSF40401255212-45570-18177-1374418122555112466717571
34.Adams, StevenOKC Oklahoma CityC39391253223-3550-177-12519514634138111476241523
35.Smart, MarcusBOS BostonG4391306146-42158-19677-106361211572021115610422427
36.Simmons, JonathonORL OrlandoGF43241233224-49239-124107-1424011615610011033917594
37.Poeltl, JakobTOR TorontoC420735127-1941-233-628811019822110153446288
38.Davis, EdPOR PortlandPF44080588-1630-042-6710019329318110223828218
39.Embiid, JoelPHI PhiladelphiaC3131971254-52328-97202-253682683361061091912960738
40.Booker, DevinPHX PhoenixSG35351204294-66594-242199-22614143157161108331269881
41.Ibaka, SergeTOR TorontoPF37371039202-41455-15148-633719022726107154357507
42.Chalmers, MarioMEM MemphisPG39787998-27332-11767-8289910711610747627295
43.Baynes, AronBOS BostonFC4533829113-2350-642-577316623941107144227268
44.Rubio, RickyUTA UtahPG42421217165-42344-14998-11118152170197106661206472
45.Johnson, AmirPHI PhiladelphiaFC37857575-1423-1527-456811117952106253225180
46.Gasol, MarcMEM MemphisC42421454266-63658-176184-220553053601661053012364774
47.Dinwiddie, SpencerBKN BrooklynPG43331207187-47785-248110-13525117142275105336217569
48.Capela, ClintHOU HoustonC3737975227-3410-174-12412628441044105246366528
49.Ntilikina, FrankNYK New YorkPG41086988-24725-7727-3816829814410447779228
50.Theis, DanielBOS BostonFC43258378-1499-3542-545612618225104214330207
51.Maker, ThonMIL MilwaukeeFC43878870-17719-5737-555010715730104253035196
52.Westbrook, RussellOKC Oklahoma CityPG44441586408-93261-197221-313793504294371038920391098
53.Aldridge, LaMarcusSAS San AntonioPF43431448376-75923-66190-22814422336781103236547965
54.Martin, JarellMEM MemphisPF401370784-19111-3835-44428913119102223328214
55.Matthews, WesleyDAL DallasSG45441551194-478104-27259-711512614112910148628551
56.Kanter, EnesNYK New YorkC41411031238-3950-274-8614226640855101226722550
57.Bazemore, KentATL AtlantaSG43431224182-43968-174106-133181691871591018110630538
58.Green, DraymondGSW Golden StateSF39391260154-33946-15178-101452643092971015110750432
59.Ferrell, YogiDAL DallasPG45151295168-37574-18551-651913915810610033514461
60.Stephenson, LanceIND IndianaGF4451037157-35634-10844-653720824513110024717392
61.Plumlee, MasonDEN DenverC4421893129-2250-148-1178017525586100287049306
62.Holiday, JrueNOP New OrleansPG43431587313-63273-21596-11926162188220996411727795
63.Lopez, BrookLAL L.A. LakersC3534760158-36448-15158-8040981385999185549422
64.Moore, E'TwaunNOP New OrleansSG43411399229-43574-16823-353187118959842536555
65.Valentine, DenzelCHI ChicagoSG44311252164-38880-20319-24302082381309833495427
66.Johnson, JamesMIA MiamiPF3513930138-28530-9155-802714717413998347525361
67.Crowder, JaeCLE ClevelandSF43401096124-31248-15964-73351041394798363510360
68.Young, ThaddeusIND IndianaPF44441420228-47042-11521-36861712578897665519519
69.Valanciunas, JonasTOR TorontoC3838791163-2946-1891-107832183012597125325423
70.Powell, DwightDAL DallasPF440818125-21212-4555-77611472083997342716317
71.McCollum, C.J.POR PortlandSG43431563353-786107-251117-1342914617514196458517930
72.Gortat, MarcinWAS WashingtonC44441202171-3140-064-104982663647996255535406
73.Oladipo, VictorIND IndianaSG39391326341-696102-245165-20920184204155957711135949
74.Tatum, JaysonBOS BostonSF45451389212-42563-137136-165342112456195425838623
75.Harden, JamesHOU HoustonSG35351271334-741145-372319-368171581753189463154191132
76.Irving, KyrieBOS BostonPG43431407378-800112-287168-190261291552149452105141036
77.Kuzma, KyleLAL L.A. LakersPF42201318265-57684-22490-122602072678194248118704
78.Jokic, NikolaDEN DenverC37351141220-45743-128116-13410227838018894489827599
79.Warren, TJPHX PhoenixSF42421351339-68912-63136-177821512336093396126826
80.LeVert, CarisBKN BrooklynGF4291135189-44052-14777-11135127162178935310714507
81.Turner, EvanPOR PortlandGF43201150151-32919-6554-64181351539993286615375
82.Favors, DerrickUTA UtahFC40401125205-3705-2182-114971772745992295340497
83.Cauley-Stein, WillieSAC SacramentoC40271062200-3882-981-130671942619092395933483
84.Smith, J.R.CLE ClevelandSG42391253114-30171-20420-2918106124869240413319
85.Love, KevinCLE ClevelandFC42421218259-55998-239189-214903124027291297019805
86.Dragic, GoranMIA MiamiPG40401282258-58961-171116-150281411691979136978693
87.Fournier, EvanORL OrlandoGF36361174235-50880-20297-109189811610591347212647
88.Harris, DevinDAL DallasG391724105-25640-11386-10586775759131447336
89.Nance Jr., LarryLAL L.A. LakersPF3217697119-2020-244-70821332154491453215282
90.Johnson, WesleyLAC L.A. ClippersSF382390494-22835-10930-40171201373591444040253
91.Bledsoe, EricMIL MilwaukeePG36361124227-49557-174127-16626111137147907510722638
92.Prince, TaureanATL AtlantaSF43431331202-46878-19358-743320423710790399628540
93.Teague, JeffMIN MinnesotaPG35351182173-39146-12577-961592107250905610212469
94.Turner, MylesIND IndianaC3332964173-35328-8485-114391762155290165574459
95.Ingles, JoeUTA UtahGF43431314144-33495-22719-24131751881839043778402
96.Hollis-Jefferson, RondaeBKN BrooklynSF41401178220-4619-35160-200642102749189386827609
97.Lowry, KyleTOR TorontoPG39391285198-474113-291121-1373120623726988491054630
98.Carroll, DeMarreBKN BrooklynF39391128165-41166-19699-130641992637388355415495
99.Len, AlexPHX PhoenixC402833123-2230-094-1281122183304988135036340
100.Johnson, TylerMIA MiamiSG40121174173-40466-18671-81211231448687314925483
Zobrazeno 1-100 z 470<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5  Následující  >>