Statistiky hráčů - Asistence v sezóně 2017/18 (playoff)

Sezóna:2009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
Část sezóny:  Základní část | Playoff
Typ statistiky:  Absolutní čísla | Průměry
Pozice:  Všichni | Centři | Forwardi | Guardi
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 208<<  Předcházející  1 | 2 | 3  Následující  >>
PJMÉNOTÝMPOSTGPGSMINFGM-A3PM-AFTM-AOFFDEFTOTASTPFSTTOBSPTS
1.James, LeBronCLE ClevelandSF2222922275-51039-114159-2133116920019852309423748
2.Green, DraymondGSW Golden StateSF212181983-19221-7939-494218022217175416331226
3.Harden, JamesHOU HoustonSG1717621158-38552-174118-13314758911646386511486
4.Rondo, RajonNOP New OrleansPG9930238-928-199-1495968110201333293
5.Rozier, TerryBOS BostonPG1919696108-26651-14746-568921001093824226313
6.Durant, KevinGSW Golden StateSF2121807212-43547-138137-152131501639943155025608
7.Paul, ChrisHOU HoustonPG1515517118-25737-9944-5398089874730284317
8.Lowry, KyleTOR TorontoPG101036160-11828-6326-3224143853315310174
9.Curry, StephenGSW Golden StatePG1514555137-30464-16245-47982918138264311383
10.Smart, MarcusBOS BostonG15444948-14315-6836-491442568044263610147
11.Simmons, BenPHI PhiladelphiaGF101036961-1250-141-58167894773417448163
12.Wall, JohnWAS WashingtonPG6623456-1274-2140-4733134691614278156
13.Horford, AlBOS BostonFC1919679111-20415-4362-75321251576339193222299
14.Holiday, JrueNOP New OrleansPG9934888-17016-5021-3094251572210235213
15.Tatum, JaysonBOS BostonSF1919683123-26123-7182-971073835250234110351
16.Mitchell, DonovanUTA UtahSG1111411102-24325-8039-4395665463516324268
17.Westbrook, RussellOKC Oklahoma CityPG6623564-16115-4233-4011617245219310176
18.Antetokounmpo, GiannisMIL MilwaukeeGF7728069-1214-1438-5585967442810176180
19.Hill, GeorgeCLE ClevelandPG191855759-13116-5141-53132841425210228175
20.Oladipo, VictorIND IndianaSG7726153-12723-5730-4135558421117243159
21.Rubio, RickyUTA UtahPG6618128-7910-3218-23539444213818384
22.Iguodala, AndreGSW Golden StateGF151240142-8514-3724-34115768412921147122
23.DeRozan, DeMarTOR TorontoGF101035487-19910-3543-536303640245236227
24.Thompson, KlayGSW Golden StateGF2121794159-34267-15727-31117586384816316412
25.Ingles, JoeUTA UtahGF111138257-12135-7711-175434837296262160
26.Saric, DarioPHI PhiladelphiaSF101032959-14020-5234-40324173352810154172
27.Love, KevinCLE ClevelandFC2121660109-27836-10659-6449166215345815418313
28.Collison, DarrenIND IndianaPG7721431-688-239-121202133779079
29.Green, JeffCLE ClevelandSF22252358-14221-7033-4674653323671715170
30.West, DavidGSW Golden StatePF18017527-451-24-411263732236101059
31.Livingston, ShaunGSW Golden StateGF21036259-1100-122-2511364731337161140
32.Teague, JeffMIN MinnesotaPG5515323-517-1812-17315182919314265
33.Gordon, EricHOU HoustonSG17254984-22143-13051-6193645282910248262
34.Brown, JaylenBOS BostonSF1815583124-26644-11232-501671872658142310324
35.Redick, J.J.PHI PhiladelphiaSG101034260-13526-7536-423121526218111182
36.Bledsoe, EricMIL MilwaukeePG7722537-847-2214-20322252619715695
37.Smith, J.R.CLE ClevelandSG222170665-18744-12017-22105060255421194191
38.Covington, RobertPHI PhiladelphiaSF10828127-8315-4812-1612415325301111981
39.Embiid, JoelPHI PhiladelphiaC8827860-1388-2943-612378101243172914171
40.Johnson, JamesMIA MiamiPF5516123-427-139-14327302417610662
41.Dragic, GoranMIA MiamiPG5515635-758-2115-22310132315515093
42.Wright, DelonTOR TorontoPG10021531-689-2115-16319222310159986
43.McConnell, TJPHI PhiladelphiaPG10215525-362-33-562026231366055
44.Capela, ClintHOU HoustonC171752095-1440-026-55611361972238141536216
45.Middleton, KhrisMIL MilwaukeeSF7727567-11225-4114-191353622306165173
46.Tucker, P.J.HOU HoustonGF171756952-10835-7512-1823881112246111413151
47.Ariza, TrevorHOU HoustonSF171758250-13926-9123-3195665224419102149
48.Morris, MarcusBOS BostonPF19456282-22330-7242-59208310321607195236
49.Joseph, CoryIND IndianaPG7014312-333-116-621517211094233
50.Belinelli, MarcoPHI PhiladelphiaSG10027343-10616-4627-31120212020740129
51.Butler, JimmyMIN MinnesotaGF5517028-638-1715-183273020945179
52.Stephenson, LanceIND IndianaGF7014930-658-265-931619202029173
53.Larkin, ShaneBOS BostonPG11015416-354-135-511011201556041
54.Korver, KyleCLE ClevelandGF221150559-14145-10919-226465219449149182
55.Baynes, AronBOS BostonFC191238945-8911-2313-18457311819434811114
56.Crowder, JaeUTA UtahSF11232335-10822-6618-2845256192515142110
57.Looney, KevonGSW Golden StatePF21538739-720-28-214247891950148886
58.Lillard, DamianPOR PortlandPG4416225-719-3015-1731518198516074
59.Olynyk, KellyMIA MiamiFC5014621-448-1914-2071623191978664
60.Nance Jr., LarryCLE ClevelandPF20030741-600-114-31355590183516121496
61.Hood, RodneyCLE ClevelandGF17126039-924-249-12724311830513491
62.Wade, DwyaneMIA MiamiSG5012731-700-421-26318211811711183
63.Beal, BradleyWAS WashingtonSG6621649-10821-4520-232182017197152139
64.Burks, AlecUTA UtahSG9012030-649-2013-152222417948182
65.Brogdon, MalcolmMIL MilwaukeeG7518624-555-198-10321241714112061
66.George, PaulOKC Oklahoma CityGF6625149-12019-5231-364323616178244148
67.Ginobili, ManuSAS San AntonioSG5010715-376-189-1111415161377145
68.Dellavedova, MatthewMIL MilwaukeePG60784-122-92-214516626012
69.Davis, AnthonyNOP New OrleansPF99358106-2046-2253-6424971211530182321271
70.Mirotic, NikolaNOP New OrleansPF9932049-10222-5115-19977861524101012135
71.Moore, E'TwaunNOP New OrleansSG9928441-889-2511-166172315206111102
72.O'Neale, RoyceUTA UtahSF11525928-5610-2812-193353815301016478
73.Bell, JordanGSW Golden StatePG17017317-320-17-14153247151866941
74.Lawson, TyWAS WashingtonPG50969-265-86-62111315633029
75.McCollum, C.J.POR PortlandSG4415540-7711-2610-130881411591101
76.Richardson, JoshMIA MiamiGF5513015-406-196-7411151417115542
77.Gasol, PauSAS San AntonioFC509010-201-39-102222414506130
78.Favors, DerrickUTA UtahFC11928642-682-516-33203757131781011102
79.Ilyasova, ErsanPHI PhiladelphiaPF10123336-849-3112-212650761325710493
80.Clarkson, JordanCLE ClevelandG19028637-12311-465-6923321321813390
81.Bogdanovic, BojanIND IndianaSF7723832-8117-456-10123241323613087
82.Rose, DerrickMIN MinnesotaPG5011929-577-106-718913928071
83.Mills, PattySAS San AntonioPG5516525-5713-354-52810131539167
84.Winslow, JustiseMIA MiamiGF5012515-427-1912-1772633131748449
85.VanVleet, FredTOR TorontoPG6111413-398-287-80101013804041
86.Valanciunas, JonasTOR TorontoC10924458-1072-528-343075105122241915146
87.Aldridge, LaMarcusSAS San AntonioPF5517737-803-541-42133346129392118
88.Crawford, JamalMIN MinnesotaSG5012321-477-1710-131121312655059
89.Gobert, RudyUTA UtahC111138355-840-035-5843751181134102125145
90.Thompson, TristanCLE ClevelandFC191141649-830-120-27446811211262118118
91.Ibaka, SergeTOR TorontoPF10926030-729-2418-2213465911211161387
92.Cook, QuinnGSW Golden StatePG17017530-677-3114-1722123111345281
93.Towns, Karl-AnthonyMIN MinnesotaC5517028-603-1117-231552671114212576
94.Clark, IanNOP New OrleansSG9019028-6610-284-42810112089270
95.Gay, RudySAS San AntonioSF5416026-654-185-991928111686161
96.Miller, DariusNOP New OrleansSF9016214-349-246-621820111056043
97.Wiggins, AndrewMIN MinnesotaGF5516430-687-2112-2052126101429279
98.Young, ThaddeusIND IndianaPF7723736-602-75-132232541022127679
99.Parker, JabariMIL MilwaukeeF7016728-626-198-1383543101576470
100.Morris, MarkieffWAS WashingtonPF6618124-492-129-10143145102246559
Zobrazeno 1-100 z 208<<  Předcházející  1 | 2 | 3  Následující  >>