Statistiky hráčů - Ztracené míče v sezóně 2017/18 (základní část)

Sezóna:2009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
Část sezóny:  Základní část | Playoff
Typ statistiky:  Absolutní čísla | Průměry
Pozice:  Všichni | Centři | Forwardi | Guardi
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 540<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  Následující  >>
PJMÉNOTÝMPOSTGPGSMINFGM-A3PM-AFTM-AOFFDEFTOTASTPFSTTOBSPTS
1.Westbrook, RussellOKC Oklahoma CityPG80802914757-168797-326417-566152652804820200147381202028
2.James, LeBronCLE ClevelandSF82823026857-1580149-406388-53197612709747136116347712251
3.Harden, JamesHOU HoustonSG72722551651-1449265-722624-72741348389630169126315502191
4.Simmons, BenPHI PhiladelphiaGF81812732544-9980-11191-341145514659661211140278701279
5.Cousins, DeMarcusNOP New OrleansFC48481737406-864104-294294-39410551261725718379242761210
6.Williams, LouisLAC L.A. ClippersSG79192589582-1337186-518432-4914015819841710685234191782
7.Embiid, JoelPHI PhiladelphiaC63631912510-105666-214359-467143547690199209402341111445
8.Antetokounmpo, GiannisMIL MilwaukeeGF75752756742-140243-140487-6411565977533612311092231062014
9.Oladipo, VictorIND IndianaSG75752552640-1342161-434294-36847343390323175177219571735
10.Bledsoe, EricMIL MilwaukeePG74742322468-989125-360252-31751233284370185149216421313
11.Mitchell, DonovanUTA UtahSG79712638595-1362187-550239-29752244296291213118215271616
12.Beal, BradleyWAS WashingtonSG82822977683-1484199-530292-3696130236337316096214361857
13.Holiday, JrueNOP New OrleansPG81812927615-1244120-356187-23862303365486201123213641537
14.Randle, JuliusLAL L.A. LakersPF82492190504-90410-45305-42518147365421027443213451323
15.George, PaulOKC Oklahoma CityGF79792891576-1340244-609338-41172375447263233161212391734
16.Jokic, NikolaDEN DenverC75732443504-1010111-280266-31319560880345821290210611385
17.Howard, DwightCHA CharlotteC81812463506-9111-7334-5822557571012105249482081311347
18.Durant, KevinGSW Golden StateSF68682325630-1222173-413359-40431433464366133502071191792
19.Rubio, RickyUTA UtahPG77772254346-82796-273220-25444307351410206121207111008
20.Lillard, DamianPOR PortlandPG73732670621-1415227-629493-5386226332548111777206271962
21.Green, DraymondGSW Golden StateSF70702287281-61977-256134-173754605355081859520291773
22.Drummond, AndreDET DetroitC78782625466-8810-11239-39539984812472372501142001271171
23.Booker, DevinPHX PhoenixSG54541865455-1054147-384289-3292621824425316847194141346
24.Gasol, MarcMEM MemphisC73732408434-1033109-320281-33778514592305185541941011258
25.Smith Jr., DennisDAL DallasPG69692049404-1024106-339134-1935021026035815271194181048
26.Middleton, KhrisMIL MilwaukeeSF82822982593-1272146-407320-36245384429328270119191211652
27.Prince, TaureanATL AtlantaSF82822464415-975176-457152-1805033938921416885191421158
28.Schroder, DennisATL AtlantaPG67672078500-114676-262225-265441642084171477218361301
29.Lowry, KyleTOR TorontoPG78782510403-944238-596223-2616636843453719285183191267
30.Nurkic, JusufPOR PortlandC79792088480-9510-7172-273189519708143247641831111132
31.Walker, KembaCHA CharlottePG80802736588-1363231-601363-420322162484449891179241770
32.Teague, JeffMIN MinnesotaPG70702311354-79484-228202-2392418520949217110217723994
33.DeRozan, DeMarTOR TorontoSG80802711645-141389-287461-5595925631541715185175221840
34.Fox, De'AaronSAC SacramentoPG73602026328-79747-153141-195331712043201637017320844
35.Murray, JamalDEN DenverPG81802565479-1062165-436229-2538221529727417379172281352
36.Payton, ElfridPHX PhoenixPG63631808329-66730-92109-168642102743931478316822797
37.Dragic, GoranMIA MiamiPG75752378484-1075111-300217-2715425330735918063166121296
38.Griffin, BlakeDET DetroitPF58581970436-996111-322259-3307335542833413941165181242
39.Davis, AnthonyNOP New OrleansFC75752727780-146255-162495-5981876458321741591151621932110
40.Towns, Karl-AnthonyMIN MinnesotaC82822918639-1172120-285345-4022387741012199285641591151743
41.Ingles, JoeUTA UtahGF82812578335-718204-46466-83243203443921789015920940
42.Wall, JohnWAS WashingtonPG41411410280-66762-167175-24122128150393805715845797
43.Bazemore, KentATL AtlantaSG65651789284-676108-274160-2012522324822814710015745836
44.Curry, StephenGSW Golden StatePG51511631428-864212-501278-302362252613101148015381346
45.LeVert, CarisBKN BrooklynGF71101864320-73585-245133-187532072602991598215322858
46.McCollum, C.J.POR PortlandSG81812923667-1505189-476209-2505326832127216877151351732
47.Rondo, RajonNOP New OrleansPG65631705231-49450-15025-46312322635331197015110537
48.Dunn, KrisCHI ChicagoPG52431525286-66643-13484-1142419722131017410415027699
49.Barton, WillDEN DenverGF81402683465-1028156-422182-2267033940933116882149521268
50.Ingram, BrandonLAL L.A. LakersSF59591975358-76141-105192-282572573142301634514943949
51.Saric, DarioPHI PhiladelphiaPF78732310403-890157-399178-20715436652020216051148201141
52.Olynyk, KellyMIA MiamiFC76221779316-636106-280134-174893424312072226214735872
53.Russell, D'AngeloBKN BrooklynG48351234278-67290-27897-13130159189249933614717743
54.Jackson, JoshPHX PhoenixSF77351959389-93257-217177-2799525635111921880146351012
55.Simmons, JonathonORL OrlandoGF69502029354-76169-204185-241611782391711755814616962
56.Beasley, MichaelNYK New YorkSF74301653409-80734-86124-159973174141231453614343976
57.Barea, JoseDAL DallasPG69101603303-690115-31380-1021518620143483351433801
58.Johnson, JamesMIA MiamiPF73411943309-61457-185113-162612973582801927014151788
59.Irving, KyrieBOS BostonPG60601931534-1087166-407232-2613319422730612265140171466
60.Kuzma, KyleLAL L.A. LakersPF77372401468-1039159-434147-2088839548314116049140341242
61.Richardson, JoshMIA MiamiGF81812689399-885127-336120-14269216285231199121140751045
62.Wade, DwyaneMIA MiamiSG6731536299-68232-111135-189502022522281246114047765
63.Wiggins, AndrewMIN MinnesotaGF82822979569-1300112-338202-3148227635816016391138511452
64.Jordan, DeAndreLAC L.A. ClippersC77772424373-5780-0181-31232984211711172033913771927
65.Sabonis, DomantasIND IndianaFC74191810340-66113-37168-2241654075721512204013732861
66.Ball, LonzoLAL L.A. LakersPG52501780203-56490-29532-71692913603761178813643528
67.Murray, DejounteSAS San AntonioPG81481743270-6099-34105-1481103494592311519713431654
68.Horford, AlBOS BostonFC72722277368-75397-22694-1201034275303391384313278927
69.Stephenson, LanceIND IndianaGF8271850303-70967-23284-127623624242351774613117757
70.Batum, NicolasCHA CharlotteGF64641981270-65092-274108-13057249306349726513123740
71.Ntilikina, FrankNYK New YorkPG7891706182-50050-15749-68371401772501816513118463
72.Gordon, EricHOU HoustonSG69302154415-970218-608195-2412514517015411644130271243
73.Smart, MarcusBOS BostonG54111614189-51575-24997-133431461892591337112923550
74.Thompson, KlayGSW Golden StateGF73732506575-1179229-52182-983124627718511755128341461
75.Paul, ChrisHOU HoustonPG58581847367-798144-379203-2213727631345714196128141081
76.Adams, StevenOKC Oklahoma CityC76762487448-7120-2160-2863843016858821592128781056
77.Dinwiddie, SpencerBKN BrooklynG80582306324-838141-433218-2684021925952418668128231007
78.Clarkson, JordanCLE ClevelandG8121888430-954112-318152-190571602172211075812761124
79.Morris, MarkieffWAS WashingtonPF73731968330-68776-207105-128753344091422165612738841
80.Ulis, TylerPHX PhoenixPG71431658214-55142-14684-10124104128311120701277554
81.Covington, RobertPHI PhiladelphiaSF80802532345-836203-550116-13655378433156238137126721009
82.Bogdanovic, BogdanSAC SacramentoGF78532175344-772129-329100-119311922232581727212516917
83.Hield, BuddySAC SacramentoSG80122024416-933176-40871-815525230715514885124221079
84.Brown, JaylenBOS BostonSF70702152373-803121-306150-2336628034611418170124261017
85.Brooks, DillonMEM MemphisGF82742350340-77294-264124-166492082571352337312417898
86.Augustin, D.J.ORL OrlandoPG75361760244-540114-272164-1893013016028794541230766
87.Kanter, EnesNYK New YorkC71711830422-7130-2156-18427350778010518736122371000
88.Hollis-Jefferson, RondaeBKN BrooklynF68591920342-72413-54249-3161013584591671456512148946
89.Harris, GaryDEN DenverSG67652304440-908156-394134-16237139176194119122119151170
90.Barnes, HarrisonDAL DallasSF77772634537-1208119-333259-313773914681529449118141452
91.Evans, TyrekeMEM MemphisGF52321607366-809114-286164-209442212652699657117171010
92.Chalmers, MarioMEM MemphisPG66101421168-44353-191118-138131441571971797911714507
93.Randolph, ZachSAC SacramentoPF59571508361-76351-14784-107973003971271194211610857
94.Valanciunas, JonasTOR TorontoC77771727390-68730-74170-211183477660811922911569980
95.Jack, JarrettNYK New YorkPG62561548189-44325-8663-752216919134898351154466
96.Tatum, JaysonBOS BostonSF80802438397-835105-242213-2585035240212817083114581112
97.Mudiay, EmmanuelNYK New YorkPG64141245204-52647-14898-12926126152206804111311553
98.Bender, DraganPHX PhoenixFC82372069187-484118-32239-51403213611301662211253531
99.McConnell, TJPHI PhiladelphiaPG7611706210-42127-6231-39371892263031229211213478
100.Aldridge, LaMarcusSAS San AntonioFC75752509687-134727-92334-39924638963515216143111901735
Zobrazeno 1-100 z 540<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  Následující  >>