Statistiky hráčů - Doskoky celkem v sezóně 2017/18 (základní část)

Sezóna:2009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/18
Část sezóny:  Základní část | Playoff
Typ statistiky:  Absolutní čísla | Průměry
Pozice:  Všichni | Centři | Forwardi | Guardi
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 470<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5  Následující  >>
PJMÉNOTÝMPOSTGPGSMINFGM-A3PM-AFTM-AOFFDEFTOTASTPFSTTOBSPTS
1.Jordan, DeAndreLAC L.A. ClippersC41411317199-3010-084-13918042960951119196841482
2.Drummond, AndreDET DetroitC40401309226-4230-3119-1891954015961521296011250571
3.Towns, Karl-AnthonyMIN MinnesotaC46461647345-64170-167165-197124427551104158399669925
4.Cousins, DeMarcusNOP New OrleansFC43431551369-78394-267260-3489145454521916368215671092
5.Howard, DwightCHA CharlotteC42421274239-4440-2172-326147373520581372713159650
6.Westbrook, RussellOKC Oklahoma CityPG44441586408-93261-197221-313793504294371038920391098
7.Antetokounmpo, GiannisMIL MilwaukeeGF41411534425-77517-65294-3799531941418612863114511161
8.Capela, ClintHOU HoustonC3737975227-3410-174-12412628441044105246366528
9.Kanter, EnesNYK New YorkC41411031238-3950-274-8614226640855101226722550
10.Love, KevinCLE ClevelandFC42421218259-55998-239189-214903124027291297019805
11.Davis, AnthonyNOP New OrleansPF37371332368-65626-75243-2969929439384694274771005
12.Jokic, NikolaDEN DenverC37351141220-45743-128116-13410227838018894489827599
13.Aldridge, LaMarcusSAS San AntonioPF43431448376-75923-66190-22814422336781103236547965
14.Gortat, MarcinWAS WashingtonC44441202171-3140-064-104982663647996255535406
15.Gasol, MarcMEM MemphisC42421454266-63658-176184-220553053601661053012364774
16.Gibson, TajMIN MinnesotaPF46461540233-4067-2983-10711923635560128385333556
17.Sabonis, DomantasIND IndianaPF42121042206-3867-18101-13610824034888120168719520
18.Gasol, PauSAS San AntonioFC43431070167-36335-8479-996528334813764136346448
19.James, LeBronCLE ClevelandSF43431587448-80579-210197-256522933453777474186491172
20.Adams, StevenOKC Oklahoma CityC39391253223-3550-177-12519514634138111476241523
21.Embiid, JoelPHI PhiladelphiaC3131971254-52328-97202-253682683361061091912960738
22.Chandler, TysonPHX PhoenixC343487288-1430-048-751062283343686124321224
23.Len, AlexPHX PhoenixC402833123-2230-094-1281122183304988135036340
24.Horford, AlBOS BostonFC41411338222-42759-13647-656026332321873258142550
25.Nurkic, JusufPOR PortlandC41411106239-5150-7112-17285236321771253110752590
26.Vucevic, NikolaORL OrlandoC34341018248-50548-14046-566125531611283356438590
27.Simmons, BenPHI PhiladelphiaGF39391371275-5360-10105-189692443132831137515638655
28.Markkanen, LauriCHI ChicagoPF41411233228-530101-26980-94452653105465245122637
29.Green, DraymondGSW Golden StateSF39391260154-33946-15178-101452643092971015110750432
30.Randle, JuliusLAL L.A. LakersPF4310989217-4008-32127-18582226308841432010329569
31.Valanciunas, JonasTOR TorontoC3838791163-2946-1891-107832183012597125325423
32.Barnes, HarrisonDAL DallasSF45451571315-69161-173150-18050250300955630719841
33.Davis, EdPOR PortlandPF44080588-1630-042-6710019329318110223828218
34.Whiteside, HassanMIA MiamiC2525638143-2592-258-80722172891651203944346
35.Henson, JohnMIL MilwaukeeFC42351034154-2600-447-878020228253116205663355
36.Gordon, AaronORL OrlandoPF35341177234-51074-202110-148542252797269296326652
37.Hollis-Jefferson, RondaeBKN BrooklynSF41401178220-4619-35160-200642102749189386827609
38.Favors, DerrickUTA UtahFC40401125205-3705-2182-114971772745992295340497
39.Saric, DarioPHI PhiladelphiaSF39341188192-44270-19374-858618226810185277313528
40.Kuzma, KyleLAL L.A. LakersPF42201318265-57684-22490-122602072678194248118704
41.O'Quinn, KyleNYK New YorkC443757126-2110-658-786519926488122195746310
42.Carroll, DeMarreBKN BrooklynF39391128165-41166-19699-130641992637388355415495
43.Porzingis, KristapsNYK New YorkFC38381261321-73970-183187-2305220926148112268586899
44.Randolph, ZachSAC SacramentoPF3836962236-48325-8165-8369192261767530716562
45.Cauley-Stein, WillieSAC SacramentoC40271062200-3882-981-130671942619092395933483
46.Biyombo, BismackORL OrlandoFC441079991-1740-159-8885176261248794557241
47.Young, ThaddeusIND IndianaPF44441420228-47042-11521-36861712578897665519519
48.Ball, LonzoLAL L.A. LakersPG36361222142-39959-19524-504820925725578559832367
49.Durant, KevinGSW Golden StateSF37371285352-68595-230178-20121235256197843111978977
50.Porter, OttoWAS WashingtonSF40401274220-45167-15748-58472092567179633423555
51.Anthony, CarmeloOKC Oklahoma CityF43431410279-67392-25998-1303122425563120285926748
52.Plumlee, MasonDEN DenverC4421893129-2250-148-1178017525586100287049306
53.Collins, JohnATL AtlantaPF374814160-2731-774-10110415025439116255340395
54.Tucker, P.J.HOU HoustonGF424113276-20045-13431-394920125039115413912228
55.Nowitzki, DirkDAL DallasPF45451129208-44773-17759-66172312487577253119548
56.Olynyk, KellyMIA MiamiFC43191025164-32554-13072-935119724895137369219454
57.Tatum, JaysonBOS BostonSF45451389212-42563-137136-165342112456195425838623
58.Stephenson, LanceIND IndianaGF4451037157-35634-10844-653720824513110024717392
59.Koufos, KostaSAC SacramentoC424775107-1970-024-53771682454877293019238
60.Baynes, AronBOS BostonFC4533829113-2350-642-577316623941107144227268
61.Valentine, DenzelCHI ChicagoSG44311252164-38880-20319-24302082381309833495427
62.Butler, JimmyMIN MinnesotaGF44441619324-68252-146252-2886317423722355908617952
63.Lowry, KyleTOR TorontoPG39391285198-474113-291121-1373120623726988491054630
64.Prince, TaureanATL AtlantaSF43431331202-46878-19358-743320423710790399628540
65.Warren, TJPHX PhoenixSF42421351339-68912-63136-177821512336093396126826
66.Covington, RobertPHI PhiladelphiaSF38381226175-420106-27560-713219622871119667226516
67.Ibaka, SergeTOR TorontoPF37371039202-41455-15148-633719022726107154357507
68.George, PaulOKC Oklahoma CityGF41411500288-667127-295141-175351912261241269311927844
69.Anderson, RyanHOU HoustonPF41401174146-34290-24246-58671592264279183315428
70.Brown, JaylenBOS BostonSF40401255212-45570-18177-1374418122555112466717571
71.Anderson, KyleSAS San AntonioSF37311012116-2257-2268-86411792209956505124307
72.Harris, TobiasDET DetroitF42421365281-609104-24199-119341852198073314311765
73.Chandler, WilsonDEN DenverSF40401241139-33543-13158-68581612198380195815379
74.Middleton, KhrisMIL MilwaukeeSF43431595309-67881-238157-1801819921718114254997856
75.Ingram, BrandonLAL L.A. LakersSF40401368240-52124-67138-205411752161351163310529642
76.Lopez, RobinCHI ChicagoC44441251250-4732-755-72991172169483107739557
77.Turner, MylesIND IndianaC3332964173-35328-8485-114391762155290165574459
78.Nance Jr., LarryLAL L.A. LakersPF3217697119-2020-244-70821332154491453215282
79.Oubre, KellyWAS WashingtonSF4491197176-40069-17699-1193617821448127384919520
80.Portis, BobbyCHI ChicagoPF350720164-33832-8962-77661472135344164010422
81.Aminu, Al-FarouqPOR PortlandSF3129935110-26661-15221-29401732133364273323302
82.Evans, TyrekeMEM MemphisGF41221272296-63489-219124-1573517621119677448214805
83.Powell, DwightDAL DallasPF440818125-21212-4555-77611472083997342716317
84.Chriss, MarquesePHX PhoenixPF4236890109-26034-11249-793916920853124295442301
85.Dieng, GorguiMIN MinnesotaC430786108-22212-3952-67631442074984313718280
86.Barton, WillDEN DenverGF43101337232-52679-21383-1133517120617381447726626
87.Griffin, BlakeLAC L.A. ClippersPF2727920202-46850-151151-188391672061456322849605
88.Murray, DejounteSAS San AntonioG4514792114-2723-1552-744316320611071356914283
89.Oladipo, VictorIND IndianaSG39391326341-696102-245165-20920184204155957711135949
90.Rozier, TerryBOS BostonPG4501039152-38471-19541-5228172200916245345416
91.Williams, MarvinCHA CharlotteF42421088141-29169-15455-63411592004662293115406
92.Poeltl, JakobTOR TorontoC420735127-1941-233-628811019822110153446288
93.Holiday, JustinCHI ChicagoSG43431472196-506108-27993-1122517219710082475628593
94.Ariza, TrevorHOU HoustonSF40401449167-394111-28949-5523172195697763388494
95.Morris, MarkieffWAS WashingtonPF3636906143-30334-8746-573915519444113235917366
96.Lyles, TreyDEN DenverPF391780150-29452-12156-85321611934054193413408
97.Beal, BradleyWAS WashingtonSG44441585381-831102-286177-22434157191167865095201041
98.Siakam, PascalTOR TorontoPF414822116-24612-8122-39491411907384363123266
99.Wiggins, AndrewMIN MinnesotaGF46461662310-71762-195124-199471421898286556929806
100.Lamb, JeremyCHA CharlotteSG41141060206-46147-135117-137241651899870345216576
Zobrazeno 1-100 z 470<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5  Následující  >>