Statistiky hráčů - Asistence v sezóně 2017/18 (playoff)

Sezóna:2009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/18
Část sezóny:  Základní část | Playoff
Typ statistiky:  Absolutní čísla | Průměry
Pozice:  Všichni | Centři | Forwardi | Guardi
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 198<<  Předcházející  1 | 2  Následující  >>
PJMÉNOTÝMPOSTGPGSMINFGM-A3PM-AFTM-AOFFDEFTOTASTPFSTTOBSPTS
1.Rondo, RajonNOP New OrleansPG4414119-393-74-5228305310314145
2.Simmons, BenPHI PhiladelphiaGF4415229-560-119-2811324339151017277
3.Wall, JohnWAS WashingtonPG3310727-603-1123-2611213388812480
4.Westbrook, RussellOKC Oklahoma CityPG3311222-613-1115-17330333010716062
5.Lowry, KyleTOR TorontoPG3310913-337-2010-11113142913613043
6.Holiday, JrueNOP New OrleansPG4415046-817-2012-17511162695132111
7.James, LeBronCLE ClevelandSF3312634-636-1624-3372734254412298
8.Rubio, RickyUTA UtahPG3310320-527-2014-1632225247710261
9.Green, DraymondGSW Golden StateSF3310711-315-154-52171924867531
10.Harden, JamesHOU HoustonSG3310826-6511-3022-2721315226610385
11.Antetokounmpo, GiannisMIL MilwaukeeGF3311532-513-617-2532427211469384
12.Rozier, TerryBOS BostonPG3310917-398-1913-1518920545155
13.Durant, KevinGSW Golden StateSF3310428-535-1921-2212324199210182
14.Lillard, DamianPOR PortlandPG4416225-719-3015-1731518198516074
15.Johnson, JamesMIA MiamiPF4412921-377-119-1432225191259458
16.Dragic, GoranMIA MiamiPG4412129-596-1514-2039121812510078
17.Paul, ChrisHOU HoustonPG339422-435-149-10099181158158
18.Oladipo, VictorIND IndianaSG3310425-529-2513-1801515176915172
19.Teague, JeffMIN MinnesotaPG338916-304-1010-13112131712310246
20.Collison, DarrenIND IndianaPG339410-273-102-41111215245025
21.McCollum, C.J.POR PortlandSG4415540-7711-2610-130881411591101
22.Middleton, KhrisMIL MilwaukeeSF3311832-5112-193-711920141337279
23.DeRozan, DeMarTOR TorontoGF3310730-626-1411-14281014317177
24.Richardson, JoshMIA MiamiGF4412215-396-196-7411151414115442
25.Covington, RobertPHI PhiladelphiaSF4411612-327-186-941923141446537
26.Wade, DwyaneMIA MiamiSG409627-550-218-22313161310610172
27.Olynyk, KellyMIA MiamiFC4010914-287-1211-1551015131447546
28.Iguodala, AndreGSW Golden StateGF337810-206-121-41171813313227
29.Saric, DarioPHI PhiladelphiaSF4412627-6512-279-10131629121348175
30.Bledsoe, EricMIL MilwaukeePG339417-382-92-321315121117238
31.Redick, J.J.PHI PhiladelphiaSG4412824-538-2717-1913411643173
32.Beal, BradleyWAS WashingtonSG3310421-477-207-808811862056
33.Winslow, JustiseMIA MiamiGF4010012-335-138-1352126111637437
34.Butler, JimmyMIN MinnesotaGF3310317-367-1211-131151610734052
35.Turner, EvanPOR PortlandGF338712-332-72-2571210836128
36.Lawson, TyWAS WashingtonPG20475-145-64-416710303019
37.Thompson, KlayGSW Golden StateGF3311231-4913-202-20559613077
38.Belinelli, MarcoPHI PhiladelphiaSG4012324-5011-2713-16191091061072
39.Horford, AlBOS BostonFC3310419-323-515-17515209743356
40.Wiggins, AndrewMIN MinnesotaGF339820-405-126-10514199826251
41.Joseph, CoryIND IndianaPG30655-131-44-40559641115
42.Aldridge, LaMarcusSAS San AntonioPF339822-430-022-23816248416166
43.Mills, PattySAS San AntonioPG339215-346-184-40558827140
44.Favors, DerrickUTA UtahFC3310115-262-36-111214268423338
45.Morris, MarkieffWAS WashingtonPF338414-252-75-52141681221135
46.Wright, DelonTOR TorontoPG307112-274-107-80338674335
47.Mitchell, DonovanUTA UtahSG3311330-677-2110-113242776510277
48.Rose, DerrickMIN MinnesotaPG306219-393-51-11237424042
49.Gay, RudySAS San AntonioSF329015-353-125-8611177963138
50.Tatum, JaysonBOS BostonSF3310115-382-85-7319227376337
51.Ingles, JoeUTA UtahGF339813-309-192-225771114037
52.Gasol, PauSAS San AntonioFC30549-150-26-6013137504124
53.Murray, DejounteSAS San AntonioG33518-171-14-42797844121
54.Johnson, AmirPHI PhiladelphiaFC41699-180-02-2107177722120
55.Mirotic, NikolaNOP New OrleansPF4414928-4912-265-623638610721073
56.Brown, JaylenBOS BostonSF3310825-508-203-449136814161
57.Gobert, RudyUTA UtahC3310915-210-015-261420346937645
58.Brogdon, MalcolmMIL MilwaukeeG318013-283-112-228106918031
59.Moore, E'TwaunNOP New OrleansSG4411412-272-84-7411156843030
60.Crawford, JamalMIN MinnesotaSG30749-274-127-91896210029
61.Collins, ZachPOR PortlandFC407011-303-143-4391261032228
62.Clark, IanNOP New OrleansSG40809-205-90-003361035123
63.West, DavidGSW Golden StatePF30486-90-14-429116611216
64.Connaughton, PatPOR PortlandGF40596-152-102-22246911116
65.Looney, KevonGSW Golden StatePF30646-110-10-038116734312
66.Davis, AnthonyNOP New OrleansPF4415549-863-1031-3812364851471011132
67.Aminu, Al-FarouqPOR PortlandSF4413127-5213-302-21224365846269
68.Bogdanovic, BojanIND IndianaSF3310619-389-186-100131351045053
69.Embiid, JoelPHI PhiladelphiaC22627-223-820-283161958211837
70.Ibaka, SergeTOR TorontoPF339313-264-86-7423275504536
71.Towns, Karl-AnthonyMIN MinnesotaC3310210-312-79-13929385725431
72.Porter, OttoWAS WashingtonSF338812-243-62-2015155441329
73.Livingston, ShaunGSW Golden StateGF30589-190-111-1237105215029
74.Hill, GeorgeCLE ClevelandPG33629-162-66-822451016026
75.Felton, RaymondOKC Oklahoma CityPG30499-196-100-00445232224
76.Hood, RodneyCLE ClevelandGF316510-212-90-20225434022
77.Henson, JohnMIL MilwaukeeFC22749-130-01-248125404719
78.Larkin, ShaneBOS BostonPG30568-172-90-00115714018
79.Exum, DanteUTA UtahPG30407-130-12-21345217016
80.Dellavedova, MatthewMIL MilwaukeePG20212-21-10-0011530205
81.Fultz, MarkellePHI PhiladelphiaG30231-70-03-4033542105
82.Jones, TyusMIN MinnesotaPG30432-60-10-0077501104
83.George, PaulOKC Oklahoma CityGF3312126-5715-3110-122171946310377
84.Nurkic, JusufPOR PortlandC449419-390-09-1112203241463547
85.Valanciunas, JonasTOR TorontoC336918-252-34-6325284526342
86.Stephenson, LanceIND IndianaGF306513-281-73-5212144907030
87.Adams, StevenOKC Oklahoma CityC338512-200-05-8971641113129
88.Monroe, GregBOS BostonC30509-210-010-15910194207128
89.Brewer, CoreyOKC Oklahoma CitySF33909-173-66-646104962327
90.Cook, QuinnGSW Golden StatePG30649-224-111-2110114312123
91.Ginobili, ManuSAS San AntonioSG30567-202-93-41674774119
92.Nance Jr., LarryCLE ClevelandPF30729-120-00-3411154934218
93.Crowder, JaeUTA UtahSF30705-183-155-60664873018
94.Harkless, MauricePOR PortlandSF21537-132-60-03584401116
95.Green, JeffCLE ClevelandSF31553-161-71-2156462228
96.Scott, MikeWAS WashingtonPF308218-246-74-437103614046
97.Love, KevinCLE ClevelandFC3310615-378-175-6922313829143
98.Capela, ClintHOU HoustonC339017-270-05-101326393611539
99.McGee, JaValeGSW Golden StateC335013-170-05-6510153832431
100.Gordon, EricHOU HoustonSG309211-396-263-54373313131
Zobrazeno 1-100 z 198<<  Předcházející  1 | 2  Následující  >>