Statistiky hráčů - Získané míče v sezóně 2017/18 (základní část)

Sezóna:2009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/18
Část sezóny:  Základní část | Playoff
Typ statistiky:  Absolutní čísla | Průměry
Pozice:  Všichni | Centři | Forwardi | Guardi
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 470<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5  Následující  >>
PJMÉNOTÝMPOSTGPGSMINFGM-A3PM-AFTM-AOFFDEFTOTASTPFSTTOBSPTS
1.George, PaulOKC Oklahoma CityGF41411500288-667127-295141-175351912261241269311927844
2.Butler, JimmyMIN MinnesotaGF44441619324-68252-146252-2886317423722355908617952
3.Westbrook, RussellOKC Oklahoma CityPG44441586408-93261-197221-313793504294371038920391098
4.Bazemore, KentATL AtlantaSG43431224182-43968-174106-133181691871591018110630538
5.Dunn, KrisCHI ChicagoPG39301155224-51732-9851-73221571792501297911718531
6.Oladipo, VictorIND IndianaSG39391326341-696102-245165-20920184204155957711135949
7.Harris, GaryDEN DenverSG40401393263-53090-23369-86258511012971777413685
8.Simmons, BenPHI PhiladelphiaGF39391371275-5360-10105-189692443132831137515638655
9.Bledsoe, EricMIL MilwaukeePG36361124227-49557-174127-16626111137147907510722638
10.James, LeBronCLE ClevelandSF43431587448-80579-210197-256522933453777474186491172
11.Cousins, DeMarcusNOP New OrleansFC43431551369-78394-267260-3489145454521916368215671092
12.Young, ThaddeusIND IndianaPF44441420228-47042-11521-36861712578897665519519
13.Covington, RobertPHI PhiladelphiaSF38381226175-420106-27560-713219622871119667226516
14.Rubio, RickyUTA UtahPG42421217165-42344-14998-11118152170197106661206472
15.Holiday, JrueNOP New OrleansPG43431587313-63273-21596-11926162188220996411727795
16.Caldwell-Pope, KentaviousLAL L.A. LakersSG37371254178-43077-21876-100291521817666645510509
17.Antetokounmpo, GiannisMIL MilwaukeeGF41411534425-77517-65294-3799531941418612863114511161
18.Harden, JamesHOU HoustonSG35351271334-741145-372319-368171581753189463154191132
19.Porter, OttoWAS WashingtonSF40401274220-45167-15748-58472092567179633423555
20.Ariza, TrevorHOU HoustonSF40401449167-394111-28949-5523172195697763388494
21.Mitchell, DonovanUTA UtahSG41331287286-65094-269110-128201161361361276110218776
22.Drummond, AndreDET DetroitC40401309226-4230-3119-1891954015961521296011250571
23.Jones, TyusMIN MinnesotaPG461085578-17322-6636-41973821286158322214
24.Lee, CourtneyNYK New YorkSG44441446220-48473-17174-77231241471246656589587
25.Teague, JeffMIN MinnesotaPG35351182173-39146-12577-961592107250905610212469
26.Smart, MarcusBOS BostonG4391306146-42158-19677-106361211572021115610422427
27.Wiggins, AndrewMIN MinnesotaGF46461662310-71762-195124-199471421898286556929806
28.Ball, LonzoLAL L.A. LakersPG36361222142-39959-19524-504820925725578559832367
29.Middleton, KhrisMIL MilwaukeeSF43431595309-67881-238157-1801819921718114254997856
30.Richardson, JoshMIA MiamiGF43431457206-44971-19663-7631112143111116548539546
31.Collison, DarrenIND IndianaPG43431290200-39854-12587-9825951202308353578541
32.LeVert, CarisBKN BrooklynGF4291135189-44052-14777-11135127162178935310714507
33.Irving, KyrieBOS BostonPG43431407378-800112-287168-190261291552149452105141036
34.Sefolosha, ThaboUTA UtahSG386806118-24032-8444-54291321613359523012312
35.Green, DraymondGSW Golden StateSF39391260154-33946-15178-101452643092971015110750432
36.Beal, BradleyWAS WashingtonSG44441585381-831102-286177-22434157191167865095201041
37.Curry, StephenGSW Golden StatePG3030979260-527122-295187-204191361551967450854829
38.Napier, ShabazzPOR PortlandPG387806138-28541-9564-77147791914550497381
39.Anderson, KyleSAS San AntonioSF37311012116-2257-2268-86411792209956505124307
40.DeRozan, DeMarTOR TorontoGF42421453373-77648-135271-32835140175211774995121065
41.Lowry, KyleTOR TorontoPG39391285198-474113-291121-1373120623726988491054630
42.Walker, KembaCHA CharlottePG40401387293-69097-281186-2191711713423055488211869
43.Jokic, NikolaDEN DenverC37351141220-45743-128116-13410227838018894489827599
44.Matthews, WesleyDAL DallasSG45441551194-478104-27259-711512614112910148628551
45.Holiday, JustinCHI ChicagoSG43431472196-506108-27993-1122517219710082475628593
46.Adams, StevenOKC Oklahoma CityC39391253223-3550-177-12519514634138111476241523
47.Chalmers, MarioMEM MemphisPG39787998-27332-11767-8289910711610747627295
48.Ntilikina, FrankNYK New YorkPG41086988-24725-7727-3816829814410447779228
49.Schroder, DennisATL AtlantaPG40401280317-71044-148132-151309112126483461073810
50.Wall, JohnWAS WashingtonPG33331137230-54644-127152-21219103122306624611637656
51.Brown, JaylenBOS BostonSF40401255212-45570-18177-1374418122555112466717571
52.Payton, ElfridORL OrlandoPG35351016184-35622-5756-893810013822677469410446
53.Ulis, TylerPHX PhoenixPG44321058126-33122-8255-671566811857846783329
54.McConnell, TJPHI PhiladelphiaPG351867116-21814-3515-191910312216864466510261
55.McCollum, C.J.POR PortlandSG43431563353-786107-251117-1342914617514196458517930
56.Paul, ChrisHOU HoustonPG2525798160-35165-17381-881812414222866456311466
57.Rozier, TerryBOS BostonPG4501039152-38471-19541-5228172200916245345416
58.Nance Jr., LarryLAL L.A. LakersPF3217697119-2020-244-70821332154491453215282
59.Evans, TyrekeMEM MemphisGF41221272296-63489-219124-1573517621119677448214805
60.Barton, WillDEN DenverGF43101337232-52679-21383-1133517120617381447726626
61.Johnson, WesleyLAC L.A. ClippersSF382390494-22835-10930-40171201373591444040253
62.Ingles, JoeUTA UtahGF43431314144-33495-22719-24131751881839043778402
63.Davis, AnthonyNOP New OrleansPF37371332368-65626-75243-2969929439384694274771005
64.Tatum, JaysonBOS BostonSF45451389212-42563-137136-165342112456195425838623
65.Moore, E'TwaunNOP New OrleansSG43411399229-43574-16823-353187118959842536555
66.Bradley, AveryDET DetroitG35351111209-50570-17460-77176683767442837548
67.Lillard, DamianPOR PortlandPG37371352301-701104-296219-23929149178240664111715925
68.Tucker, P.J.HOU HoustonGF424113276-20045-13431-394920125039115413912228
69.Rivers, AustinLAC L.A. ClippersPG32301047183-43881-20059-911552671158140608506
70.Temple, GarrettSAC SacramentoGF42331042118-30653-14932-4514891037687405223321
71.Smith, J.R.CLE ClevelandSG42391253114-30171-20420-2918106124869240413319
72.Johnson, StanleyDET DetroitSF322288178-22432-11045-5815104119467740275233
73.Towns, Karl-AnthonyMIN MinnesotaC46461647345-64170-167165-197124427551104158399669925
74.Warren, TJPHX PhoenixSF42421351339-68912-63136-177821512336093396126826
75.Murray, JamalDEN DenverPG44441300245-56078-221111-1214410514911780398913679
76.Prince, TaureanATL AtlantaSF43431331202-46878-19358-743320423710790399628540
77.Belinelli, MarcoATL AtlantaSG421978167-39678-19980-86107080843539463492
78.Cauley-Stein, WillieSAC SacramentoC40271062200-3882-981-130671942619092395933483
79.Bogdanovic, BogdanSAC SacramentoSG40151050167-35056-14455-67148910311484396310445
80.Jackson, JoshPHX PhoenixSF4316951156-40228-10774-1284611315955117397414414
81.Joseph, CoryIND IndianaPG4411127137-31141-10241-511510712214065394711356
82.Hollis-Jefferson, RondaeBKN BrooklynSF41401178220-4619-35160-200642102749189386827609
83.Gibson, TajMIN MinnesotaPF46461540233-4067-2983-10711923635560128385333556
84.Oubre, KellyWAS WashingtonSF4491197176-40069-17699-1193617821448127384919520
85.Wade, DwyaneCLE ClevelandSG393916167-37819-5978-1103312015314869387327431
86.Brogdon, MalcolmMIL MilwaukeeG42161309222-46156-14762-7122119141142119375711562
87.Hield, BuddySAC SacramentoSG4111981194-44582-19139-4423122145687237606509
88.Williams, LouisLAC L.A. ClippersSG42121337312-689126-303230-254208610620958361208980
89.Dragic, GoranMIA MiamiPG40401282258-58961-171116-150281411691979136978693
90.Olynyk, KellyMIA MiamiFC43191025164-32554-13072-935119724895137369219454
91.Fox, De'AaronSAC SacramentoPG3623951146-36018-6061-881680961538236878371
92.Crowder, JaeCLE ClevelandSF43401096124-31248-15964-73351041394798363510360
93.Green, DannySAS San AntonioGF3434902113-27161-15311-15151041196047364437298
94.Anunoby, OGTOR TorontoSF423090796-20947-12728-39237598357936273267
95.Siakam, PascalTOR TorontoPF414822116-24612-8122-39491411907384363123266
96.Roberson, AndreOKC Oklahoma CityGF343491677-1478-369-2766961623976362931171
97.Vucevic, NikolaORL OrlandoC34341018248-50548-14046-566125531611283356438590
98.Carroll, DeMarreBKN BrooklynF39391128165-41166-19699-130641992637388355415495
99.VanVleet, FredTOR TorontoPG420759106-26343-11536-431080901177135407291
100.Murray, DejounteSAS San AntonioG4514792114-2723-1552-744316320611071356914283
Zobrazeno 1-100 z 470<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5  Následující  >>