Statistiky hráčů - Trefené trestné hody v sezóně 2017/18 (základní část)

Sezóna:2009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/18
Část sezóny:  Základní část | Playoff
Typ statistiky:  Absolutní čísla | Průměry
Pozice:  Všichni | Centři | Forwardi | Guardi
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 470<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5  Následující  >>
PJMÉNOTÝMPOSTGPGSMINFGM-A3PM-AFTM-AOFFDEFTOTASTPFSTTOBSPTS
1.Harden, JamesHOU HoustonSG35351271334-741145-372319-368171581753189463154191132
2.Antetokounmpo, GiannisMIL MilwaukeeGF41411534425-77517-65294-3799531941418612863114511161
3.DeRozan, DeMarTOR TorontoGF42421453373-77648-135271-32835140175211774995121065
4.Cousins, DeMarcusNOP New OrleansFC43431551369-78394-267260-3489145454521916368215671092
5.Butler, JimmyMIN MinnesotaGF44441619324-68252-146252-2886317423722355908617952
6.Davis, AnthonyNOP New OrleansPF37371332368-65626-75243-2969929439384694274771005
7.Williams, LouisLAC L.A. ClippersSG42121337312-689126-303230-254208610620958361208980
8.Westbrook, RussellOKC Oklahoma CityPG44441586408-93261-197221-313793504294371038920391098
9.Lillard, DamianPOR PortlandPG37371352301-701104-296219-23929149178240664111715925
10.Embiid, JoelPHI PhiladelphiaC3131971254-52328-97202-253682683361061091912960738
11.Booker, DevinPHX PhoenixSG35351204294-66594-242199-22614143157161108331269881
12.James, LeBronCLE ClevelandSF43431587448-80579-210197-256522933453777474186491172
13.Aldridge, LaMarcusSAS San AntonioPF43431448376-75923-66190-22814422336781103236547965
14.Love, KevinCLE ClevelandFC42421218259-55998-239189-214903124027291297019805
15.Porzingis, KristapsNYK New YorkFC38381261321-73970-183187-2305220926148112268586899
16.Curry, StephenGSW Golden StatePG3030979260-527122-295187-204191361551967450854829
17.Walker, KembaCHA CharlottePG40401387293-69097-281186-2191711713423055488211869
18.Gasol, MarcMEM MemphisC42421454266-63658-176184-220553053601661053012364774
19.Durant, KevinGSW Golden StateSF37371285352-68595-230178-20121235256197843111978977
20.Beal, BradleyWAS WashingtonSG44441585381-831102-286177-22434157191167865095201041
21.Howard, DwightCHA CharlotteC42421274239-4440-2172-326147373520581372713159650
22.Irving, KyrieBOS BostonPG43431407378-800112-287168-190261291552149452105141036
23.Oladipo, VictorIND IndianaSG39391326341-696102-245165-20920184204155957711135949
24.Towns, Karl-AnthonyMIN MinnesotaC46461647345-64170-167165-197124427551104158399669925
25.Hollis-Jefferson, RondaeBKN BrooklynSF41401178220-4619-35160-200642102749189386827609
26.Middleton, KhrisMIL MilwaukeeSF43431595309-67881-238157-1801819921718114254997856
27.Wall, JohnWAS WashingtonPG33331137230-54644-127152-21219103122306624611637656
28.Griffin, BlakeLAC L.A. ClippersPF2727920202-46850-151151-188391672061456322849605
29.Barnes, HarrisonDAL DallasSF45451571315-69161-173150-18050250300955630719841
30.George, PaulOKC Oklahoma CityGF41411500288-667127-295141-175351912261241269311927844
31.Gordon, EricHOU HoustonSG40231308260-623129-383139-16815789310574289214788
32.Ingram, BrandonLAL L.A. LakersSF40401368240-52124-67138-205411752161351163310529642
33.Warren, TJPHX PhoenixSF42421351339-68912-63136-177821512336093396126826
34.Tatum, JaysonBOS BostonSF45451389212-42563-137136-165342112456195425838623
35.Schroder, DennisATL AtlantaPG40401280317-71044-148132-151309112126483461073810
36.Bledsoe, EricMIL MilwaukeePG36361124227-49557-174127-16626111137147907510722638
37.Randle, JuliusLAL L.A. LakersPF4310989217-4008-32127-18582226308841432010329569
38.Wiggins, AndrewMIN MinnesotaGF46461662310-71762-195124-199471421898286556929806
39.Evans, TyrekeMEM MemphisGF41221272296-63489-219124-1573517621119677448214805
40.Lowry, KyleTOR TorontoPG39391285198-474113-291121-1373120623726988491054630
41.Drummond, AndreDET DetroitC40401309226-4230-3119-1891954015961521296011250571
42.Green, JeffCLE ClevelandSF430971163-34028-84118-136401051455982254315472
43.McCollum, C.J.POR PortlandSG43431563353-786107-251117-1342914617514196458517930
44.Lamb, JeremyCHA CharlotteSG41141060206-46147-135117-137241651899870345216576
45.Dragic, GoranMIA MiamiPG40401282258-58961-171116-150281411691979136978693
46.Jokic, NikolaDEN DenverC37351141220-45743-128116-13410227838018894489827599
47.Nurkic, JusufPOR PortlandC41411106239-5150-7112-17285236321771253110752590
48.Murray, JamalDEN DenverPG44441300245-56078-221111-1214410514911780398913679
49.Mitchell, DonovanUTA UtahSG41331287286-65094-269110-128201161361361276110218776
50.Gordon, AaronORL OrlandoPF35341177234-51074-202110-148542252797269296326652
51.Dinwiddie, SpencerBKN BrooklynPG43331207187-47785-248110-13525117142275105336217569
52.Simmons, JonathonORL OrlandoGF43241233224-49239-124107-1424011615610011033917594
53.Redick, J.J.PHI PhiladelphiaSG36361173210-46998-242106-112693991207719533624
54.Bazemore, KentATL AtlantaSG43431224182-43968-174106-133181691871591018110630538
55.Simmons, BenPHI PhiladelphiaGF39391371275-5360-10105-189692443132831137515638655
56.Sabonis, DomantasIND IndianaPF42121042206-3867-18101-13610824034888120168719520
57.Harris, TobiasDET DetroitF42421365281-609104-24199-119341852198073314311765
58.Oubre, KellyWAS WashingtonSF4491197176-40069-17699-1193617821448127384919520
59.Carroll, DeMarreBKN BrooklynF39391128165-41166-19699-130641992637388355415495
60.Anthony, CarmeloOKC Oklahoma CityF43431410279-67392-25998-1303122425563120285926748
61.Rubio, RickyUTA UtahPG42421217165-42344-14998-11118152170197106661206472
62.Fournier, EvanORL OrlandoGF36361174235-50880-20297-109189811610591347212647
63.Holiday, JrueNOP New OrleansPG43431587313-63273-21596-11926162188220996411727795
64.Len, AlexPHX PhoenixC402833123-2230-094-1281122183304988135036340
65.Holiday, JustinCHI ChicagoSG43431472196-506108-27993-1122517219710082475628593
66.Valanciunas, JonasTOR TorontoC3838791163-2946-1891-107832183012597125325423
67.Kuzma, KyleLAL L.A. LakersPF42201318265-57684-22490-122602072678194248118704
68.Collison, DarrenIND IndianaPG43431290200-39854-12587-9825951202308353578541
69.Harris, DevinDAL DallasG391724105-25640-11386-10586775759131447336
70.Turner, MylesIND IndianaC3332964173-35328-8485-114391762155290165574459
71.Jordan, DeAndreLAC L.A. ClippersC41411317199-3010-084-13918042960951119196841482
72.Barton, WillDEN DenverGF43101337232-52679-21383-1133517120617381447726626
73.Gibson, TajMIN MinnesotaPF46461540233-4067-2983-10711923635560128385333556
74.Burks, AlecUTA UtahSG410751128-31336-10583-9516118134455232388375
75.Favors, DerrickUTA UtahFC40401125205-3705-2182-114971772745992295340497
76.Cauley-Stein, WillieSAC SacramentoC40271062200-3882-981-130671942619092395933483
77.Paul, ChrisHOU HoustonPG2525798160-35165-17381-881812414222866456311466
78.Markkanen, LauriCHI ChicagoPF41411233228-530101-26980-94452653105465245122637
79.Belinelli, MarcoATL AtlantaSG421978167-39678-19980-86107080843539463492
80.Jackson, ReggieDET DetroitPG3333894181-40642-12479-942271931806921823483
81.Gasol, PauSAS San AntonioFC43431070167-36335-8479-996528334813764136346448
82.Green, DraymondGSW Golden StateSF39391260154-33946-15178-101452643092971015110750432
83.Wade, DwyaneCLE ClevelandSG393916167-37819-5978-1103312015314869387327431
84.Brown, JaylenBOS BostonSF40401255212-45570-18177-1374418122555112466717571
85.Adams, StevenOKC Oklahoma CityC39391253223-3550-177-12519514634138111476241523
86.LeVert, CarisBKN BrooklynGF4291135189-44052-14777-11135127162178935310714507
87.Teague, JeffMIN MinnesotaPG35351182173-39146-12577-961592107250905610212469
88.Smart, MarcusBOS BostonG4391306146-42158-19677-106361211572021115610422427
89.Bogdanovic, BojanIND IndianaSF43431322212-44980-20876-909124133607127542580
90.Caldwell-Pope, KentaviousLAL L.A. LakersSG37371254178-43077-21876-100291521817666645510509
91.Augustin, D.J.ORL OrlandoPG37775094-21745-11375-89953621174928510308
92.Lee, CourtneyNYK New YorkSG44441446220-48473-17174-77231241471246656589587
93.Kanter, EnesNYK New YorkC41411031238-3950-274-8614226640855101226722550
94.Capela, ClintHOU HoustonC3737975227-3410-174-12412628441044105246366528
95.Saric, DarioPHI PhiladelphiaSF39341188192-44270-19374-858618226810185277313528
96.Jackson, JoshPHX PhoenixSF4316951156-40228-10774-1284611315955117397414414
97.Collins, JohnATL AtlantaPF374814160-2731-774-10110415025439116255340395
98.Clarkson, JordanLAL L.A. LakersG432976232-52553-16273-9634831171315029731590
99.Gay, RudySAS San AntonioSF345771147-30923-6973-93461301765162275422390
100.Hood, RodneyUTA UtahGF3411957198-49091-23772-84118293585926586559
Zobrazeno 1-100 z 470<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5  Následující  >>