Statistiky hráčů - Získané míče v sezóně 2017/18 (základní část)

Sezóna:2009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
Část sezóny:  Základní část | Playoff
Typ statistiky:  Absolutní čísla | Průměry
Pozice:  Všichni | Centři | Forwardi | Guardi
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 523<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  Následující  >>
PJMÉNOTÝMPOSTGPGSMINFGM-A3PM-AFTM-AOFFDEFTOTASTPFSTTOBSPTS
1.Oladipo, VictorIND IndianaSG75752552640-1342161-434294-36847343390323175177219571735
2.George, PaulOKC Oklahoma CityGF79792891576-1340244-609338-41172375447263233161212391734
3.Bledsoe, EricMIL MilwaukeePG74742322468-989125-360252-31751233284370185149216421313
4.Westbrook, RussellOKC Oklahoma CityPG80802914757-168797-326417-566152652804820200147381202028
5.Simmons, BenPHI PhiladelphiaGF81812732544-9980-11191-341145514659661211140278701279
6.Covington, RobertPHI PhiladelphiaSF80802532345-836203-550116-13655378433156238137126721009
7.Young, ThaddeusIND IndianaPF81812607421-86458-18155-9218432851215217513510536955
8.Harden, JamesHOU HoustonSG72722551651-1449265-722624-72741348389630169126315502191
9.Holiday, JrueNOP New OrleansPG81812927615-1244120-356187-23862303365486201123213641537
10.Harris, GaryDEN DenverSG67652304440-908156-394134-16237139176194119122119151170
11.Richardson, JoshMIA MiamiGF81812689399-885127-336120-14269216285231199121140751045
12.Rubio, RickyUTA UtahPG77772254346-82796-273220-25444307351410206121207111008
13.Middleton, KhrisMIL MilwaukeeSF82822982593-1272146-407320-36245384429328270119191211652
14.Mitchell, DonovanUTA UtahSG79712638595-1362187-550239-29752244296291213118215271616
15.James, LeBronCLE ClevelandSF82823026857-1580149-406388-53197612709747136116347712251
16.Butler, JimmyMIN MinnesotaGF59592164437-92170-200363-4257923531428878116108241307
17.Porter, OttoWAS WashingtonSF77772432445-885138-313106-12810338949215715111675411134
18.Davis, AnthonyNOP New OrleansFC75752727780-146255-162495-5981876458321741591151621932110
19.Anderson, KyleSAS San AntonioSF74671978231-43819-57104-146843123962021141159460585
20.Drummond, AndreDET DetroitC78782625466-8810-11239-39539984812472372501142001271171
21.Antetokounmpo, GiannisMIL MilwaukeeGF75752756742-140243-140487-6411565977533612311092231062014
22.Caldwell-Pope, KentaviousLAL L.A. LakersSG74742458340-798159-415153-194603273871621451069716992
23.Dunn, KrisCHI ChicagoPG52431525286-66643-13484-1142419722131017410415027699
24.Teague, JeffMIN MinnesotaPG70702311354-79484-228202-2392418520949217110217723994
25.Bazemore, KentATL AtlantaSG65651789284-676108-274160-2012522324822814710015745836
26.Ariza, TrevorHOU HoustonSF67672269268-651170-46276-8933261294105132985213782
27.Murray, DejounteSAS San AntonioPG81481743270-6099-34105-1481103494592311519713431654
28.Beal, BradleyWAS WashingtonSG82822977683-1484199-530292-3696130236337316096214361857
29.Paul, ChrisHOU HoustonPG58581847367-798144-379203-2213727631345714196128141081
30.Green, DraymondGSW Golden StateSF70702287281-61977-256134-173754605355081859520291773
31.Johnson, StanleyDET DetroitSF69501894210-56067-234112-14533219252112169957714599
32.Jones, TyusMIN MinnesotaPG82111467150-32845-12971-811611613223211095596416
33.Adams, StevenOKC Oklahoma CityC76762487448-7120-2160-2863843016858821592128781056
34.Collison, DarrenIND IndianaPG69642018316-63896-205127-14437141178368122928615855
35.McConnell, TJPHI PhiladelphiaPG7611706210-42127-6231-39371892263031229211213478
36.Walker, KembaCHA CharlottePG80802736588-1363231-601363-420322162484449891179241770
37.Wiggins, AndrewMIN MinnesotaGF82822979569-1300112-338202-3148227635816016391138511452
38.Jokic, NikolaDEN DenverC75732443504-1010111-280266-31319560880345821290210611385
39.Ingles, JoeUTA UtahGF82812578335-718204-46466-83243203443921789015920940
40.Nance Jr., LarryCLE ClevelandPF66271421240-4132-1291-13716129145282172885138573
41.Ball, LonzoLAL L.A. LakersPG52501780203-56490-29532-71692913603761178813643528
42.DeRozan, DeMarTOR TorontoSG80802711645-141389-287461-5595925631541715185175221840
43.Williams, LouisLAC L.A. ClippersSG79192589582-1337186-518432-4914015819841710685234191782
44.Lowry, KyleTOR TorontoPG78782510403-944238-596223-2616636843453719285183191267
45.Prince, TaureanATL AtlantaSF82822464415-975176-457152-1805033938921416885191421158
46.Hield, BuddySAC SacramentoSG80122024416-933176-40871-815525230715514885124221079
47.Tatum, JaysonBOS BostonSF80802438397-835105-242213-2585035240212817083114581112
48.Payton, ElfridPHX PhoenixPG63631808329-66730-92109-168642102743931478316822797
49.Barton, WillDEN DenverGF81402683465-1028156-422182-2267033940933116882149521268
50.LeVert, CarisBKN BrooklynGF71101864320-73585-245133-187532072602991598215322858
51.Hezonja, MarioORL OrlandoGF75301657273-61790-26786-10541240281106134818631722
52.Napier, ShabazzPOR PortlandPG74101535223-53182-218116-1382614417015084819014644
53.Curry, StephenGSW Golden StatePG51511631428-864212-501278-302362252613101148015381346
54.Jackson, JoshPHX PhoenixSF77351959389-93257-217177-2799525635111921880146351012
55.Oubre, KellyWAS WashingtonSF81112231318-790126-369191-2335930436398234809035953
56.Lee, CourtneyNYK New YorkSG76692310343-755113-278114-12430194224180109808417913
57.Rozier, TerryBOS BostonPG80162068316-800153-402115-14963313376232123808019900
58.Holiday, JustinCHI ChicagoSG72722265290-782161-449135-16431260291153134809331876
59.Joseph, CoryIND IndianaPG82172210256-60467-19070-9439224263260141808718649
60.Murray, JamalDEN DenverPG81802565479-1062165-436229-2538221529727417379172281352
61.Cousins, DeMarcusNOP New OrleansFC48481737406-864104-294294-39410551261725718379242761210
62.Moore, E'TwaunNOP New OrleansSG82802586423-832128-30148-685718123818718279102121022
63.Aminu, Al-FarouqPOR PortlandPF69672072230-582125-33959-809742852584136797940644
64.Chalmers, MarioMEM MemphisPG66101421168-44353-191118-138131441571971797911714507
65.Brewer, CoreyOKC Oklahoma CitySF72181208142-31631-11065-904311115465139794914380
66.Tucker, P.J.HOU HoustonGF82342281172-441115-31043-609336445777205787426502
67.Lillard, DamianPOR PortlandPG73732670621-1415227-629493-5386226332548111777206271962
68.McCollum, C.J.POR PortlandSG81812923667-1505189-476209-2505326832127216877151351732
69.Cauley-Stein, WillieSAC SacramentoC73582044388-7733-12153-2471313795101721857710967932
70.Matthews, WesleyDAL DallasSG63622131283-697153-40283-10128170198172140768316802
71.Johnson, WesleyLAC L.A. ClippersSF74401486150-36860-17743-582918721661146765562403
72.Rivers, AustinLAC L.A. ClippersPG61592057341-805136-360102-159271181452421527410916920
73.Brooks, DillonMEM MemphisGF82742350340-77294-264124-166492082571352337312417898
74.Schroder, DennisATL AtlantaPG67672078500-114676-262225-265441642084171477218361301
75.Bogdanovic, BogdanSAC SacramentoGF78532175344-772129-329100-119311922232581727212516917
76.Wright, DelonTOR TorontoPG6941433201-43256-15397-1174515319820081727833555
77.Mbah a Moute, LucHOU HoustonPF61151564166-34563-17365-952216418655100726825460
78.Harris, TobiasLAC L.A. ClippersF80802668562-1221183-445179-2165837943719216471105351486
79.Smart, MarcusBOS BostonG54111614189-51575-24997-133431461892591337112923550
80.Brown, JaylenBOS BostonSF70702152373-803121-306150-2336628034611418170124261017
81.Fox, De'AaronSAC SacramentoPG73602026328-79747-153141-195331712043201637017320844
82.Johnson, JamesMIA MiamiPF73411943309-61457-185113-162612973582801927014151788
83.Ulis, TylerPHX PhoenixPG71431658214-55142-14684-10124104128311120701277554
84.Rondo, RajonNOP New OrleansPG65631705231-49450-15025-46312322635331197015110537
85.Dinwiddie, SpencerBKN BrooklynG80582306324-838141-433218-2684021925952418668128231007
86.Smith, J.R.CLE ClevelandSG80612244240-595143-38139-5629206235141161688111662
87.VanVleet, FredTOR TorontoPG7601520232-545108-26184-10125159184243130687419656
88.Powell, DwightDAL DallasPF79251672255-43028-84133-18513530944491186675932671
89.Belinelli, MarcoPHI PhiladelphiaSG8021947337-764149-395148-1632013115114891669412971
90.Irving, KyrieBOS BostonPG60601931534-1087166-407232-2613319422730612265140171466
91.Warren, TJPHX PhoenixSF65652142529-106320-90193-255125208333851496585411271
92.Hollis-Jefferson, RondaeBKN BrooklynF68591920342-72413-54249-3161013584591671456512148946
93.Valentine, DenzelCHI ChicagoSG77372095301-721143-37038-5148345393244185659911783
94.Batum, NicolasCHA CharlotteGF64641981270-65092-274108-13057249306349726513123740
95.Ntilikina, FrankNYK New YorkPG7891706182-50050-15749-68371401772501816513118463
96.Towns, Karl-AnthonyMIN MinnesotaC82822918639-1172120-285345-4022387741012199285641591151743
97.Nurkic, JusufPOR PortlandC79792088480-9510-7172-273189519708143247641831111132
98.Smith, IshDET DetroitPG82352043389-80135-10181-116271972243601406410820894
99.Ferrell, YogiDAL DallasPG82212282311-730134-35982-1032622324920115364789838
100.Crowder, JaeUTA UtahSF80472090271-671110-341121-1485921627599187647421773
Zobrazeno 1-100 z 523<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  Následující  >>