Statistiky hráčů - Ztracené míče v sezóně 2017/18 (základní část)

Sezóna:2009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/18
Část sezóny:  Základní část | Playoff
Typ statistiky:  Absolutní čísla | Průměry
Pozice:  Všichni | Centři | Forwardi | Guardi
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 470<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5  Následující  >>
PJMÉNOTÝMPOSTGPGSMINFGM-A3PM-AFTM-AOFFDEFTOTASTPFSTTOBSPTS
1.Cousins, DeMarcusNOP New OrleansFC43431551369-78394-267260-3489145454521916368215671092
2.Westbrook, RussellOKC Oklahoma CityPG44441586408-93261-197221-313793504294371038920391098
3.James, LeBronCLE ClevelandSF43431587448-80579-210197-256522933453777474186491172
4.Simmons, BenPHI PhiladelphiaGF39391371275-5360-10105-189692443132831137515638655
5.Harden, JamesHOU HoustonSG35351271334-741145-372319-368171581753189463154191132
6.Howard, DwightCHA CharlotteC42421274239-4440-2172-326147373520581372713159650
7.Embiid, JoelPHI PhiladelphiaC3131971254-52328-97202-253682683361061091912960738
8.Booker, DevinPHX PhoenixSG35351204294-66594-242199-22614143157161108331269881
9.Gasol, MarcMEM MemphisC42421454266-63658-176184-220553053601661053012364774
10.Williams, LouisLAC L.A. ClippersSG42121337312-689126-303230-254208610620958361208980
11.Rubio, RickyUTA UtahPG42421217165-42344-14998-11118152170197106661206472
12.Durant, KevinGSW Golden StateSF37371285352-68595-230178-20121235256197843111978977
13.George, PaulOKC Oklahoma CityGF41411500288-667127-295141-175351912261241269311927844
14.Lillard, DamianPOR PortlandPG37371352301-701104-296219-23929149178240664111715925
15.Holiday, JrueNOP New OrleansPG43431587313-63273-21596-11926162188220996411727795
16.Dunn, KrisCHI ChicagoPG39301155224-51732-9851-73221571792501297911718531
17.Wall, JohnWAS WashingtonPG33331137230-54644-127152-21219103122306624611637656
18.Antetokounmpo, GiannisMIL MilwaukeeGF41411534425-77517-65294-3799531941418612863114511161
19.Drummond, AndreDET DetroitC40401309226-4230-3119-1891954015961521296011250571
20.Oladipo, VictorIND IndianaSG39391326341-696102-245165-20920184204155957711135949
21.Schroder, DennisATL AtlantaPG40401280317-71044-148132-151309112126483461073810
22.Bledsoe, EricMIL MilwaukeePG36361124227-49557-174127-16626111137147907510722638
23.Nurkic, JusufPOR PortlandC41411106239-5150-7112-17285236321771253110752590
24.LeVert, CarisBKN BrooklynGF4291135189-44052-14777-11135127162178935310714507
25.Green, DraymondGSW Golden StateSF39391260154-33946-15178-101452643092971015110750432
26.Bazemore, KentATL AtlantaSG43431224182-43968-174106-133181691871591018110630538
27.Irving, KyrieBOS BostonPG43431407378-800112-287168-190261291552149452105141036
28.Ingram, BrandonLAL L.A. LakersSF40401368240-52124-67138-205411752161351163310529642
29.Lowry, KyleTOR TorontoPG39391285198-474113-291121-1373120623726988491054630
30.Smart, MarcusBOS BostonG4391306146-42158-19677-106361211572021115610422427
31.Randle, JuliusLAL L.A. LakersPF4310989217-4008-32127-18582226308841432010329569
32.Mitchell, DonovanUTA UtahSG41331287286-65094-269110-128201161361361276110218776
33.Teague, JeffMIN MinnesotaPG35351182173-39146-12577-961592107250905610212469
34.Middleton, KhrisMIL MilwaukeeSF43431595309-67881-238157-1801819921718114254997856
35.Jokic, NikolaDEN DenverC37351141220-45743-128116-13410227838018894489827599
36.Ball, LonzoLAL L.A. LakersPG36361222142-39959-19524-504820925725578559832367
37.Dragic, GoranMIA MiamiPG40401282258-58961-171116-150281411691979136978693
38.Towns, Karl-AnthonyMIN MinnesotaC46461647345-64170-167165-197124427551104158399669925
39.Prince, TaureanATL AtlantaSF43431331202-46878-19358-743320423710790399628540
40.DeRozan, DeMarTOR TorontoGF42421453373-77648-135271-32835140175211774995121065
41.Beal, BradleyWAS WashingtonSG44441585381-831102-286177-22434157191167865095201041
42.Payton, ElfridORL OrlandoPG35351016184-35622-5756-893810013822677469410446
43.Gordon, EricHOU HoustonSG40231308260-623129-383139-16815789310574289214788
44.Olynyk, KellyMIA MiamiFC43191025164-32554-13072-935119724895137369219454
45.Simmons, JonathonORL OrlandoGF43241233224-49239-124107-1424011615610011033917594
46.Murray, JamalDEN DenverPG44441300245-56078-221111-1214410514911780398913679
47.Sabonis, DomantasIND IndianaPF42121042206-3867-18101-13610824034888120168719520
48.Barea, JoseDAL DallasPG4411011190-43875-19963-8391281372665924872518
49.Fox, De'AaronSAC SacramentoPG3623951146-36018-6061-881680961538236878371
50.Butler, JimmyMIN MinnesotaGF44441619324-68252-146252-2886317423722355908617952
51.McCollum, C.J.POR PortlandSG43431563353-786107-251117-1342914617514196458517930
52.Porzingis, KristapsNYK New YorkFC38381261321-73970-183187-2305220926148112268586899
53.Curry, StephenGSW Golden StatePG3030979260-527122-295187-204191361551967450854829
54.Richardson, JoshMIA MiamiGF43431457206-44971-19663-7631112143111116548539546
55.Jack, JarrettNYK New YorkPG42411125141-31716-5341-52151321472567729852339
56.Griffin, BlakeLAC L.A. ClippersPF2727920202-46850-151151-188391672061456322849605
57.Bradley, AveryDET DetroitG35351111209-50570-17460-77176683767442837548
58.Walker, KembaCHA CharlottePG40401387293-69097-281186-2191711713423055488211869
59.Evans, TyrekeMEM MemphisGF41221272296-63489-219124-1573517621119677448214805
60.Jackson, ReggieDET DetroitPG3333894181-40642-12479-942271931806921823483
61.Kuzma, KyleLAL L.A. LakersPF42201318265-57684-22490-122602072678194248118704
62.Horford, AlBOS BostonFC41411338222-42759-13647-656026332321873258142550
63.Ulis, TylerPHX PhoenixPG44321058126-33122-8255-671566811857846783329
64.Barton, WillDEN DenverGF43101337232-52679-21383-1133517120617381447726626
65.Lopez, RobinCHI ChicagoC44441251250-4732-755-72991172169483107739557
66.Ingles, JoeUTA UtahGF43431314144-33495-22719-24131751881839043778402
67.Ntilikina, FrankNYK New YorkPG41086988-24725-7727-3816829814410447779228
68.Thompson, KlayGSW Golden StateGF44441503353-725145-32252-582115717811274317526903
69.Beasley, MichaelNYK New YorkSF376709192-36714-3659-82441431875161157520457
70.Johnson, JamesMIA MiamiPF3513930138-28530-9155-802714717413998347525361
71.Davis, AnthonyNOP New OrleansPF37371332368-65626-75243-2969929439384694274771005
72.Harris, GaryDEN DenverSG40401393263-53090-23369-86258511012971777413685
73.Jackson, JoshPHX PhoenixSF4316951156-40228-10774-1284611315955117397414414
74.Clarkson, JordanLAL L.A. LakersG432976232-52553-16273-9634831171315029731590
75.Saric, DarioPHI PhiladelphiaSF39341188192-44270-19374-858618226810185277313528
76.Wade, DwyaneCLE ClevelandSG393916167-37819-5978-1103312015314869387327431
77.Fournier, EvanORL OrlandoGF36361174235-50880-20297-109189811610591347212647
78.Covington, RobertPHI PhiladelphiaSF38381226175-420106-27560-713219622871119667226516
79.Barnes, HarrisonDAL DallasSF45451571315-69161-173150-18050250300955630719841
80.Randolph, ZachSAC SacramentoPF3836962236-48325-8165-8369192261767530716562
81.Stephenson, LanceIND IndianaGF4451037157-35634-10844-653720824513110024717392
82.Love, KevinCLE ClevelandFC42421218259-55998-239189-214903124027291297019805
83.Waiters, DionMIA MiamiSG3030918163-41052-17051-69869771136123709429
84.Plumlee, MasonDEN DenverC4421893129-2250-148-1178017525586100287049306
85.Wiggins, AndrewMIN MinnesotaGF46461662310-71762-195124-199471421898286556929806
86.Murray, DejounteSAS San AntonioG4514792114-2723-1552-744316320611071356914283
87.Hollis-Jefferson, RondaeBKN BrooklynSF41401178220-4619-35160-200642102749189386827609
88.Jordan, DeAndreLAC L.A. ClippersC41411317199-3010-084-13918042960951119196841482
89.Brown, JaylenBOS BostonSF40401255212-45570-18177-1374418122555112466717571
90.Kanter, EnesNYK New YorkC41411031238-3950-274-8614226640855101226722550
91.Turner, EvanPOR PortlandGF43201150151-32919-6554-64181351539993286615375
92.Aldridge, LaMarcusSAS San AntonioPF43431448376-75923-66190-22814422336781103236547965
93.McConnell, TJPHI PhiladelphiaPG351867116-21814-3515-191910312216864466510261
94.Vucevic, NikolaORL OrlandoC34341018248-50548-14046-566125531611283356438590
95.Gordon, AaronORL OrlandoPF35341177234-51074-202110-148542252797269296326652
96.Capela, ClintHOU HoustonC3737975227-3410-174-12412628441044105246366528
97.Paul, ChrisHOU HoustonPG2525798160-35165-17381-881812414222866456311466
98.Gasol, PauSAS San AntonioFC43431070167-36335-8479-996528334813764136346448
99.Bogdanovic, BogdanSAC SacramentoSG40151050167-35056-14455-67148910311484396310445
100.Mudiay, EmmanuelDEN DenverPG320621101-25335-8755-69136477953917633292
Zobrazeno 1-100 z 470<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5  Následující  >>